Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Dagmara pogodzi się z Edzią pod JEDNYM warunkiem! Mówi nam, co musi zrobić. Posłucha?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.02.2024 21:20

TYLKO U NAS: Dagmara pogodzi się z Edzią pod JEDNYM warunkiem! Mówi nam, co musi zrobić. Posłucha?

Dagmara Kaźmierska
Czy Dagmara Kaźmierska i Edzia się pogodzą?, fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska już niedługo wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Jej trenerem został Marcin Hakiel. Tylko nam wyznali, jakie emocje im towarzyszą. Czy Królowa Życia zapomniała już o Edzi, swojej byłej przyjaciółce? Takiego oświadczenia się nie spodziewaliśmy!

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska będzie błyszczeć w nowym sezonie „Tańca z gwiazdami”, to pewne. Dziennikarka Świata Gwiazd, Monika Maszkiewicz, rozmawiała z nią i z Marcinem Hakielem przy okazji sesji zdjęciowej do nadchodzącej serii „TzG”. O tej nietypowej parze od razu pojawiło się wiele plotek, a tancerz i Dagmara postanowili się z nimi rozprawić.

Kaźmierska przyznała, że zawsze podziwiała talent Hakiela. Jej mama, która go uwielbia, jest wręcz wniebowzięta, że to właśnie Marcin będzie trenował Dagmarę. Chce dobrze tańczyć i dojść daleko, by potem Hakiel mógł powiedzieć, że nauczył tańca nawet kogoś takiego jak ona.

Marcin z kolei przyznał, że rzeczywiście miał na początku wątpliwości dotyczące Dagmary, jednak dotyczyły one jedynie jej kontuzji, jakiej nabawiła się kilka lat temu. Kaźmierska uczestniczyła wtedy w wypadku samochodowym. Doznała wtedy zmiażdżenia stawów skokowych i pięt. Groziła jej nawet amputacja nogi, do której na szczęście nie doszło. Teraz jednak jest pełen optymizmu, a wzajemna chemia między nim a Królową Życia jest zauważalna od pierwszej chwili.

W pewnym momencie wywiadu pojawiły się smutne tematy. Nasza dziennikarka postanowiła zapytać Dagmarę o konflikt z jej przyjaciółką Edzią, którą poznali widzowie programu „Królowe życia”. Czy któraś z nich podjęła się próby załagodzenia konfliktu?

TYLKO U NAS: Dagmara Kaźmierska zdradza, kto zdobędzie jej serce. Serio? Tak niewiele trzeba? TYLKO U NAS: Wiemy, z kim Maffashion zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Lepiej nie mogła trafić. To jedna z największych gwiazd show

O co pokłóciły się Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia"?

Dagmara i Edzia, a dokładniej Edyta Nowak-Nawara były nierozłączne w programie TTV „Królowe życia”. Choć często się kłóciły, równie szybko dochodziło między nimi do pogodzenia. W pewnym momencie ich spory zaczęły przybierać na sile, co zauważali nawet w komentarzach widzowie formatu.

Jakiś czas temu, w internetowej „Domówce u Dowborów” Dagmara przyznała, że Edzia w pewnym momencie zaczęła się od niej oddalać. Jednak dopiero fani donieśli jej, że Edyta wypowiada się publicznie niepochlebnie na jej temat. Niedawno jednak Kaźmierska dużo mówiła o tym, że tęskni za dawną przyjaciółką. Tłumaczyła, że nie potrafi się długo gniewać. Wiele słów, jakie padły, uważa za niepotrzebne.

Czy po tym publicznym oświadczeniu któraś z pań zdecydowała się wyciągnąć dłoń na zgodę? Tylko u nas przeczytacie, co wydarzyło się między nimi ostatnio!

Tylko u nas: czy Dagmara Kaźmierska i Edzia się pogodzą?

Dziennikarka Świata Gwiazd zapytała Dagmarę o wspomniany wywiad, w którym Kaźmierska przyznała się do tęsknoty za Edzią. Czy ta sytuacja jakoś się rozwinęła?

Nie, no tęsknię za moją Edką Fredką, ale jakoś nie było kiedy, nie było jak – wyznała nam z żalem Królowa Życia. 

Czy zatem nie było między nimi prób kontaktu?

Nie, nie, nie. Edzia nie zadzwoniła, ja też nie zadzwoniłam i dalej tęsknię – mówi Dagmara z prostotą.

Po chwili Kaźmierska zwróciła się wprost do dawnej przyjaciółki:

No pokłóciłyśmy się, ale ludzie się kłócą. Ja cię, Edzia moja, kocham, dalej. Może czasem cię poklepie za dużo pyskiem, ale już ty mnie znasz, Edzia. A przecież góra z górą się nie zejdzie, a człowiek człowiekiem zawsze – powiedziała prosto do naszej kamery.

Co jeszcze zdradzili nam Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel? Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj:

Dagmara Kaźmierska, Edyta, Królowe życia, wywiad
Edyta i Dagmara Kaźmierska z “Królowych życia”, fot. instagram.com/edzia_official_
Dagmara Kaźmierska, Edyta, Królowe życia, wywiad
Dagmara Kaźmierska z “Królowych życia”, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Edyta, Królowe życia, wywiad
Edyta z “Królowych życia”, fot. instagram.com/edzia_official_