Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Rutkowski prawie zemdlała, gdy mówiła o wybrykach męża. "Może będzie miał pretensje, ale trzeba o tym mówić"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 30.08.2022 11:59

Maja Rutkowski prawie zemdlała, gdy mówiła o wybrykach męża. "Może będzie miał pretensje, ale trzeba o tym mówić"

Maja i Krzysztof Rutkowscy
fot. Świat Gwiazd / YouTube, Pudelek / Youtube

Krzysztof Rutkowski jest uczestnikiem 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów show, który musi mierzyć z licznymi komentarzami padający w jego stronę. Po emisji pierwszego odcinka głos zabrała jego żona, Maja Rutkowski, która wylewnie opowiedziała o ich życiu prywatnym.

Maja Rutkowski w rozmowie z reporterem Pudelka zdobyła się na wiele szczerych wyznań. Wróciła pamięcią do zdrady, której dopuścił się mąż, a także opowiedziała o problemie Krzysztofa z alkoholem. Silne emocje i wysoka temperatura sprawiły, że o mało nie straciła przytomności.

Maja Rutkowski prawie zemdlała podczas rozmowy o mężu

Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Widzowie mieli okazję zobaczyć występy znanych osobistości, w tym Krzysztofa Rutkowskiego, który zatańczył u boku Sylwii Madeńskiej. Po emisji programu przyszedł czas na wywiady.

Maja Rutkowski, żona Krzysztofa postanowiła udzielić szczerego wywiadu serwisowi Pudelek. Pani detektyw zdobyła się na wyznanie i opowiedziała o ciemnej stronie związku z Rutkowskim. Przypomnijmy, że Maja postanowiła wybaczyć niewierność mężowi. Jak się okazuje, to nie był jedyny problem ich relacji.

Z opowieści Mai dowiadujemy się, że Krzysztof Rutkowski miał również problemy z alkoholem. Modelka postanowiła postawić mu ultimatum, aby uratować ich małżeństwo.

To było bardzo trudne. Krzysztof mnie błagał, abym nie chciała do tego wracać. Ja mówiłam: "Krzysztof, jak z tego nie zrezygnujesz, będzie tragedia", bo kiedy Krzysztof jest trzeźwy, to ja się nie martwię. [...] Powiedziałam mu kilka miesięcy temu, że nie ma piwa, nie ma drinka, jak coś, to klamka jest po drugiej stronie drzwi, bo ja już na pewno nie będę tak żyła powiedziała Maja w rozmowie z Pudelkiem.

Nieoczekiwanie podczas rozmowy Maja złapała się za dekolt. Zakomunikowała, że jest jej bardzo gorąco i zaczęła nerwowo, głęboko oddychać. Po chwili poprosiła o przerwanie rozmowy, usiadła na schodach, a reporter zaproponował przyniesienie jej wody.

— To dla mnie nie jest temat, ale jest mi bardzo gorąco i jest mi słabo — powiedziała Maja.

Po tych słowach nagranie zostało zakończone, a ekipa Pudelka pomogła Mai dojść do siebie. Dopiero po czasie modelka zdecydowała się kontynuować rozmowę.

Nagranie z tych wydarzeń zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Maja Rutkowski
Maja Rutkowski, fot. instagram.com/majaplich
Maja Rutkowski
Maja Rutkowski, fot. instagram.com/majaplich
Maja Rutkowski
Maja Rutkowski, fot. instagram.com/majaplich
Maja i Krzysztof Rutkowscy
Maja i Krzysztof Rutkowscy, fot. instagram.com/majaplich

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Majdan nagle wparował do studia DDTVN, Rozenek nie mogła pohamować łez. "Tego nie było w planie"

  2. "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę, jedna zmiana wywołała burzę. Znamy szczegóły

  3. Hakiel pokazał, jak spędza czas z dziećmi po rozwodzie. Zabrał ukochaną? To zdjęcie może zdradzić wszystko

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: pudelek.pl