Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Socha odsłoniła brzuch i posypały się gratulacje. Na koniec roku zaskoczyła najpiękniejszą sesją
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.12.2023 15:37

Małgorzata Socha odsłoniła brzuch i posypały się gratulacje. Na koniec roku zaskoczyła najpiękniejszą sesją

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha odsłoniła brzuch, fot. KAPiF/instagram.com/malgosia_socha/

Małgorzata Socha coraz chętniej otwiera się przed internautami w mediach społecznościowych. Od niedawna pokazuje im także swoje dzieci. Teraz jednak postanowiła wywołać nieco emocji za sprawą sesji zdjęciowej, na której odsłoniła brzuch. Internauci od razu ruszyli z gratulacjami.

Małgorzata Socha: ile ma dzieci?

W show-biznesie pracuje nie od dziś, a do jej największych sukcesów należą telewizyjne seriale jak m.in.: "BrzydUla" czy "Przyjaciółki". Małgorzata Socha od lat łączy karierę z macierzyństwem, czego przykładem jest jej troje dzieci.

Z małżeństwa z Krzysztofem Wiśniewski, doczekała się Zofii, Barbary oraz Stanisława. Aktorka już dawno podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. W rozmowie z "Vivą!" przyznała, że była przy wszystkich ważnych etapach w życiu pociech.

Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu - podkreślała.

Niedawno Małgorzata Socha zaczęła nawet przedstawiać dzieci publicznie. W mediach społecznościowych każdy post z ich zdjęciami wywołuje emocje, a niedawno rodzina zadebiutowała przed fotografami podczas premiery "Akademii Pana Kleksa". Teraz gwiazda miała kolejny powód do dumy.

Wielki debiut dzieci Małgorzaty Sochy na czerwonym dywanie! Zosia, Basia i Staś byli w centrum uwagi Zatrzęsienie gwiazd na premierze "Akademii Pana Kleksa": Wieniawa, Lipińska, Siwiec, Socha, Stenka [DUŻO ZDJĘĆ]

Małgorzata Socha odsłoniła brzuch. Takiej sesji dawno nie było

Gdy gwiazdy co rusz informują swoich obserwatorów o świątecznych przygotowaniach, Małgorzata Socha postanowiła podzielić się nieco innym postem. Jeszcze przed zakończeniem roku pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Aktorka przed obiektywem profesjonalistki znacznie się otworzyła i pokazała swój brzuszek. W rozpiętych jeansach i zawiązanej koszuli sylwetka gwiazdy prezentowała się w całej okazałości.

Nie było mowy o ukryciu niczego. Internauci od razu zaczęli jej gratulować. W przedświątecznym okresie można tylko pomarzyć o jej szczęściu.

Internauci w szoku na widok Małgorzaty Sochy. Posypały się gratulacje

Zdjęcia aktorki zrobiły ogromne wrażenie na obserwatorach. Pomimo ogromu zawodowych obowiązków, a także opieki nad trójką dorastających dzieci gwiazda nadal zachowuje doskonałą sylwetkę. Internauci nie skąpili jej komplementów pod postem.

  • Kobieco i magnetycznie, zapiera dech!
  • Boska!
  • Zjawiskowa.
  • Pięknie pani wygląda.
  • Wyglądasz obłędnie!
  • Szczęściarz z tego Twojego męża!
  • Śliczna jak zawsze!

Nie da się ukryć, że Małgorzata Socha jest jedną z bardziej zjawiskowych gwiazd w polskim show-biznesie. Czas pokaże, czy dzieci, które niedawno po raz pierwszy stanęły na czerwonym dywanie, również wybiorą ścieżkę znanej mamy.

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha odsłoniła brzuch, fot. KAPiF
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha odsłoniła brzuch, fot. KAPiF
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha odsłoniła brzuch, fot. KAPiF
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha odsłoniła brzuch, fot. KAPiF
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha odsłoniła brzuch, fot. KAPiF

Źródło: Viva!