Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Trudny czas u Cichopek i Kurzajewskiego. Dotarliśmy do przykrych informacji
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 15.06.2023 07:15

Tylko u nas: Trudny czas u Cichopek i Kurzajewskiego. Dotarliśmy do przykrych informacji

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przechodzą przez trudny czas. Świat gwiazd dotarł do przykrych informacji. Co dzieje się w związku pary? Tylko u nas szczegóły.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kontra Paulina Smaszcz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od jesieni 2022 roku muszą stawiać czoła przykrościom, jakie sprawia im była żona prezentera – Paulina Smaszcz. Samozwańcza “kobieta petarda” najpierw ujawniła ich związek, i to w dniu szczególnym dla Kasi, bo gdy świętowała 40. urodziny, a potem nieustannie publikowała obraźliwe komentarze pod adresem pary. Umieszczała m.in. screeny wulgarnych komentarzy internautów, którzy nie mieli litości dla Cichopek.

Sprawa wydaje się o tyle dziwna, że od czasu rozwodu Smaszcz i Kurzajewskiego wkrótce minie trzy lata. Dla wielu to wystarczająco długo, by rozpocząć nowy etap życia i zrozumieć, że każdy może zacząć układać swoje życie u boku innej osoby. Najwyraźniej taka sytuacja nie jest łatwa dla Pauliny.

Paulina Smaszcz poniesie konsekwencje swoich czynów? Adwokat wyjaśnia: "Danych nie można ujawniać"

Lista świadków Kasi Cichopek w procesie z Pauliną Smaszcz

Kasia Cichopek nie pozostała obojętna na ataki Pauliny Smaszcz. Zamiast jednak odpierać je publicznie i wdawać się w medialną przepychankę, zdecydowała się pójść do sądu. Tam, z pomocą prawnika, będzie walczyć o swoje dobre imię. W końcu była regularnie obrażana przez kobietę, której nigdy osobiście nie poznała.

O całej sprawie nie wiedziałby nikt, gdyby nie zdjęcia pisma sądowego, jakie otrzymała Smaszcz. “Kobieta petarda" wrzuciła do sieci fragmenty poufnego dokumentu, w tym stronę, na której widnieje lista świadków powołanych z ramienia Kasi. 

"Wśród osób, które mają być świadkami, na pierwszym miejscu pani Joanna Kurska, na drugim miejscu pani Anna Mucha, na trzecim pani Justyna Skrzypek, pan Andrzej coś tam od biżuterii, pani Karolina Wasilewska-Cichopek" – wymienia wszystkich Paulina.

Paulina Smaszcz opublikowała zdjęcia pisma sądowego od Kasi Cichopek
Paulina Smaszcz opublikowała zdjęcia pisma sądowego od Kasi Cichopek

Paulina nie omieszkała wyrazić swojego zdania na temat osób, które wcześniej wymieniła z imienia i nazwiska:

One są rzeczywiście polskimi ikonami rodziny, wierności, macierzyństwa, lojalności, partnerstwa, życia według dziesięciu przykazań religii katolickiej. No pani Katarzyno, gratuluję, że pani się inspiruje takimi właśnie kobietami, jako matka, żona i przyszła partnerka. Pozdrawiam. Idę zaraz na procesję” – rzuciła na koniec Petarda.

Trudny czas u Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Agresywna postawa Pauliny odbiła się na kondycji związku Kasi i Macieja. O szczegółach poinformowała Świat gwiazd osoba z bliskiego otoczenia pary. Nie szczędziła szczegółów, zdradzając, że Cichopek i Kurzajewski przechodzą obecnie trudne chwile:

Kasia i Maciek przeżywają trudne dni. Jest to próba dla ich związku. Obydwoje mają świadomość, że Paulina wszelkimi sposobami stara się popsuć tę miłość. Jest piekielnie zazdrosna i żądna zemsty. Od każdego ze znajomych słyszą, że mówi o nich złe rzeczy. Dochodzą do nich różne plotki, których starają się nie przyjmować do siebie, ale nie jest im łatwo.” – mówi informator Świata gwiazd.

Na szczęście kryzysy u Kasi i Macieja nie trwają długo, bo zawsze wygrywa ich uczucie:

“Kasia jest bardziej ze świata show-biznesu, Maciej ze świata sportu. I nagle te dwa światy zaczęły się przenikać. Nie zawsze są zgodni co do podejmowanych decyzji, ale na szczęście nawet w trudnych momentach udaje się im dojść do porozumienia, bo po prostu się kochają. Dowodem na to są zdjęcia z Zakopanego” – dodaje nasze źródło.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Zakopanem
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Zakopanem

W trudnych chwilach takich jak ostatnio para odcina się od mediów:

“Kiedy Paulina starała się im dopiec, oni wyjechali, starali się odłączyć i pobyć razem. To jest ich sposób na takie sytuacje. Zresetowanie się i odcięcie.” – mówi Światu gwiazd koleżanka pary.

Dlaczego Paulina Smaszcz atakuje Kasię Cichopek?

Przy okazji rozmowy z naszym informatorem dowiedzieliśmy się kilka smutnych informacji na temat Pauliny:

“Pozew, który dostała Paulina tak ją rozsierdził, że zaczęła atakować ich na wszystkich frontach. Paulina nie ma przyjaciół, którzy potrafią ja tonować. Naprawdę zachowuje się jak petarda, która atakuje i rani odłamkami wszystkich wokół. Cierpią jej bliscy, jej dzieci, a najbardziej dostaje się Kasi i Maćkowi.”

Czy doczekamy się dnia, w którym Smaszcz wywiesi białą flagę?

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. KAPIF