Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cichopek pozuje z przystojniakiem i ogłasza "wiosenne porządki". Kurzajewskiego ani śladu...
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.02.2024 17:05

Cichopek pozuje z przystojniakiem i ogłasza "wiosenne porządki". Kurzajewskiego ani śladu...

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek bez Maćka Kurzajewskiego, fot. KAPiF

Kasia Cichopek straciła pracę w „Pytaniu na śniadanie”. Nie wydaje się tym jednak przejmować. Właśnie pokazała, co robiła z prawdziwym przystojniakiem. A gdzie podział się Maciej Kurzajewski?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski odeszli z "Pytania na śniadanie"

Kasia Cichopek przez ostatnie lata była wielką gwiazdą Telewizji Polskiej. Poza pracą jako aktorka od trzech lat była prowadzącą „Pytania na śniadanie”. To tam zaczęła pracę z Maćkiem Kurzajewskim, z którym związała się po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Związek Kasi i Maćka wciąż kwitnie, jednak ostatnio oboje musieli pożegnać się ze śniadaniówką TVP.

Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi – dziękowali oboje na Instagramie po odejściu z programu.

Czym zajmują się teraz? W mediach społecznościowych nie widać po nich rozpaczy. Katarzyna zapowiedziała teraz kolejne zmiany. Pokazała też zdjęcie z przystojnym mężczyzną. Co razem robili?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na imprezie balują z plejadą gwiazd. Nie uwierzycie z kim zrobili sobie selfie! To on był przed Hakielem. Razem chcieli uciec z Polski. Oto pierwsza miłość Kasi Cichopek

Co robią teraz Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski?

Cichopek i Kurzajewski nie rozpaczają po odejściu z Telewizji Polskiej. Niespodziewany nadmiar wolnego czasu wykorzystują na zabawę. Kilka dni temu pojawili się na hucznej imprezie, zorganizowanej przez Mateusza Gesslera. Kucharz i restaurator świętował siedem lat istnienia jednego ze swoich lokali.

Co za pyszny wieczór! @mateuszgessler dziękujemy i gratulujemy! @warszawskisenbymateuszgessler ma już 7 lat! A my życzymy kolejnych 77 – pisali w sieci.

Teraz jednak Kasia straciła z oczu Kurzajewskiego. Maciek nie towarzyszył jej podczas ostatniego wypadu na miasto. Kim jest mężczyzna, z którym zrobiono jej zdjęcie? Szczegóły poniżej.

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z przystojniakiem

Cichopek wyraźnie nie przejmuje się utratą pracy. Właśnie pokazała na Instagramie nowe zdjęcie. Pozuje na nim ze znanym przystojniakiem, znanym w show-biznesowym środowisku. To Marek Bryczyński, fryzjer, który stworzył na jej głowie „porządki” po zimie.

Dziękujemy @marek.bryczynski_official @przyjemnosci_marekbryczynski za wiosenne porządki na głowach Zapuszczać włosy? Czy obciąć krócej? – zapytała fanów aktorka, oznaczając salon fryzjerski specjalisty.

Warto dodać, że Bryczyński odpowiada nie tylko za fryzury gwiazd, ale też za ich wygląd na planie znanych filmów. Pracował między innymi przy takich produkcjach, jak „Wielka woda”, „Teściowie 2” i „Doppelgänger. Sobowtór”.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF