Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska pokazała syna, ależ on rośnie. Takie zdjęcia to rzadkość
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 25.12.2022 14:20

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna, ależ on rośnie. Takie zdjęcia to rzadkość

Małgorzata Kożuchowska
fot. KAPiF, instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem są szczęśliwymi rodzicami syna. Chłopiec o imieniu Jan rośnie, jak na drożdżach, a aktorka zamieściła w sieci serię zdjęć swojej pociechy. To rzadki widok, ponieważ aktorka bacznie chroni swojego życia rodzinnego.

Syn Małgosi ma już 8 lat. Do tej pory aktorka zdawkowo dzieliła się zdjęciami rodzinnymi, a męża artystki nie widzieliśmy już od lat. Tym razem na Instagramie pojawiła się seria kadrów, na których gwiazda pokazała, jak spędza święta.

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Małgorzata Kożuchowska niezmiennie od lat plasuje się w czołówce polskich celebrytów. Ceniona i uzdolniona aktorka ma na swoim koncie liczne role, nagrody i wyróżnienia. Nic więc dziwnego, że fani dociekają szczegółów związanych z życiem aktorki. Na próżno ich szukać, ponieważ Małgosia dzieli się wybranymi, nielicznymi faktami ze swojego życia.

Artystka w sierpniu 2008 roku poślubiła dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Mężczyzna zdecydował się porzucić zawód i przebranżowić. Pojawił się na wydarzeniach medialnych wraz z żoną zaledwie kilka razy. Ich jedyne wspólne zdjęcia dostępne w sieci pochodzą sprzed lat i zobaczycie je TUTAJ.

Owocem miłości Małgorzaty i Bartłomieja jest synek, który przyszedł na świat 10 października 2014 roku. Chłopiec na imię Jan Franciszek i do tej pory aktorka nie pokazała jego twarzy. W sieci pojawiały się jedynie jego ujęcia od tyłu, z boku lub jedynie części jego ciała.

Aktorka, jako aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia i posty. Informuje o ważnych wydarzeniach ze swojego życia zawodowego, a także pokazuje, jak spędza czas.

W Wigilię Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z zaśnieżonych gór. Na świąteczną wycieczkę wybrała się wraz z mamą oraz synkiem. Gwiazda wykonała kilka zdjęć swojemu dziecku, a następnie opublikowała je na swoim Instagramie.

Jeszcze niedawno aktorka pokazywała zdjęcia, kiedy chłopiec był malutki. Jak widzimy, Małgosia coraz śmielej dzieli się wspólnymi rodzinnymi kadrami.

Zobacz zdjęcia:

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Widzisz twarz czy drzewo? Psychotest zdradzi, jak wejdziesz w 2023 rok

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].