Małgorzata Rozenek pokazała prawdziwą figurę Żródło: instagram.com m_rozenek

Jak naprawdę wygląda Małgorzata Rozenek po ciąży?

30 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Małgorzata Rozenek wypoczywa z rodziną w słonecznym Meksyku i co jakiś czas chwali się zdjęciami w bikini. Fani od razu zwrócili uwagę na jej świetną figurę po trzeciej ciąży Na najnowszych nagraniach jednak nie wygląda tak jak na fotografiach.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Z jakiej okazji Rozenek odwiedziła stylistka
  • Jak gwiazda TVN dba o formę
  • O nowym programie tv celebrytki

Małgorzata Rozenek ngdy nie ukrywała, że bardzo chciałaby mieć dziecko ze swoim mężem, Radosławem Majdanem. Przez długi czas toczyli zaciętą walkę, aby prezenterce udało się zajść w ciążę. W końcu udało się, a na świat przyszedł mały Henio.

W styczniu 2021 rodzina postanowiła odpocząć w Meksyku. Pogoda dopisuje, a prowadząca "Projekt Lady" często spędza czas na plaży. Gdy na kilku z nich pokazała się w bikini, fani od razu zwrócili uwagę, że prezenterka jest w świetnej formie. Najnowsze nagrania pokazują, jak wygląda bez retuszu.

Jak naprawdę wygląda Małgorzata Rozenek po porodzie?

Małgorzata Rozenek postanowiła wrzucić na swoje InstaStory nagranie z wizyty osobistej stylistki, która miała zmienić fryzurę gwiazdy TVN. Jak się okazało, tego dnia celebrytka miała zaplanowane wywiady i nagrania, dlatego potrzebowała starannie ułożonych włosów. Innym powodem jest także opinia fanów, którzy znudzili się koczkiem celebrytki. Podczas wakacji proste upięcie na pewno jest wygodne, ale może się przejeść.

- Drodzy fani, specjalnie dla Was przyleciałam, żeby nie było nudno i żeby Małgosia miała inną fryzurę. Koniecznie piszcie w komentarzach, czy wam się podoba, czy coś poprawić, czy w prawo włosek, czy w lewo włosek - powiedziała stylistka.

Syn Macieja Kurzajewskiego musiał podjąć trudną decyzję. Niestety, prezenter wszystko potwierdzaSyn Macieja Kurzajewskiego musiał podjąć trudną decyzję. Niestety, prezenter wszystko potwierdzaCzytaj dalej

Jednak co innego zwróciło uwagę fanów. Większość z nich od razu przyjrzała się figurze żony Radosława Majdana. Tym razem mieli okazję przyjrzeć się jej bez odpowiedniej pozy czy retuszu. Widok wielu mocno ich zaskoczył.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek ma świetną figurę, zwłaszcza uwzględniając trzy ciążę i nie tak dawny poród. Jednak talia gwiazdy nie wydaje się wąska jak na pozowanych zdjęciach, widoczne są także małe fałdki na brzuchu. Bardzo możliwe, że to wina siedzenia na fotelu. Część fanów mogła myśleć, że świetna sylwetka to efekt photoshopa, okazuje się jednak, że gwiazda faktycznie ma powody do dumy.

Wszystko jest zasługą ćwiczeń, którym oddała się tak szybko, jak tylko było możliwe. Gdy tylko lekarze zgodzili się, by zaczęła treningi, nie zwlekała ani chwili. Postanowiła jak najszybciej zgubić zbędne kilogramy.

Jak gwiazda TVN wraca do formy?

Przebywając na wczasach w Tulum regularnie ćwiczy jogę. Pomagają jej profesjonalne instruktorki, a filmiki z sali treningów często można oglądać na jej koncie na Instagramie. To doskonały sposób nie tylko na rozciągnięcie mięśni, ale też uspokojenie myśli.

Co więcej, Małgorzata Rozenek postanowiła zadbać także o kondycję skóry. Chciała, by ta była gładka i elastyczna. Korzystała w tym celu z pomocy sztabu specjalistów, czuwających nad jej szybkim powrotem do formy.

Niebawem na antenie TVN pojawi się program "Rozenek cudnie chudnie", dzięki któremu nie tylko świeżo upieczone mamy, ale wszystkie kobiety chcące zadbać o swoją sylwetkę, będą mogły śledzić zmagania celebrytki.

małgorzata rozenek

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł