Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Kożuchowska

instagram.com@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska niedawno skończyła 50 lat. Jaki jest jej sekret młodego wyglądu?

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Małgorzata Kożuchowska niedawno świętowała okrągłą, 50. rocznicę urodzin. Aktorka zdaje się nie przejmować upływającym czasem, od dawna zachwycając szczupłą sylwetką i promiennym wyglądem. Utrzymanie tego stanu rzeczy ma niemało ją jednak kosztować. Jak podają media, gwiazda inwestuje między innymi w specjalistyczną dietę i kosztowne kosmetyki pielęgnacyjne.

  • Niedawno Małgorzata Kożuchowska obchodziła 50. urodziny

  • Aktorka słynie z promiennego wyglądu i smukłej sylwetki

  • Gwiazda ma dbać o prezencję między innymi dzięki specjalnej diecie

Małgorzata Kożuchowska zyskała przychylność tysięcy telewidzów dzięki roli Hanki Mostowiak w hitowej produkcji TVP „M jak Miłość”. Dekadę temu gwiazda podjęła odważną decyzję i raz na zawsze opuściła plan zdjęciowy serialu. Po tym kariera aktorki rozkręcała się jednak dynamicznie, dzięki czemu Małgorzata Kożuchowska pozostała jedną z najpopularniejszych osobistości polskiego show-biznesu. Jej znakiem rozpoznawczym od dawna jest promienny, świeży wygląd, który praktycznie nie zmienia się mimo nieubłaganego upływu czasu.

50. urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej

We wtorek 27 kwietnia Małgorzata Kożuchowska świętowała okrągłą, 50. rocznicę urodzin. Z tej okazji w social mediach aktorki pojawił się wyjątkowy post. Celebrytka pokazała fanom kolekcję fotografii z ubiegłych lat; możemy dostrzec na nich zdjęcia gwiazdy w towarzystwie bliskich oraz te z profesjonalnych sesji.

Dla Małgorzaty Kożuchowskiej pół wieku to jak nic - gwiazda podkreślała w publikacji, że dopiero się rozkręca. Aktorka podziękowała wszystkim za miłe życzenia. Jak zapewniała, w jej życiu nie brakuje powodów do uśmiechu. Jednym z nich jest praca, której celebrytka poświęca mnóstwo czasu, oraz kochająca rodzina.

- (...) czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to co kocham - dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać - czytamy na Instagramie.

W czym tkwi sekret promiennego wyglądu aktorki?

Dodatkowo Małgorzata Kożuchowska może cieszyć się świeżym i promiennym wyglądem. Nic dziwnego, że internautów ciekawi to, w jaki sposób aktorce udaje się osiągnąć podobny efekt. Tajemnicę miał odkryć przed czytelnikami ostatni numer magazynu „Show”.

Swój wygląd oraz smukłą sylwetkę gwiazda ma zawdzięczać między innymi diecie. Obecnie Małgorzata Kożuchowska ma korzystać z przygotowanego specjalnie dla niej jadłospisu ułożonego przez ekspertów na podstawie badań genetycznych. Koszt podobnej diety wynosi ok. 2 tys. Na tym wydatki się jednak nie kończą - osoby chcące skorzystać z kateringu dietetycznego powinny bowiem naszykować kolejne 3 tys. złotych.

Dieta to nie wszystko - jak podaje „Show”, Małgorzata Kożuchowska używa również kosztownych kosmetyków do pielęgnacji. Gwiazda ma sięgać po kremy kosztujące ok. 200 złotych za słoiczek. Skorzystała również z zabiegu stomatologicznego, co z pewnością wpłynęło na uśmiech aktorki. Mowa o nakładkach na zęby, co w przypadku celebrytki miało być, jak wyjaśniała, „koniecznością ortodontyczną”.

Aktorka zdecydowała się ostatnio na masaż twarzy. Po wizycie relacjonowała fanom na Instagramie, że czuje się bardzo wypoczęta i zrelaksowana. Koszt 90-minutowego masażu Kobido (określanego niekiedy mianem „niechirurgicznego liftingu twarzy”) to ok. 300 złotych.

Do tego wszystkiego Małgorzata Kożuchowska ma dokładać odpowiednią dawkę ruchu. Gwiazda uprawia różne sporty, gra między innymi w tenisa. Ma w tych działaniach dużo racji - aktywność fizyczna buduje nie tylko sylwetkę, ale i zdrowie.

undefined

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Lekarz nie pozostawił Annie Dymnej wątpliwości, ale aktorka odmówiła pomocy

  • Taniec z gwiazdami: Dramatyczne wyznanie gwiazdy, dotknęła ją śmiertelna choroba

  • Fenomenalne wieści od Sławomira i Kajry. Niespodziankę długo trzymali w tajemnicy

Źródło: WP, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >