Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska dopiero co ogłosiła ciążę, a tu taka wiadomość. Poinformowała o chorobie. "Nie mogę oddychać"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 29.09.2023 11:36

Małgorzata Tomaszewska dopiero co ogłosiła ciążę, a tu taka wiadomość. Poinformowała o chorobie. "Nie mogę oddychać"

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF, Instagram @malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska mocno zaniepokoiła swoich fanów na Instagramie. Ulubienica widzów TVP, która latem ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka przekazała, że jest chora. Co się z nią dzieje?

Małgorzata Tomaszewska w drugiej ciąży

Małgorzata Tomaszewska ma już 6-letniego syna Enzo, a niedawno ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Gwiazda zdjęcia ze sporym już brzuszkiem opublikowała na Instagramie.

Wcześniej jednak radosną nowinę przekazał widzom “Pytania na śniadanie” Olek Sikora, który od ponad czterech lat wspólnie z przyszłą mamą prowadzi poranne pasmo. 

Czynię honory, ponieważ zostałem do tego upoważniony. Proszę się na moment zatrzymać bowiem mamy wiadomość z ostatniej chwili. Rodzina “Pytania na śniadanie” się powiększa! Małgorzata Tomaszewska po raz drugi zostanie mamą! – przekazał widzom. 
 

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora (5).jpg
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora fot. Instagram @pytanienasniadanie
Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej? Wiemy, kto jest ojcem jej drugiego dziecka Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Małgorzata Tomaszewska pokazuje ciążowe krągłości

Małgosia ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, ale w końcu udało jej się odnaleźć szczęście w miłości. Z nowym partnerem spotyka się od ponad dwóch lat, a para zdecydowała się na powiększenie rodziny. 

Próżno szukać jej zdjęć z ukochanym na Instagramie, a para nie pojawia się na ściankach. Świat Gwiazd dowiedział się jednak co nieco o ukochanym dziennikarki. 

Ma na imię Robert. Z Małgosią są w związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją, by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze – mówi informatorka Świata Gwiazd.
 

Od momentu oficjalnego ogłoszenia ciąży Małgosia nie ukrywa już swoich krągłości i chętnie pozuje do zdjęć. Dumnie prezentowała kształty między innymi podczas ramówki TVP. 

Małgorzata Tomaszewska (4).png
Małgorzata Tomaszewska fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska jest chora. Co jej dolega?

Małgosia w ciąży czuje się świetnie i nie zrezygnowała z pracy. Pojawił się jednak spory problem, który mimowolnie zatrzymał ją w domu. Gwiazda dosyć mocno się przeziębiła, a wiadomo, że będąc w ciąży musi ostrożnie dobierać metody leczenia. Wszystko zaczęło się od infekcji gardła, a w nowej relacji na Instagramie przekazała, że teraz wirus zaatakował również zatoki w związku z czym ciężko jej nawet swobodnie oddychać.

Z gardła przerzuciło mi się na zatoki. Nie mogę w ogóle oddychać, więc i spać nie mogę. Nie ma jedzenia w nocy, nie mam siły jeść.

Przyszła mama przez kilka dni ratowała się domowymi sprawdzonymi sposobami na ból gardła, ale teraz prosi swoich obserwatorów o pomysły na zatykane zatoki.  

Poproszę was o sposoby na zatoki w ciąży. Parówkę chyba jutro zrobię – skwitowała. 

Małgorzata Tomaszewska w ciąży fot. Instagram @malgorzata_tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska w ciąży fot. Instagram @malgorzata_tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska w ciąży fot. Instagram @malgorzata_tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska w ciąży fot. Instagram @malgorzata_tomaszewska