Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Zapytaliśmy Viki Gabor o duet z Dodą. Na jej słowa zareagowała nawet Edyta Górniak!
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 13.06.2023 10:01

Tylko u nas: Zapytaliśmy Viki Gabor o duet z Dodą. Na jej słowa zareagowała nawet Edyta Górniak!

Viki Gabor, Doda, Edyta Górniak
KAPIF

Viki Gabor nagra duet z Dodą? Nasz reporter za kulisami festiwalu w Opolu zapytał młodą gwiazdę, czy podjęłaby się takiego wyzwania. Odpowiedziała dosadnie i długo nie czekała na reakcję drugiej strony. Zareagowała nawet Edyta Górniak.

Opole 2023. Show Dody najmocniejszym punktem festiwalu

Festiwal w Opolu jak co roku dostarczył nam wielu emocji. Widzowie emocjonalnie zareagowali na wygraną Rafała Brzozowskiego w konkursie “Premier” i uśmiercenie jednej z dawnych gwiazd estrady. Wystąpiły też Marina z nowym singlem oraz Edyta Górniak, która swoim wykonaniem przeboju Ireny Santor poruszyła publiczność do łez, ale to o Dodzie mówiło się najwięcej. Wszystko za sprawą afery z udziałem reżysera widowiska, Mikołaja Dobrowolskiego, który – jak twierdziła piosenkarka – podczas prób miał kazać jej “wypi***alać”.

Gwiazda hitu “Nie daj się” ostatecznie nie wycofała się z udziału w festiwalu, chociaż taki pomysł przeszedł jej przez głowę, i przygotowała show, o którym będzie mówiło się latami.

Opole 2023. Występ Dody
Opole 2023. Występ Dody, fot. AKPA
Opole 2023. Występ Dody
Opole 2023. Występ Dody, fot. AKPA

Doda zaprezentowała miks swoich najnowszych piosenek. Wybrzmiały “Melodia ta”, “Zatańczę z aniołami”, “Wodospady” i – niesinglowe – “Pewnie już wiesz”. Podczas ostatniego występu doszło do wpadki, bo na artystkę spadł statyw od mikrofonu. Na szczęście udało się jej uratować całą sytuację i dokończyć występ zgodnie z planem.

Nie ma wątpliwości, że 15-minutowy popis Dody był najbardziej emocjonującym punktem pierwszego wieczoru. Takiego zdania jest m.in. Viki Gabor.

Opole 2023. Doda zaliczyła wpadkę na scenie, wybrnęła jak nikt. "Jestem tak zła"

Viki Gabor komentuje występ Dody w Opolu

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 miała również okazję zaśpiewać dla opolskiej publiczności. Za kulisami porozmawiała z reporterem Świata gwiazd i zdradziła mu, jak ocenia występ Dody. Porównała go do show, jakie gwiazdy dają największe światowe gwiazdy na Super Bowl, czyli podczas ostatniego meczu sezonu NFL (głównej ligi futbolu amerykańskiego), którego oglądalność przebije Oscary.

“To był chyba jeden z najlepszych show, jakie widziałam w Polsce. To był taki Super Bowl, to było niesamowite. Wiem, że włożyła w to dużo pracy. Chciałabym, żeby działo się tutaj więcej takich rzeczy w Polsce. Oglądałam i myślałam: “Wow, co tu się dzieje?”” – zdradziła nam Viki.

Viki Gabor o duecie z Dodą

Przy tej okazji nie mogliśmy nie zapytać Viki o to, czy nagrałaby duet z Dodą. W końcu ma na swoim koncie m.in. świetnie przyjętą współpracę z Kayah przy hicie “Ramię w ramię". 

“Jestem chętna na współpracę z każdym artystą. Jeśli mamy coś wspólnego z muzyką, to chętnie bym stanęła z kimś na scenie. W sensie, nie możesz stanąć na scenie z kimś, kto tworzy rock, a ty śpiewasz r'n'b czy pop, bo to się nie klei. Jeśli będzie coś fajnego, wspólnego do zaśpiewania to ja jestem otwarta na takie rzeczy” – skwitowała.

Doda nie pozostała obojętna na słowa Gabor. Na swoim Instastory udostępniła fragment naszej rozmowy poświęcony jej występowi, a na Instagramie Świata gwiazd polubiła wypowiedź młodszej koleżanki na temat ewentualnego duetu. Czy to oznacza, że właśnie zostaliśmy rodzicami chrzestnymi nowego combo w show-biznesie? :-)

Co ciekawe ten fragment wywiadu polubiła także… Edyta Górniak. To miły wyraz wsparcia dla pomysłu.

Viki Gabor o duecie z Dodą. Doda i Edyta Górniak polubiły post