Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez grama makijażu. Fani oceniają zdjęcia z bliska: "Cud natury"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.08.2023 09:10

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez grama makijażu. Fani oceniają zdjęcia z bliska: "Cud natury"

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu, fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska postanowiła zaprezentować się swoim fanom bez makijażu. W sekcji komentarzy natychmiast posypały się komplementy. Jak to możliwe, że aktorka wygląda aż tak dobrze?!

Małgorzata Kożuchowska zachwyca

Małgorzata Kożuchowska od lat pozostaje jedną z najbardziej cenionych przez Polki i Polaków aktorek. Przyczyniła się do tego z pewnością jej rola w ich ukochanym serialu “M jak miłość”, w którym gwiazda wcielała się w postać Hanki Mostowiak.

Gwiazda wielokrotnie udowodniła jednak, że nie jest odtwórczynią jednej roli, błyszcząc zarówno na deskach teatrów jak i  na ekranie, dzięki wykreowanym przez siebie zachwycającym bohaterkom.

Małgorzata Kożuchowska (1).png
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF
Dominika Tajner w żałobie. Poinformowała o śmierci najbliższej osoby. "Nie mówię »żegnaj«, lecz »do zobaczenia«"

Małgorzata Kożuchowska w mediach społecznościowych

To niezwykłe, że będąc jedną z cieszących się największym zainteresowaniem mediów gwiazd, wciąż pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Umożliwiają jej to media społecznościowe, w których chętnie dzieli się swoimi fotografiami oraz przemyśleniami.

Jedna z nowych publikacji Małgorzaty Kożuchowskiej wzbudziła wyjątkowe emocje. Wszystko za sprawą tego, że artystka postanowiła zamieścić zdjęcia, na których zobaczyć możemy ją bez makijażu! Ależ ona wygląda!

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że makijaż w zasadzie nie jest jej do niczego potrzebny. Promienny uśmiech na twarzy i radość wypisana w oczach to wszystko, co konieczne, by aktorka budziła podziw wśród fanów, czego dowodem są komentarze dodawane przez internautów.

  • Zawsze piękna, nic się nie zmieniasz od lat.
  • Cud natury. Niezwykle pięknie jest pani bez wszystkich kosmetycznych zmian.
  • Bez makijażu, doklejanych rzęs i innych dziwactw… Można? Można. Pani Małgosia piękna, naturalna, prawdziwa . Piękny uśmiech i niech towarzyszy pani każdego dnia.
  • Uwielbiam panią bez makijażu, pięknie - to zaledwie kilka z nich.
Małgorzata Kożuchowska (2).png
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska (3).png
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska (4).png
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF