Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Widzowie "Na dobre i na złe" w najnowszym odcinku zobaczą Kajrę i Sławomira. Mają zagrać małżeństwo
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 05.05.2021 02:00

Widzowie "Na dobre i na złe" w najnowszym odcinku zobaczą Kajrę i Sławomira. Mają zagrać małżeństwo

Sławomir i Kajra
Jan Bielecki/East News
  • Sekret Sławomira i Kajry wreszcie wyszedł na jaw

  • Niektórzy fani początkowo przypuszczali, że Kajra spodziewa się dziecka

  • Tak naprawdę ciążowy brzuch był charakteryzacją

  • Małżonkowie wystąpią w jednym z hitowych seriali TVP

Sławomir i Kajra to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie duetów polskiej branży rozrywkowej. Co warto zaznaczyć, ten duet łączy nie tylko praca związana z show-biznesem. Prywatnie pozostają w formalnym związku od 2011 roku, wychowują również urodzonego w 2016 roku Kordiana. Publikacje, które w ostatnim czasie zamieszczali w sieci, na pierwszy rzut oka pozwalały przypuszczać, że ich rodzina wkrótce znów się powiększy.

Sławomir i Kajra próbowali wpuścić fanów w maliny

Ten, kto obserwował profile Sławomira i Kajry w mediach społecznościowych dobrze wie, że niektóre z publikacji wywołały w sieci wyjątkowo dużo szumu. Wszystko z powodu ujęć, które sugerowały, że małżonka Sławomira spodziewa się dziecka.

W połowie kwietnia Sławomir upublicznił wymowną fotografię w towarzystwie małżonki. Na zdjęciu pozował tuż przy ukochanej - kadr ustawiono tak, by idealnie podkreślał wyraźnie powiększony brzuch Kajry. Na pierwszy rzut oka wszystko wskazywało na to, że małżonka piosenkarza jest w ciąży.

Swoje zrobił również dołączony do fotografii wpis. Sławomir oznajmił użytkownikom Instagrama, że wspólnie z Kajrą szykują dla nich niespodziankę. Podobną publikację w swoich social mediach zamieściła również Kajra, pozując z ręką czule dotykającą brzucha.

Niektórzy fani natychmiast łyknęli zarzucony przez parę haczyk. W sekcji komentarzy pojawiły się słowa gratulacji z okazji powiększenia rodziny. Tymczasem oba wpisy owszem, były zwiastunem niespodzianki, ale nie takiej, na jaką nastawili się niektórzy użytkownicy sieci.

Małżonkowie wystąpią w „Na dobre i na złe”

Jak ostatecznie wyszło na jaw, ciążowy brzuch Kajry był jedynie częścią charakteryzacji. Okazuje się bowiem, że Sławomir i jego małżonka wystąpią w najnowszym odcinku serialu „Na dobre i na złe”. Powiadomiła o tym sama aktorka - również za pomocą Instagrama.

- Kto by się spodziewał ??? Zgadnijcie, kogo zagramy. Tyle ile się wydarzyło w naszym wątku… A scenarzyści wciąż nas zaskakują - zapewniła w mediach społecznościowych.

Wiadomo już, że Sławomir i Kajra w 809 odcinku serialu wcielą się w małżeńską parę. Serialowa Marianna (Kajra) ulegnie poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku czego trafi na SOR. Dramaturgii niewątpliwie doda fakt, iż bohaterka spodziewa się dziecka.

Sławomir natomiast wcieli się w gwiazdora disco polo posługującego się pseudonimem „Srebrny Bolo”. Dodatkowo okazuje się, że telewidzowie będą mogli liczyć na dawkę gatunkowej muzyki. Przeboje piosenkarza ma bowiem nucić pod nosem cały personel szpitala w Leśnej Górze.

``
``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Sławomir