Swiatgwiazd.pl
Mam talent sklejka

fot. screen z programu „Mam talent”

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika

15 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W programie „Mam talent” doszło do bardzo zabawnej sytuacji. 23-letni Fabian Piątkiewicz bez wątpienia nie będzie dobrze wspominać swojego występu w show TVN. Mężczyzna zaśpiewał piosenkę Franka Sinatry pt. „Fly Me To The Moon”, jednak nie wyszło mu to najlepiej. Zażenowana Agnieszka Chylińska nacisnęła wszystkie trzy czerwone przyciski, gdyż Małgorzata Foremniak i Jan Kliment tańczyli na scenie.

Podobnie do Agnieszki Chylińskiej zareagowała także zebrana na widowni publiczność, która wymownie przewracała oczami. Taniec wspomnianej dwójki jurorów był prawdopodobnie oznaką chęci dodania otuchy 23-latkowi.

„Mam talent”: Agnieszka Chylińska nacisnęła wszystkie trzy czerwone przyciski

13. edycja programu „Mam talent” przynosi fanom mnóstwo emocji i ciekawych sytuacji. Jurorzy: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment doskonale spisują się w swoich rolach, a podczas występu jednego z uczestników ostatniego odcinka, który już wkrótce pojawi się na antenie TVN, udowodnili swój profesjonalizm.

23-letni Fabian Piątkiewicz wyszedł na scenę z przygotowaną piosenką Franka Sinatry pt. „Fly Me To The Moon”. Jednak po chwili okazało się, że nie była do końca przygotowana. Śpiew chłopaka na tyle nie spodobał się Agnieszce Chylińskiej, że aż zakryła swoją twarz dłoniami.

Nie inaczej zareagowała publiczność, która od razu zauważyła, że uczestnik nie posiada wybitnych uzdolnień wokalnych. Inaczej postąpili Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Jurorzy wstali ze swoich miejsc i postanowili zatańczyć do wykonywanej przez 23-latka piosenki, co urozmaiciło całą zabawę.

Michał Milowicz - ea

Rodzina Michała Milowicza w żałobie. Zmarł Jerzy Milowicz

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Agnieszka Chylińska nie mogła wytrzymać, w związku z tym wstała i korzystając z okazji, że jej partnerzy doskonale się bawią, nacisnęła wszystkie trzy czerwone przyciski, co poskutkowało natychmiastowym zakończeniem występu uczestnika. Publiczność poparła zachowanie przewodniczącej jury.

Kiedy nowy odcinek „Mam talent”?

Wszystkie dotychczasowe i nowe odcinki słynnego talent show można oglądać zarówno na antenie TVN, jak i platformie Player. Przedstawiciele programu wcześniej wypuszczają do sieci fragmenty, by zachęcić widzów do obejrzenia całości.

Najnowszy odcinek, z którego pochodzi wyżej omawiana sytuacja będzie można oglądać w sobotę, 18 września o godzinie 20:00 w TVN.

Zobacz wideo:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: youtube.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >