Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mało znana siostra Wieniawy wkracza na salony! Pierwsze spojrzenie na włosy. Ajajaj… A co to się zadziało?!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.11.2023 23:14

Mało znana siostra Wieniawy wkracza na salony! Pierwsze spojrzenie na włosy. Ajajaj… A co to się zadziało?!

Wiktoria Parzyszek
Jak wygląda siostra Julii Wieniawy?, fot. KAPiF

Wiktoria Parzyszek jest jedną z trzech sióstr Julii Wieniawy. O ile aktorkę i gwiazdę Internetu znają wszyscy, na salonach pojawiła się też już Alicja, to Wiktorii jeszcze nie widzieliśmy publicznie. Teraz debiutowała na głośnym wydarzeniu i od razu zadbała o mocne wejście, mamy zdjęcia.

Ile sióstr ma Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa jest córką Konrada i Marty Wieniawy-Narkiewiczów. Jej rodzice się rozwiedli i założyli własne rodziny. W wyniku stworzenia takiej patchworkowej rodziny Julia zyskała aż trzy młodsze przyrodnie siostry. Córkę z drugiego związku jej ojca, Alicję, mogliśmy poznać przy okazji filmów i seriali, w jakich grała.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz obecnie jest studentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Pojawiła się już jednak w takich tytułach jak „Apokawixa”, „Przyjaciółki”, „Na dobre i na złe” oraz „Oko za oko”. Obecnie powstaje też serial „Czarne stokrotki”, którego premiera zaplanowana jest na 2024 rok.

Świat show-biznesu do tej pory nie poznał sióstr Julii ze strony jej mamy, czyli Kornelii i Wiktorii Parzyszek. Ta ostatnia właśnie zadebiutowała na publicznym wydarzeniu, zresztą wraz ze swoją matką. Jesteśmy pod wrażeniem doboru stylizacji.

Jak wygląda młodsza siostra Wieniawy i co o niej wiadomo? Szczegóły poniżej.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz
Alicja Wieniawa-Narkiewicz, fot. KAPiF
Kim jest Alicja Wieniawa-Narkiewicz? Tylko u nas rozmowa o relacji z Julią i planach na przyszłość Wieniawa i Rozbicki uciekli ze stolicy. Zaszyli się w takim miejscu, że... "Nie zasnęłabym tam"

Kim jest i jak wygląda Wiktoria Parzyszek?

Siostra Julii Wieniawy, Wiktoria, ma obecnie 19 lat. Od dzieciństwa pasjonowała ją sztuka i grafika. Uczyła się w Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie, brała też udział w zajęciach Akademii Artystycznej. W tym roku ukończyła kurs tatuażu, jak sama mówi, w celach poszukiwań artystycznych.

Julia w wywiadach opowiada, że jej siostra ma zupełnie inny charakter, niż ona. Jest bardzo skryta. Z kolei mama Wieniawy dodaje, że 19-latka, pomimo młodego wieku, jest bardzo odpowiedzialna. Dlatego pozwoliła jej mieszkać w bursie liceum plastycznego, zamiast w mieszkaniu rodziców. Teraz Marta Wieniawa-Narkiewicz i jej córka Wiktoria pojawiły się na salonach. Jak wyglądały?

Julia Wieniawa z siostrą
Julia Wieniawa z siostrą Wiktorią, fot. instagram.com/wiktoria_parzyszek

Matka i siostra Julii Wieniawy na premierze filmu "Napoleon"

20 listopada w Warszawie premierę miał długo wyczekiwany film Ridleya Scotta „Napoleon”. W KinoGramie zaroiło się od gwiazd. Pośród gości pojawiły się też mama i siostra Julii Wieniawy. Pani Marta Wieniawa-Narkiewicz wybrała na tę okazję czarny komplet: płaszcz, bluzkę z żabotem, spodnie cygaretki i kapelusz z szerokim rondem.

Na całkowicie przeciwległym biegunie modowym stanęła Wiktoria. Parzyszek także założyła czarny zestaw: krótką sukienkę, rajstopy i buty na koturnie, jednak uzupełniła to różowym kożuszkiem i jadowicie żółtą torebką. Wrażenie robi jej fryzura: proste kosmyki zafarbowała na odcienie fioletu i różu. Warto dodać, że siostra Julii uwielbia zmieniać kolor włosów, jest to zatem kolejne z jej wielu wcieleń.

Wiktoria Parzyszek
Mama i siostra Julii Wieniawy, Wiktoria Parzyszek, fot. KAPiF
Wiktoria Parzyszek
Mama i siostra Julii Wieniawy, Wiktoria Parzyszek, fot. KAPiF
Wiktoria Parzyszek
Siostra Julii Wieniawy, Wiktoria Parzyszek, fot. instagram.com/wiktoria_parzyszek
Wiktoria Parzyszek
Siostra Julii Wieniawy, Wiktoria Parzyszek, fot. instagram.com/wiktoria_parzyszek
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa z siostrą Wiktorią
Julia Wieniawa z siostrą Wiktorią, fot. instagram.com/wiktoria_parzyszek