Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka. Podobieństwo do dziadka jest ogromne
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.09.2022 09:42

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka. Podobieństwo do dziadka jest ogromne

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot.instagram.com/malgorzata_ok/

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła aktywną sobotę w towarzystwie wnuka. Wraz z chłopcem szalała na boisku, bawiąc się piłką. Radosne zdjęcia trafiły do mediów społecznościowych aktorki.

Po krótkiej przerwie gwiazda wróciła do regularnego publikowania postów na swoim Instagramie. W sobotnie popołudnie pokazała, jak aktywnie spędza czas z wnukiem. Trzyletni Józef dał niezłą lekcję WF-u swojej sławnej babci.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła sobotę z wnukiem

Aktorka w 2019 roku przywitała pierwszego wnuka, który od razu skradł jej serce. Syn Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz często pojawiał się w mediach społecznościowych babci. Małgorzata Ostrowska-Królikowska świetnie czuła się w nowej roli.

Korzystając z wrześniowego popołudnia, wybrała się wraz z wnuczkiem na boisko, gdzie aktywnie spędzili wspólnie czas. Po zdjęciach zamieszczonych w mediach społecznościowych aktorki można wywnioskować, że 3-latek jest istnym wulkanem energii. Szalał na boisku, rzucając piłkę do babci, która musiała wykazać się dużą aktywnością fizyczną. Trudno również nie zauważyć, że maluch wygląda jak kopia Pawła Królikowskiego.

Józek dał mi dziś wycisk — pisała pod jednym ze zdjęć.

Wrzesień coraz częściej zaskakuje nas chłodnymi dniami, dlatego być może to już ostatni dzwonek na sportowe aktywności na świeżym powietrzu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wykorzystuje każdą chwilę z wnukiem na radosne wspomnienia.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawdzięcza dużo wnukowi

Józef pojawił się na świecie krótko przed odejściem ukochanego męża aktorki, Pawła Królikowskiego. Gwiazda "Klanu" nie ukrywała, że czas spędzony w obecności wnuka wiele dla niej znaczył w okresie żałoby.

Aktorka opowiadała maluszkowi o dziadku, z którym niestety nie miał możliwości spędzenia czasu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska chce poświęcić każdą wolną chwilę na budowaniu relacji z maluchem, który wyrasta na sobowtóra dziadka.

Być może już niedługo gwiazda będzie obecna w życiu drugiego wnuka Vincenta. Możliwość spotkania półrocznego chłopca nie jest jednak łatwa ze względu na zaostrzony konflikt pomiędzy rodzicami maluszka. Miejmy nadzieję, że wraz z dorastaniem zostanie on obdarzony taką samą czułością.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fragment relacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na Instagramie (instagram.com/malgorzata_ok/)
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fragment relacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na Instagramie (instagram.com/malgorzata_ok/)
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fragment relacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na Instagramie (instagram.com/malgorzata_ok/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Andrzej Piaseczny opowiedział o partnerze. Chce wziąć ślub w Polsce

  2. Były mąż księżniczki Anny ma nową partnerkę. Jest sporo młodsza

  3. "The Voice of Poland". Widzowie bezlitośni dla jednego z jurorów. "Ma coś chyba ze słuchem"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].