Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Kurzajewski czekał na ten moment aż cztery lata. Marzenie spełni się za tydzień w Nowym Jorku
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 31.10.2022 09:03

Maciej Kurzajewski czekał na ten moment aż cztery lata. Marzenie spełni się za tydzień w Nowym Jorku

Maciej Kurzajewski (15)
fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski czekał na to od dawna, przez cztery lata musiał zbroić się w cierpliwość, ale ważny moment w końcu nadszedł. Wszystko wydarzy się już za tydzień w Nowym Jorku.

Maciej Kurzajewski wraz z Katarzyną Cichopek prowadzi poniedziałkowe "Pytanie na śniadanie", jednak my wiemy już, że niebawem prezenter na jakiś czas zniknie z ekranu. Za tydzień wydarzy się coś, na co czekał cierpliwie od czterech lat. Czy będzie mu towarzyszyć najbliższa osoba?

Maciej Kurzajewski ujawnił to w relacji. Za tydzień czeka go niemałe wyzwanie

Wygląda na to, że już niebawem Kasia Cichopek zostanie sama na planie "Pytania na śniadanie" — chyba że postanowiła kibicować ukochanemu w wyzwaniu, jakie ten podejmie już za kilka dni. Maciej Kurzajewski w ciągu tygodnia znajdzie się po drugiej stronie Atlantyku, by po raz pierwszy od czterech lat wziąć udział w nowojorskim maratonie.

Jako promotor zdrowego stylu życia i miłośnik sportu, prezenter miał już okazję wystartować w jednym z najsłynniejszych biegów ulicznych na świecie. Mało tego — pasją zaraził także swojego syna, Franka.

W 2017 roku obaj udzielili wywiadu dla Polskiego Radia, w którym zdradzili, że mieli już okazję biec razem ulicami metropolii. Jednak na ostatnim odcinku obaj stracili się z oczu. Finałowe 10 kilometrów spędzili więc na nerwowym rozglądaniu się i szukaniu w tłumie biegnących. Nie mogli więc w pełni delektować się sukcesem.

Teraz Maciej Kurzajewski wraca do gry po raz pierwszy od czterech lat. Być może swój wkład w tak długą przerwę miała pandemia, która wprowadziła zdecydowane zaostrzenie rygoru — zarówno na lotniskach, jak i w samym regulaminie maratonu. Z pewnością pojawiły się jednak także inne czynniki — i to równie ważne, bo trudno wyobrazić sobie, by fanatyk sportu odmówił sobie takiego wydarzenia z byle powodu.

Liczy się jednak to, że już za tydzień Maciej Kurzajewski ponownie wystartuje w NYC Marathon. Podekscytowany, poinformował o wszystkim w relacji, chwaląc się zdjęciem z poprzedniego biegu. Jesteśmy ciekawi, czy tym razem także będzie towarzyszył mu syn — i być może wkrótce się tego dowiemy!

Zobacz zdjęcie:

Maciej-Kurzajewski-16
fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. "To już przesada". Rozenek-Majdan zdobyła się na apel i rozwścieczyła fanów, wszystko przez zdjęcie

Zapraszamy na naszego Instagrama