Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Kurzajewski cały w skowronkach. W końcu odwiedził nowo narodzoną wnuczkę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.03.2023 14:49

Maciej Kurzajewski cały w skowronkach. W końcu odwiedził nowo narodzoną wnuczkę

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
KAPiF

Maciej Kurzajewski w końcu odwiedził swoją wnuczkę. Prezenter “Pytania na śniadanie” udał się z wizytą do Włoch, gdzie mieszka jego starszy syn. W mediach społecznościowych rozanielony dziadek pokazał zdjęcie z wózkiem. 

To wyjątkowa chwila w życiu znanego dziennikarza. 50-latek może po raz pierwszy na żywo przywitać się ze swoją nowo narodzoną wnuczką. Na Instagramie gwiazdor pokazał również swojego starszego syna, Franciszka. 

Maciej Kurzajewski wyrusza do Włoch

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zamieścili w piątek w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z lotniska. Już na pierwszy rzut oka widać było, że są bardzo podekscytowani podróżą

Destynacja podróży owiana był tajemnicą aż do dziś, kiedy to prezenter “Pytania na śniadanie” opublikował fotografię filiżanki z włoską kawą. To dało wyraźną wskazówkę dotyczącą celu zagranicznej wycieczki

W gorącej Italii mieszka bowiem starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Co więcej, 25-letni Franciszek całkiem niedawno został ojcem. Zachwycony dziadek nie mógł zwlekać dłużej - zabrał swoją nową ukochaną i poleciał poznać wnuczkę. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie podzieleni po występie Krzysztofa Ibisza. "Wybór z góry założony?"

Odwiedziny u wnuczki Macieja Kurzajewskiego

Syn Macieja Kurzajewskiego ożenił się w 2021 roku i na stałe osiedlił we Włoszech. Jakiś czas temu udał się z wizytą do swojej mamy Pauliny Smaszcz. Teraz ma okazję spędzić nieco czasu z ojcem, a okazja jest przecież wyjątkowa. 

Na fotografii zamieszczonej na Instagramie dziennikarza zobaczyć możemy go dumnie pozującego wraz ze swoim synem w jednej z wąskich włoskich uliczek. Przed sobą trzyma kurczowo rączkę wózka, w którym z pewnością śpi słodko jego ukochana wnuczka. 

Dzieci Macieja Kurzajewskiego

Oprócz Franciszka, Maciej Kurzajewski ma też drugiego syna - 16-letniego Juliana. Również i on postanowił wyjechać z Polski. Obecnie przebywa na wymianie studenckiej w portowym miasteczku Harlingen w Holandii. 

Fakt, że na wyprawę do Włoch prezenter “Pytania na śniadanie” zabrał ze sobą Katarzynę Cichopek może świadczyć o tym, że stosunki rodzinne w klanie Kurzajewskich uległy dużemu stonowaniu. Czy Paulina Smaszcz będzie jednak zadowolona z tej wizyty? Niektórzy internauci szczerze w to powątpiewają, co widać w sekcji komentarzy. - No to Ktoś się wścieknie - napisał wymownie jeden z fanów. 

Zobacz zdjęcia: 

Projekt bez tytułu.jpg
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Projekt bez tytułu (1).jpg
fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Projekt bez tytułu (2).jpg
fot. KAPiF
Projekt bez tytułu (3).jpg
fot. KAPiF