Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Kożuchowska

Piotr Molecki/East News

Małgorzata Kożuchowska obchodzi dziś swoje urodziny. Dodała poruszający wpis i kolaż, widać, jak się zmieniła

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Dziś Małgorzata Kożuchowska ma ważny powód do świętowania. Gwiazda obchodzi kolejną rocznicę urodzin, o czym nie omieszkała przypomnieć fanom na łamach mediów społecznościowych. Z tej okazji aktorka opublikowała pełen wspomnień kolaż - jak z

  • Małgorzata Kożuchowska obchodzi okrągłą rocznicę urodzin

  • Aktorka zamieściła z tej okazji wyjątkową publikację w social mediach

  • Ogłosiła również uruchomienie nowego projektu

Przez lata Małgorzata Kożuchowska zapracowała sobie na miano jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Z pewnością przyczyniła się do tego rola w hitowym serialu „M jak Miłość”, gdzie Kożuchowska dała się poznać jako serialowa Hanka Mostowiak. Co warto zaznaczyć, ma na swoim koncie także liczne role teatralne, filmowe i dubbingowe - dziś jest wyjątkowa okazja ku temu, by docenić zawodowe dokonania aktorki.

Urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej. Internauci spieszą z życzeniami

Małgorzata Kożuchowska przyszła na świat 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu. Jest to równoznaczne z dzisiejszymi obchodami okrągłej rocznicy urodzin aktorki.

Dziś gwiazda kończy 50 lat, o czym sama chętnie poinformowała obserwujących na Instagramie. Aktorka postanowiła świętować urodziny wspólnie z internautami, do czego użyła kolażu swoich zdjęć z różnych etapów życia. W zbiorze fotografii dają się dostrzec między innymi podobizna Małgorzaty Kożuchowskiej w kapeluszu, wspólne ujęcia z bliskimi oraz zdjęcia z sesji fotograficznej.

Do kolażu Małgorzata Kożuchowska dołączyła obszerny wpis. Na wstępie podziękowała wszystkim za pamięć o jej święcie oraz życzenia, których rzeczywiście nie zabrakło dziś na profilu aktorki. Jednocześnie obwieściła, że odnajduje w swoim życiu wiele codziennych powodów do uśmiechu.

- Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam - czytamy w social mediach.

Aktorka przygotowała dla fanów jeszcze jedną niespodziankę

Na kolażu nie zakończyły się jednak atrakcje przewidziane w tym szczególnym dniu dla fanów Małgorzaty Kożuchowskiej. W urodzinowym wpisie gwiazda przekazała im bowiem jeszcze jedną niezwykle ważną wiadomość. Chodzi o nowy projekt, w który aktorka ostatnimi czasy się zaangażowała.

Małgorzata Kożuchowska spełniła kolejne ze swych marzeń i została jedną z trzech prowadzących nowego podcastu. Dzieło zatytułowane „Niekończące się historie” oprze się, zgodnie z zapowiedzią aktorki, na rozmowach z zaproszonymi do udziału gośćmi. Pierwszy z nich będzie niewątpliwie wyjątkowy - w premierowym odcinku usłyszymy bowiem mamę Małgorzaty Kożuchowskiej.

- Do premierowego odcinka zaprosiłam osobę, bez której nie byłoby Małgosi Kożuchowskiej... Moją mamę Jadwigę! Gorąco zachęcam Was do słuchania! - kończy urodzinowy wpis aktorka.

Małgorzata Kożuchowska wyjawia, że wśród tematów, jakie zostaną poruszone na łamach podcastu, znajdziemy przyjaźń, inspiracje czy rodzinę. Aktorka zapowiada, że odbiorcy mogą spodziewać się w „Niekończących się historiach” powodów do wzruszeń oraz śmiechu. Podsumowując, ten projekt może okazać się wyjątkowo zaskakujący.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >