Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Maja Hyży o kreacji na premierze filmu "Miłość jest blisko". "Chcę walczyć ze stereotypami"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 11.02.2022 01:00

Maja Hyży o kreacji na premierze filmu "Miłość jest blisko". "Chcę walczyć ze stereotypami"

pjimage - 2022-02-11T072937.178
TRICOLORS/East News

Kreacja Mai Hyży z premiery filmu "Miłość jest blisko" nie daje o sobie zapomnieć. Po tym, jak piosenkarka we wtorek zaprezentowała się na ściance w niebanalnym stroju, internet wręcz oszalał. Zapytaliśmy gwiazdę o to, skąd decyzja o odsłonięciu ciążowego brzuszka w takich okolicznościach.

Maja Hyży szczerze opowiedziała nam o tym, co chciała pokazać poprzez swoją stylizację i jaki naprawdę jest jej stosunek do ciąży. Jedno jest pewne - nie można odmówić jej odwagi. I dobrze!

Maja Hyży odsłania ciążowy brzuszek

Maja Hyży po wtorkowej premierze komedii romantycznej "Miłość jest blisko" zdecydowanie nie pozostawiła fanów obojętnymi. Na tę okazję wybrała niecodzienną stylizację - sukienkę, która odważnie odkryła jej ciążowy brzuszek. Ten z kolei pokryty był fantazyjnymi wzorami i kryształami.

- Kreację zaprojektował Robert Czerwik. Bardzo zdolny i odważny projektant. Zakładając jego kreację i odsłaniając ciążowy brzuszek, wiedziałam ze mogą być różne komentarze, ale chcę walczyć ze stereotypami - wyjaśniła Maja Hyży w rozmowie z nami.

I faktycznie komentarzy nie zabrakło. A te są zupełnie skrajne. Jedne popierają piosenkarkę i gratulują odwagi. Inni natomiast oskarżają ją o chęć zwrócenia na siebie uwagi:

"Z całym szacunkiem, ale strój jak dla mnie nieodpowiedni"

"Coś tu poszło nie tak z tym strojem, po kiego gwinta tak paradować z brzuchem ciążowym i tak każdy wie, że spodziewasz się dziecka"

Jak to wszystko tłumaczy Maja Hyży?

Maja Hyży o walce ze stereotypami

Wokalistka tłumaczy wybór stylizacji sposobem na walkę ze stereotypami i chęcią zmiany patrzenia na kobiety w ciąży:

- Kobieta w ciąży jest piękna, nie musi się chować pod grubym swetrem. Ciąża to nie choroba. Moje ciało mimo tego ze się zmienia uważam ze jest piękne i każda kobieta w ciąży jest dla mnie po prostu piękna - tłumaczy nam Maja Hyży.

Co więcej, piosenkarka swoim wyborem chciała zmotywować kobiety do tego, aby nie bały się pokazywać publicznie podczas ciąży i nie wstydziły się swoich kształtów:

- Bardzo się cieszę, że rozpoczęłam dyskusję w temacie, czy można się pokazywać publicznie w ciąży czy nie można… Dziewczyny… oczywiście ze można. Jesteśmy piękne i nie wstydźmy się, bo nie ma czego. Dajemy światu nową, wspaniałą istotę, którą kochamy już od pierwszej sekundy. Nie wstydźmy się tego. Ja jestem dumna. Jak podoba Wam się kreacja Mai Hyży?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zwycięzca "Milionerów" nagle przerwał milczenie. Wyszło, ile naprawdę dostał pieniędzy

  2. Lekarze nie dawali jej żadnych szans. Niepojęte, co stało się krótko po wypadku

  3. Dramatyczne chwile w domu Justyny Żyły, błagała o pomoc. Nagle przekazała przejmującą wiadomość

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Maja Hyży