Małgorzata Kożuchowska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Małgorzata Kożuchowska została bez pracy

4 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska zaczęła znikać z ekranu. Wiele wskazuje na to, że rozchwytywana niegdyś aktorka znajduje się w nieciekawej zawodowej sytuacji. Z powodu pandemii, a także braku angażu w produkcjach filmowych, teatralnych i telewizyjnych, Małgorzata Kożuchowska ma skupiać się głównie na opiece nad synem.

  • Do niedawna Małgorzata Kożuchowska była jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek
  • Wybuch pandemii COVID-19 ograniczył możliwości zawodowe aktorki
  • Teraz Małgorzata Kożuchowska stawia na poświęcanie czasu rodzinie

W ostatnim czasie Małgorzata Kożuchowska nieco rzadziej gościła na ekranach telewizorów w polskich domach. Po zakończeniu emisji popularnego formatu “Rodzinka.pl” aktorka nie otrzymała propozycji udziału w kolejnych projektach, przez co znów wzbudziła niemałe medialne zainteresowanie. To pierwszy raz od dawna, gdy podobne doniesienia na temat Małgorzaty Kożuchowskiej trafiły do sieci - wcześniej aktorka wprost nie mogła wygrzebać się z ogromu pracy.

Obfite czasy Małgorzaty Kożuchowskiej sprzed pandemii

To, jak jeszcze do niedawna zapracowana była Małgorzata Kożuchowska widać na pierwszy rzut oka na filmografii aktorki. Małgorzata Kożuchowska prężnie rozwijała karierę, występując w takich serialach jak: “Prawo Agaty”, “Druga szansa” czy “Motyw”. Na pokaźnej liście nie brakuje również pełnometrażowych tytułów (w tym produkcja “Proceder” czy “Bad Boy”).

Dla Małgorzaty Kożuchowskiej największą sławę oznaczał jednak udział w produkcji “Rodzinka.pl”, gdzie wcieliła się w postać Natalii Boskiej. Telewidzowie już od 2011 roku odnajdywali wiele przyjemności w oglądaniu na srebrnym ekranie licznych kłótni i sprzeczek fikcyjnej “rodzinki”. Z powodu stanu błogosławionego gwiazdy serialu w 2014 roku ekipa na krótko wstrzymała zdjęcia. Był to niezwykle intensywne dni w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej.

- Jestem zobligowana kontraktami. Ekipa 'Rodzinki.pl' i tak pauzowała jeden sezon przez moją zagrożoną ciążę. I wszyscy przebierali nogami, czekając na to, kiedy wrócę. Rozumiała to. Ludzie mają domy, rodziny, kredyty. Dziecko płakało, a grać musiałam - mówiła wówczas gwiazda “Rodzinki.pl”.

Syn Daniela Olbrychskiego usłyszał wyrok. Został skazany za napaść na monteraSyn Daniela Olbrychskiego usłyszał wyrok. Został skazany za napaść na monteraCzytaj dalej

Pandemia przerwała dobrą passę Małgorzaty Kożuchowskiej

Pandemia COVID-19, która dotarła do Polski w marcu 2020, wstrząsnęła branżą rozrywkową, a tym samym życiem Małgorzaty Kożuchowskiej. Podobnie jak wielu innych aktorów, Małgorzata Kożuchowska znalazła się w trudnej sytuacji. Widownie teatrów od dawna pozostają puste, a producenci nie kwapią się tak chętnie do produkcji nowych formatów.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła wykorzystać czas zawodowego zastoju na odrobinę odpoczynku za granicą. Jak przyznała na swoim instagramowym profilu, tęsknota za ciepłem i słońcem okazała się na tyle silna, że celebrytka wyruszyła w poszukiwaniu odrobiny pociechy do bardziej przyjaznego klimatycznie zakątka globu.

Przed rzeczywistością nie da się uciekać jednak zbyt długo i nawet Małgorzata Kożuchowska musiała ostatecznie powrócić do kraju. Z doniesień tygodnika “Rewia” wynika, że z braku laku aktorka nie ma większych perspektyw na dalszy rozwój w zawodzie. Podobna sytuacja ma być dla Małgorzaty Kożuchowskiej całkowitą nowością.

- Nie gra teraz w żadnym serialu, czego nie pamięta od lat. Nie gra też w żadnym spektaklu, bo Teatr Narodowy nie może wystawiać - wyjaśnia informator “Rewii”.

Oznaczało to wprowadzenie pewnych zmian w życiu aktorki. W oczekiwaniu na zawodowe propozycje celebrytka nie pozostaje jednak bezczynna. Jak ma wyjawiać osoba z otoczenia celebrytki, zamiast we wcielanie się w fikcyjne postacie, Małgorzata Kożuchowska w pełni zaangażowała się w jedną z najważniejszych ról swego życia - bycie mamą.

- Została mamą na cały etat i tym się cieszy. Zajmuje się z oddaniem synkiem i prowadzi dom, pracuje zaś dorywczo, charytatywnie czy w związku z kampaniami reklamowymi - donosi informator tygodnika.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska 2

Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Pudelek, TVN, Instagram

Następny artykuł