Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mama Roberta Lewandowskiego jest w szczęśliwym związku. Kim jest jej partner?
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 28.03.2023 10:55

Mama Roberta Lewandowskiego jest w szczęśliwym związku. Kim jest jej partner?

Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska
KAPiF

Mama Roberta Lewandowskiego po raz kolejny kibicowała swojemu synowi z trybun stadionu. Nie była tam zresztą sama, towarzyszył jej ukochany, którego poznała 16 lat po śmierci męża. Kim jest partner Iwony Lewandowskiej?

Robert Lewandowski ma świetne relacje ze swoją mamą, która jest prawdopodobnie jego najwierniejszą kibicką. W ubiegłym roku wybrała się nawet do Kataru, by osobiście wspierać pociechę, z której jest tak dumna. 

Mama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana

Mama Roberta Lewandowskiego jest prawdopodobnie najbardziej dumną mamą w Polsce. Nic dziwnego, nazwisko jej syna rozpoznawane jest na całym świecie; wyczyny zawodnika FC Barcelony na boisku znają nawet ci, którzy nie interesują się piłką nożną. 

63-letnia Iwona Lewandowska chętnie wspiera swojego potomka z trybun podczas meczów. Futbol z pewnością nie jest jej obcy, studiowała bowiem na Akademii Wychowania Fizycznego. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża i ojca dziecka - Krzysztofa Lewandowskiego

Mężczyzna zmarł niestety w wieku zaledwie 49 lat, na skutek wylewu. Rodzina bardzo to przeżyła. Po 16 latach w sercu mamy Roberta Lewandowskiego pojawił się jednak ktoś nowy. Dziś kobieta śmiało może mówić o tym, że jest szczęśliwie zakochana. 

Marcin Hakiel w objęciach ukochanej. Zareagowała bez zawahania: "Kocham tego pana"

Kim jest partner mamy Roberta Lewandowskiego?

Swojego obecnego ukochanego mama Roberta Lewandowskiego poznała na przyjęciu w jego domu. W rozmowie z “Przeglądem sportowym” przyznała, że zauroczyło ją to, że mężczyzna nie wiedział zbyt wiele o jej synu

Miał świadomość, że istnieje taki piłkarz, ale nie potrafił sprecyzować, w jakim klubie gra. Zupełnie nie interesowała go piłka nożna, w przeciwieństwie do sztuki, której poświęcił życie. 64-letni Jacek Zwoniarski, bo o nim właśnie mowa, jest bowiem cenionym rzeźbiarzem. 

Partner mamy Roberta Lewandowskiego na trybunach

Poniedziałkowy mecz polskiej reprezentacji z Albanią zakończył się zwycięstwem Polaków i choć to nie Robert Lewandowski strzelił decydującą bramkę, jego mama z pewnością była z niego bardzo dumna

Na trybunach Stadionu Narodowego Iwonie Lewandowskiej towarzyszył Jacek Zwoniarski i choć sam z pewnością nie czerpał z widowiska tak wielkiej radości jak jego ukochana, był tuż obok niej, by móc cieszyć się widokiem rozradowanej kobiety. 

Zobacz zdjęcia: 

mama Roberta Lewandowskiego 1.jpg
fot. KAPiF
mama Roberta Lewandowskiego 2.jpg
fot. KAPiF
mama Roberta Lewandowskiego 3.jpg
fot. KAPiF
mama Roberta Lewandowskiego 4.jpg
fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, “Przegląd Sportowy”