Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgosia Rozenek nadaje prosto z lotniska. Mało brakowało, a doszłoby do katastrofy. Syn uratował sytuację
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.09.2023 11:02

Małgosia Rozenek nadaje prosto z lotniska. Mało brakowało, a doszłoby do katastrofy. Syn uratował sytuację

Małgosia Rozenek nadaje prosto z lotniska, fot. Jakub Kaminski/East News; instagram.com/m_rozenek
Małgosia Rozenek nadaje prosto z lotniska, fot. Jakub Kaminski/East News; instagram.com/m_rozenek

Małgorzatę Rozenek spotkała w piątek na lotnisku niemiła przygoda. Kto wie, co by się stało, gdyby nie szybka reakcja bohaterskiego Tadeusza? Gwiazda zrelacjonowała wszystko na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek wybiera się w podróż do Mediolanu

Złośliwi twierdzą, że Małgorzata Rozenek dokumentuje w sieci niemal każdą chwilę swojego życia. Trzeba przyznać, że gwiazda jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych.

Celebrytka potrafi publikować na Instagramie po kilkadziesiąt zdjęć i nagrań dziennie, co nawet jak na standardy polskiego show-biznesu, jest nie lada osiągnięciem. Gdy prezenterka ogłosiła, że wybiera się do Mediolanu, fani doskonale wiedzieli, że będą mogli liczyć na obszerną relację z wizyty na lotnisku.

Małgorzata Rozenek (2).png
Małgorzata Rozenek wybrała się do Mediolanu, fot. KAPiF
"To się nazywa lenistwo". Burza pod nowym postem Małgosi Rozenek. Otworzyła lodówkę i się zaczęło Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Małgorzata Rozenek przeżyła niemiłą przygodę na lotnisku

Nikt nie mógł się jednak spodziewać, jak niemiłą przygodę przeżyje Małgorzata Rozenek na warszawskim Okęciu. Spakowana i gotowa na podbój Włoch gwiazda ruszyła ochoczo do stanowiska odprawy bagażowej.

Nagle okazało się, że jej wyprawa stoi pod dużym znakiem zapytania. Wszystko przez jeden drobny, acz kluczowy szczegół, o którym zapomniała celebrytka - nici z podróży samolotem bez dokumentu tożsamości!

Dzisiaj lecimy do Mediolanu i taka drobna przygoda rozpoczęła nasz wylot. Ponieważ jest taka jedna jedyna rzecz, którą potrzebujemy w drodze i są to uwaga dokumenty: dowód paszport w zależności od tego gdzie lecicie. Otóż nie wzięłam żadnej z tych rzeczy - przekazała Małgosia z lotniska.

Małgorzata Rozenek (1).png
Podróż Małgorzaty Rozenek pod znakiem zapytania? Gwiazda zapomniała dokumentów, fot. instagram.com/m_rozenek

Syn Małgorzaty Rozenek ratuje sytuację

Małgorzata Rozenek mogła jednak liczyć na pomoc niezawodnego syna Tadeusza. Chłopiec nie myśląc długo chwycił dokumenty mamy, wsiadł w taksówkę i niezwłocznie ruszył na lotnisko. Nie zdążył się nawet ubrać i ruszył na pomoc w piżamie, by jego mama uniknęła katastrofy.

Mój średni syn siedzi właśnie teraz w taksówce, prawdopodobnie w piżamie i razem z tym paszportem tutaj do nas jedzie. Bogu dzięki kolejki do oddania bagażu są tak duże, że zdąży. No, więc kochani, drobne przygody z rana - opowiadała gwiazda.

Wkrótce bohater, jak sama nazwała go Małgorzata Rozenek, dotarł na lotnisko i wręczył swojej mamie niezbędne dokumenty. Teraz nic nie stało już na przeszkodzie, by celebrytka odwiedziła skąpany w słońcu Mediolan.

Małgorzata Rozenek (5).png
Tadeusz spieszy z pomocą Małgorzacie Rozenek, fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek (3).png
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek (4).png
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF