Robin Thicke - jego partnerka przyznała się do aborcji Żródło: Instagram.com/aprillovegeary

Partnerka Robina Thicke'a przyznała się do aborcji. Podała swoje powody, nie żałuje

30 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Robin Thicke i April Love Geary doczekali się już trójki dzieci. Ostatnio partnerka znanego wokalisty zdradziła jednak, że nie zawsze chciała być mamą. Aby „oczyścić się psychicznie”, przyznała się do dokonania aborcji. „Nie zapewniłabym mu dobrego życia” – mówiła.

Robin Thicke, amerykański wokalista, producent muzyczny i autor tekstów, od blisko ośmiu lat związany jest z modelką April Love Geary. Para doczekała się już dwóch córek i syna. Wszyscy razem tworzą wspaniałą rodzinę, a swoim szczęściem chwalą się w mediach społecznościowych.

Pierwsza córka Robina i April przyszła na świat na początku 2018 roku, otrzymując imię Mia. Jej młodsza siostra – Lola, urodziła się w lutym 2019 roku, a brat Luca – w grudniu 2020 roku. Niedawno 26-letnia April Love Geary przyznała, że zanim urodziła trójkę dzieci, dokonała zabiegu aborcji.

Partnerka Robina Thicke przyznała się do aborcji

April Love Geary pracuje jako modelka, a dodatkowo regularnie udziela się w social mediach. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 179 tysięcy obserwujących. Wszyscy fani, gdy usłyszeli o zabiegu aborcji, byli w szoku. Partnerka Robina Thicke odbierana jest bowiem jako czuła i opiekuńcza matka.

Jak zdradziła niedawno April Love Geary, na usunięcie ciąży zdecydowała się, kiedy była jeszcze w bardzo młodym wieku. Wdawało jej się wtedy, że nie dorosła jeszcze do roli matki, i że nie jest w stanie niczego dobrego zaoferować swojemu dziecku. Do kliniki pojechała sama.

Na Blankę Lipińską wylała się fala krytyki. Wszystko przez jej komentarz o osobach transpłciowychNa Blankę Lipińską wylała się fala krytyki. Wszystko przez jej komentarz o osobach transpłciowychCzytaj dalej

- Później [partner] przyjechał, zabrał mnie i zabrał prosto na lotnisko (…) Wiedziałam, że nie będę w stanie zapewnić temu dziecku dobrego życia – mówiła.

Dziś 26-latka zupełnie inaczej patrzy na życie i nie wyobraża sobie, gdyby miało zabraknąć w nim jej ukochanych dzieci. Nie żałuje jednak decyzji o aborcji, cały czas utrzymując, że na ówczesny etap, była ona dla niej najlepszym rozwiązaniem.

- Rób, co musisz. To twoje ciało. To twoje życie – dodała.

Oświadczenie partnerki Robina Thicke w sprawie usunięcia ciąży wywołało w sieci niemałe poruszenie. Wielu fanów modelki okazało jej wsparcie, natomiast część internautów nie była w stanie tego zrobić. Przeciwnicy aborcji okazali kobiecie wyraźną niechęć i wystosowali pod jej adresem krytyczne komentarze.

Zachowanie April Love Geary było zgodne z prawem – w Stanach Zjednoczonych aborcja w pierwszym trymestrze ciąży jest bowiem całkowicie legalna. Mogą dokonać jej obywatelki wszystkich stanów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Kobieta

Następny artykuł