Swiatgwiazd.pl
pjimage - 2022-02-11T072937.178

TRICOLORS/East News

Maja Hyży o kreacji na premierze filmu "Miłość jest blisko". "Chcę walczyć ze stereotypami"

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Kreacja Mai Hyży z premiery filmu "Miłość jest blisko" nie daje o sobie zapomnieć. Po tym, jak piosenkarka we wtorek zaprezentowała się na ściance w niebanalnym stroju, internet wręcz oszalał. Zapytaliśmy gwiazdę o to, skąd decyzja o odsłonięciu ciążowego brzuszka w takich okolicznościach.

Maja Hyży szczerze opowiedziała nam o tym, co chciała pokazać poprzez swoją stylizację i jaki naprawdę jest jej stosunek do ciąży. Jedno jest pewne - nie można odmówić jej odwagi. I dobrze!

Maja Hyży odsłania ciążowy brzuszek

Maja Hyży po wtorkowej premierze komedii romantycznej "Miłość jest blisko" zdecydowanie nie pozostawiła fanów obojętnymi. Na tę okazję wybrała niecodzienną stylizację - sukienkę, która odważnie odkryła jej ciążowy brzuszek. Ten z kolei pokryty był fantazyjnymi wzorami i kryształami.

- Kreację zaprojektował Robert Czerwik. Bardzo zdolny i odważny projektant. Zakładając jego kreację i odsłaniając ciążowy brzuszek, wiedziałam ze mogą być różne komentarze, ale chcę walczyć ze stereotypami - wyjaśniła Maja Hyży w rozmowie z nami.

I faktycznie komentarzy nie zabrakło. A te są zupełnie skrajne. Jedne popierają piosenkarkę i gratulują odwagi. Inni natomiast oskarżają ją o chęć zwrócenia na siebie uwagi:

"Z całym szacunkiem, ale strój jak dla mnie nieodpowiedni"

"Coś tu poszło nie tak z tym strojem, po kiego gwinta tak paradować z brzuchem ciążowym i tak każdy wie, że spodziewasz się dziecka"

Jak to wszystko tłumaczy Maja Hyży?

roman kostrzewski

Nie żyje Roman Kostrzewski. Na co chorował lider zespołu Kat?

CZYTAJ DALEJ

Maja Hyży o walce ze stereotypami

Wokalistka tłumaczy wybór stylizacji sposobem na walkę ze stereotypami i chęcią zmiany patrzenia na kobiety w ciąży:

- Kobieta w ciąży jest piękna, nie musi się chować pod grubym swetrem. Ciąża to nie choroba. Moje ciało mimo tego ze się zmienia uważam ze jest piękne i każda kobieta w ciąży jest dla mnie po prostu piękna - tłumaczy nam Maja Hyży.

Co więcej, piosenkarka swoim wyborem chciała zmotywować kobiety do tego, aby nie bały się pokazywać publicznie podczas ciąży i nie wstydziły się swoich kształtów:

- Bardzo się cieszę, że rozpoczęłam dyskusję w temacie, czy można się pokazywać publicznie w ciąży czy nie można… Dziewczyny… oczywiście ze można. Jesteśmy piękne i nie wstydźmy się, bo nie ma czego. Dajemy światu nową, wspaniałą istotę, którą kochamy już od pierwszej sekundy. Nie wstydźmy się tego. Ja jestem dumna.

Jak podoba Wam się kreacja Mai Hyży?


Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zwycięzca "Milionerów" nagle przerwał milczenie. Wyszło, ile naprawdę dostał pieniędzy

  2. Lekarze nie dawali jej żadnych szans. Niepojęte, co stało się krótko po wypadku

  3. Dramatyczne chwile w domu Justyny Żyły, błagała o pomoc. Nagle przekazała przejmującą wiadomość

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Polskie gwiazdy, które podbiły Hollywood. Występowały w hitowych produkcjach

Slajd 1 z 10

East News

Pola Negri (Apolonia Chałupiec)

Pola Negri jest bez wątpienia jedną z największych ikon kina niemego. Swoją karierę aktorską zaczęła w Warszawie, skąd szybko przeniosła się do Berlina. W wieku 25 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się jej prawdziwa kariera artystyczna. Pola Negri, a właściwie Apolonia Chałupiec, zagrała w wielu kultowych produkcjach kina niemego, między innymi "Hotel Imperial", "Bezwstydna kobieta" czy "The Spanish Dancer". Znana była również ze swoich licznych romansów. Gwiazda spotykała się z Charliem Chaplinem oraz Roderickiem La Rocque. Co ciekawe, uczuciem pałał do niej nawet sam Adolf Hitler. Polka związana była jednak z Rudolfem Valentino, którego śmierć przyczyniła się nie tylko do załamania aktorki, ale też upadku jej kariery zawodowej. Jej legendarne rzucenie się na trumnę ukochanego uznane zostało za przykład braku kultury i wpłynęło na znaczący spadek jej popularności. Negri uważana jest za prawdziwą femme fatale kina niemego. Aktorka doczekała się także własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Popularna Polka zmarła 1 sierpnia 1987 roku w San Antonio.

Czy wiesz jak dbać o włosy zimą?

Pytanie 1 z 6

Chłód sprawia, że gruczoły łojowe pracują:

Kamila KrótkaAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Dowbor o programie "Nasz nowy dom"

Wywiady

"Nasz Nowy Dom": Ile trwa remont i czy rodziny muszą płacić za udział? Katarzyna Dowbor zdradziła nam całą prawdę i zdementowała plotki

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Jak gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego?

Czytaj więcej >

Wywiady

KinoGram centrum kultury filmowej i nie tylko

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Uczestnik "Mam Talent" opowiedział o kulisach programu

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka

Wywiady

Syn Krzysztofa Krawczyka zaśpiewał poruszającą piosenkę

Czytaj więcej >

Wywiady

Tomasz Raczek przed laty został wyrzucony z TVP. Wiemy, co było powodem

Czytaj więcej >