Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Magda Gessler pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN-u z walizką. Co do niej schowała?
Kamila Krótka
Kamila Krótka 26.08.2021 02:00

Magda Gessler pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN-u z walizką. Co do niej schowała?

pjimage (59)
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Cała plejada gwiazd właśnie pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN-u. Na wydarzenie przybyły gwiazdy, które od września będziemy widywać na ekranach telewizorów. Prawdziwą furorę zrobiła Magda Gessler, która pojawiła się tam z walizką.

Magda Gessler nie przyszła na wydarzenie z pustymi rękoma. Jako że nie pojawiła się na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka, postanowiła sprawić im prezent po ceremonii.

Magda Gessler przyszła z walizką

Pod koniec lata wszystkie stacje prezentują widzom nową, jesienną ramówkę. Z tej okazji zarówno TVN, jak i TVP zorganizowały imprezy, na których pojawiają się wszystkie gwiazdy ulubionych formatów.

Ramówka TVN-u była okazją do zaprezentowania się największych gwiazd stacji. Obecny był m.in. Edward Miszczak, o którym głośno było za sprawą ślubu z aktorką Anną Cieślak.

W związku z obecnością "młodej pary", Magda Gessler przybyła na wydarzenie z walizką. Skrywała ona podarunek dla nowożeńców. Co włożyła do niej restauratorka?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Prezent dla nowożeńców

Jako że Magda Gessler nie była obecna na ślubie Miszczaka i Cieślak, uświetniła swoje przybycie niespodzianką dla nowożeńców. Na ramówce TVN-u pojawiła się z walizką, która - jak informuje Jastrząb Post, zawierała "20 kilogramów fasoli":

- Zabrała ze sobą „zagubioną walizkę Edwarda Miszczaka” wypełnioną 20 kilogramami fasoli, która jest symbolem szczęścia i płodności, a także okazały moździerz. To bardzo miły gest ze strony restauratorki - cytuje swoje źródło Jastrząb Post.

Fot. Pawel Wodzynski/East News
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].