Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gdy pozowali, wiało nudą, ale za to na zdjęciach z ukrycia… Tak Hakiel traktuje partnerkę, gdy nikt nie patrzy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.02.2024 21:33

Gdy pozowali, wiało nudą, ale za to na zdjęciach z ukrycia… Tak Hakiel traktuje partnerkę, gdy nikt nie patrzy

Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF

Marcin Hakiel przybył wraz z ukochaną na galę “50 Osobistości Biznesu”. Fotografowie, którzy zrobili parze zdjęcia z ukrycia, musieli być nieźle zaskoczeni tym, jak tancerz zachowywał się wobec partnerki.

Marcin Hakiel odnalazł szczęście?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez długi czas uznawani byli za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, że gdy małżeństwo ogłosiło plany rozwodowe, zarówno dziennikarzom jak i fanom opadły szczęki.

Dziś miłość tancerza i aktorki jest już przeszłością, a każde z nich podąża swoją własną ścieżką wiodącą do szczęścia. Gwiazda “M jak miłość” związała się z Maciejem Kurzajewskim, a jej były mąż od czasu rozstania zdążył już związać się z dwiema kobietami.

Co ciekawe, obie nosiły to samo imię - Dominika. Twarzy pierwszej z nich nigdy nie dane nam było jednak zobaczyć. Kobieta bardzo chroniła swoją prywatność i nigdy nie towarzyszyła Marcinowi Hakielowi na branżowych imprezach. To zupełnie inaczej niż obecna ukochana gwiazdora, która chętnie błyszczy u jego boku na eventach.

Marcin Hakiel się wygadał. Radosne wieści potwierdził w wywiadzie. Oficjalnie można gratulować jemu i Dominice Marcin Hakiel i Dominika poinformowali o dziecku. Zdradzili szczegóły

Marcin Hakiel z ukochaną na gali "50 Osobistości Biznesu"

Nazwisko Marcina Hakiela od niedawna znów pojawia się w mediach w kontekście kariery zawodowej tancerza. Jeszcze do niedawna wydawało się, że informacjom o gwiazdorze zawsze musi towarzyszyć wspomnienie Katarzyny Cichopek. Wszystko zmieniło się jednak, gdy został on zaangażowany do kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”.

Już 3 marca widzom Polsatu dane będzie podziwiać go na parkiecie, gdzie zawalczy o Kryształową Kulę, towarzysząc gwieździe “Królowych życia”, Dagmarze Kaźmierskiej. Zanim się to jednak stanie, tancerz wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć.

W piątek odbyła się uroczysta gala “50 Osobistości Biznesu”, na której pojawili się m.in. Anna Popek, Jacek Borkowski, czy zwycięzca 12. edycji “Top Model” Dominik Szymański. Najwięcej uwagi fotografów skupili jednak wokół siebie Marcin Hakiel i jego ukochana Dominika, którym wykonano zaskakujące zdjęcia z ukrycia.

Marcin Hakiel i Dominika przyłapani

Gdy fotografowie podeszli do Marcina Hakiela i Dominiki, nie stało się nic nadzwyczajnego - para gwiazd wpatrywała się w obiektywy z uśmiechem. Gdy jednak reporterzy oddalili się nieco i wykonywali zdjęcia z ukrycia, poznać można było prawdziwy wymiar relacji tancerza i jego ukochanej.

Widać wyraźnie, że były mąż Katarzyny Cichopek bardzo dba o to, by jego partnerka, nienawykła do błysku fleszy i świateł kamer, czuła się w pełni komfortowo. Gwiazdor trzymał ją za rękę i ani na chwilę nie tracił jej z oczu.

Również Dominika okazywała wsparcie swojemu partnerowi, chcąc, by czuł się “zaopiekowany”. Czule obejmowała go ramieniem i wpatrywała się w niego z nieukrywaną namiętnością.

KAPIF_1000pix_K1166817F.jpg
Hakiel i jego ukochana znów w centrum zainteresowania, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką na gali “50 Osobistości Biznesu”, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką na gali “50 Osobistości Biznesu”, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel z ukochaną chętnie pozowali do wspólnych zdjęć, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika
Marcin i Dominika w błyskach fleszy, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika
Początkowo byli nieco spięci, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika
Hakiel i jego wybranka są ze sobą bardzo blisko, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką nie szczędzili sobie czułości, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1166810F.jpg
Hakiel i jego kobieta nie mają problemu z publicznym okazywaniem uczuć, fot. KAPiF