Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hakiel pokazał dom. Za czasów Cichopek taki bałagan był nie do pomyślenia!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.03.2024 12:23

Hakiel pokazał dom. Za czasów Cichopek taki bałagan był nie do pomyślenia!

Marcin Hakiel, fot. Instagram
Marcin Hakiel, fot. Instagram

Marcin Hakiel zamieścił w swoich mediach społecznościowych nagranie wykonane w mieszkaniu. Spostrzegawczy fani szybko zauważyli, że gwiazdor nie jest typem domowego “czyścioszka”. Nawet kwiat w doniczce się poddał. Za czasów małżeństwa z Kasią pokazywali idealne wnętrza.

Marcin Hakiel walczy o Kryształową Kulę

Marcin Hakiel jest w ostatnim czasie bardzo zapracowany. Były mąż Katarzyny Cichopek zaliczył wielki powrót do telewizji i dziś podziwiać możemy go w kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”.

W show partneruje mu znana z “Królowych życia” Dagmara Kaźmierska. Niestety, para nie może cieszyć się nadmierną przychylnością ławy jurorskiej, która do tej pory przyznaje im dość niewysokie noty.

W ostatnim odcinku Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska mierzyli się z zagrożeniem opuszczenia programu i gdyby nie wsparcie widzów, którzy postanowili swoimi głosami dać im szansę na dalszą przygodę, z pewnością pożegnaliby się z show.

Tylko u nas: Kasia Cichopek wiele zawdzięcza Dagmarze! Wiemy, czy ogląda jej popisy z Hakielem w "TzG" Partnerka Hakiela otwiera się na temat relacji z jego córką. Cichopek może się nieźle zdziwić

Życie prywatne Marcina Hakiela

Nie samą pracą żyje jednak człowiek, o czym dobrze wie Marcin Hakiel, który przykłada dużo uwagi w dążeniu do szczęścia w życiu prywatnym. Od kilku miesięcy tancerz spotyka się z nową partnerką, Dominiką.

Zakochani spędzają ze sobą niemal każdą chwilę, a dziewczyna gwiazdora towarzyszy mu podczas branżowych eventów. Wspiera go także swoją obecnością w studiu “Tańca z gwiazdami”.

Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPiF

W przeciwieństwie do poprzedniej partnerki Marcina Hakiela Dominika jest otwarta na jego fanów. Para chętnie publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i nagrania przedstawiające ich codzienne życie.

Marcin Hakiel pokazał błagan w domu

Ostatnie nagranie, które udostępniła na swoim Instagramie ukochana Marcina Hakiela pozwoliło nam przyjrzeć się nieco wnętrzu jego mieszkania. Osoby ponad wszystko ceniące porządek z pewnością nie będą zachwycone.

Ciężko bowiem powiedzieć, by w lokum tancerza panowały warunki sterylne. Choć na filmiku gwiazdor wykonuje zmysłowy taniec, większą uwagę przyciągają ubrania na desce do prasowania, krzesełku, a nawet na pianinie. Widać też całkowicie uschnięty kwiat doniczkowy. W czasie małżeństwa z Kasią wrzucali do sieci tylko idealny porządek. 

Czyżby praca nad treningiem Dagmary Kaźmierskiej sprawiała, że Marcin Hakiel nie ma czasu na to, by zająć się domowymi porządkami? Ma za to czas na prasowanie, co na pewno imponuje większości kobiet. 

Marcin Hakiel instagram
fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel instagram
fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel instagram
fot. instagram.com/marcinhakiel