Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska ukrywała brzuch od czasu porodu aż do teraz. To zdjęcie wymagało odwagi
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 15.06.2023 15:52

Małgorzata Kożuchowska ukrywała brzuch od czasu porodu aż do teraz. To zdjęcie wymagało odwagi

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, fot. Instagram

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła bardzo odważne zdjęcie. Zdecydowała się pokazać brzuch w pełnej okazałości. To pierwsze takie zdjęcie, jakie zamieściła w sieci po ciąży. Odważnie!

Ile lat ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Uznanie widzów i krytyków przyniosły jej role w takich produkcjach jak “Dom”, “Młode Wilki” czy “Kil-erów 2-óch”. Przełomowa dla jej kariery okazała się postać Hanki Mostowiak, w którą wcielała się przez 11 lat (do 2011 roku) w “M jak miłość”.

Wielu fanów zastanawia się, ile lat ma Małgorzata Kożuchowska, która nieustannie zachwyca wyglądem i sylwetką. Gwiazda urodziła się 27 kwietnia 1971 we Wrocławiu, co oznacza, że w tym roku skończyła 52 lata.

Tylko u nas: Doda czy Edyta Górniak? Dla Mariny wybór był prosty. Tak go uzasadniła

Jaką dietę ma Małgorzata Kożuchowska?

Znakomity, młody wygląd Małgorzata Kożuchowska zawdzięcza swojej diecie. W wywiadzie dla “Gotujmy” zdradziła, że jakiś czas temu korzystała z oczyszczającej i redukującej masę ciała orkiszowo-roślinnej diety św. Hildegardy – to właśnie ten sposób żywienia pomógł jej wrócić do formy po ciąży. 

Małgorzata Kożuchowska krótko po porodzie, fot. KAPIF
Małgorzata Kożuchowska krótko po porodzie, fot. KAPIF

Obecnie jadłospis gwiazdy układany jest przez dietetyka na podstawie badań genetycznych. Koszt ułożenia takiej diety to ok. 2 tysięcy złotych. Kurier każdego ranka dostarcza aktorce zestaw posiłków na cały dzień.

Kiedy Małgorzata Kożuchowska urodziła syna?

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na późne macierzyństwo. Aktorka zaszła w ciążę po 40. roku życia. 10 października 2014 roku syna Jana Franciszka. W podcaście “Tak mamy” zdradziła, że miała trudną drogę do pokonania:

“Moja ciąża naprawdę była niemal cudem. Już wiele lat po porodzie dowiedziałam się, że gdy lekarze spojrzeli na moje wyniki, stwierdzili, że przy takich parametrach to już nawet in-vitro się nie proponuje. Szczęśliwie wybrałam inną drogę.”

Małgorzata Kożuchowska w ciąży, fot. Instagram
Małgorzata Kożuchowska w ciąży, fot. Instagram

Gwiazda zaszła w ciążę dzięki naprotechnologii, czyli dzięki metodzie naturalnej prokreacji. Niektórzy uważają, że gwiazda jest przeciwniczką in-vitro. Co ona na to?

“Nie, nie jestem przeciwniczką in-vitro! Po prostu ja bym in-vitro nie zrobiła. Ale każdy ma prawo do własnej decyzji. Moja historia jest moja i zwyczajnie chcę, by ją uszanowano.” – wyznała w “Vivie!”.

Po porodzie Kożuchowska potrzebowała czasu, by wrócić do formy. Chociaż od dawna zachwyca na salonach, to dopiero teraz postanowiła pokazać swój brzuch w pełnej okazałości.

Małgorzata Kożuchowska pokazała brzuch

Istotne dla zachowania sportowej sylwetki są dla gwiazdy – oprócz diety – odpowiednie ćwiczenia. Kożuchowska prowadzi aktywny tryb życia, o czym wielokrotnie informowała internautów. Pokazywała nagrania z sal treningowych. Nigdy wcześniej nie odważyła się na taką publikację jak dzisiaj.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła zaprezentować fanom swój piękny brzuch. Widać, że aktorka dokłada starań, by jej sylwetka prezentowała się nienagannie. Mimo 52 lat, wygląda zjawiskowo. 

Spodziewaliście się, że pod koszulką skrywa taką muskulaturę? Tylko spójrzcie na to zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu – coś czujemy, że jego zamieszczenie wymagało odwagi. 

Po ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu.

Małgorzata Kożuchowska pokazała umięśniony brzuch
Małgorzata Kożuchowska pokazała brzuch, fot. Instagram