Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska już nie musi ukrywać swojego partnera! Wspólne zdjęcie trafiło do sieci
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.02.2024 13:19

Małgorzata Ostrowska-Królikowska już nie musi ukrywać swojego partnera! Wspólne zdjęcie trafiło do sieci

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF, Instagram

Ostatnie kilka lat nie było dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej lekkie. Teraz wreszcie stara się stawiać na swoje szczęście. Aktorka niedawno opowiedziała o otwieraniu się na nową miłość, a teraz jeszcze to!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od czterech lat jest wdową

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski tworzyli parę przez ponad 30 lat, do dnia śmierci aktora 27 lutego 2020 roku. Ich historia zaczęła się od spotkania podczas egzaminów do wrocławskiej PWST. W trakcie dalszej rozmowy aktorka podzieliła się tym, że lubi powracać do tych początków ich związku i do momentów, kiedy zakochiwała się w swoim mężu.

Paweł cały czas jest obecny w moim życiu, jest obecny w naszym domu, w rozmowach. To dzieje się naturalnie. Kiedy przychodzi do nas Józio, syn Janka, patrzy na zdjęcia Pawła i mówi »O dziadzio«. Wierzę, że Józia będzie ciekawiło, kim był jego dziadek, może kiedyś będzie miał ochotę przeczytać jego teksty? Myślę, że to jest bardzo ważne, żeby młodzi znali swoje korzenie. Wtedy dostają skrzydeł i mogą frunąć. Korzenie to fundament. (...) Człowiek żyje tak długo, jak pamięć o nim" - wyznała gwiazda "Klanu" Plejadzie. 

Po odejściu Pawła Królikowskiego aktorka razem z dziećmi podjęła decyzję o kontynuowaniu Festiwalu Kultury Polsko-Czeskiej w Kudowie, który był jego pomysłem. Cała rodzina zaangażowała się w projekt, co sprawiło, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska poczuła wsparcie i złagodziło to jej poczucie samotności. Po śmierci Królikowskiego aktorka, jak sama przyznała, doznała głębokiej transformacji wewnętrznej i osiągnęła dojrzałość.

Wypowiedziała się nawet o tym, jak zapatruje się na poznanie kogoś nowego.

 

Pilne wieści z rodziny Królikowskich! Poruszona Małgorzata Ostrowska-Królikowska o wszystkim napisała post. "Tatko patrzy z góry" Ile?! Lepiej usiądźcie. Taką sumkę zgarnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska za udział w "TzG"

Czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest już gotowa na miłość?

W powszechnej opinii udział w “Tańcu z Gwiazdami” nie tylko sprzyja rozwijaniu talentów tanecznych, ale także otwiera nowe możliwości życiowe. Po upływie czterech lat od śmierci męża, Ostrowska-Królikowska zaczęła zdecydowanie bardziej otwarcie rozważać możliwość nowego związku. Czy już jest gotowa na przyjęcie kogoś nowego do swojego życia?

Nie wiem. W ogóle o tym nie myślę. Jestem na takim etapie, że w ogóle mnie to nie interesuje. Mam tyle obowiązków, tyle spraw na głowie, tyle tego życia, by je przeżyć, podzielić się nim z innymi, a jest tych ludzi dużo, że w ogóle tak o sobie nie myślę. Na razie ten program uruchamia mnie do tego, żeby o sobie pomyśleć – mówiła “Plotkowi”. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska początkowo nie chciała wziąć udział w tanecznym show. Co sprawiło, że zmieniła decyzję?

14. edycja "Tańca z Gwiazdami"

Okazuje się, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska otrzymywała propozycje udziału w programie "Tańcu z Gwiazdami" wielokrotnie, ale za każdym razem odmawiała. Sytuacja zmieniła się, jednak gdy jej córka Julia usłyszała rozmowę matki z produkcją. Później przedstawiła jej konkretne argumenty przeciwko decyzji matki. Julia pragnęła, aby Małgorzata wzięła udział w tanecznym show emitowanym na antenie Polsatu.

Powiedziała mi tak: Przecież ty lubisz tańczyć. "Dobrze by ci to zrobiło. Wróci ci radość życia". […] Córka uświadomiła mi, że warto to zrobić, poruszać się. Julka powiedziała mi, że muszę to zrobić dla siebie, żeby poczuć te endorfiny i radość życia. Spojrzałam na nią i wiedziałam, że ma rację - wspominała.

Kiedy kolejny telefon zadzwonił, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, namówiona przez córkę, zgodziła się od razu. Po pewnym czasie bardzo się z tej decyzji cieszyła.

Gdy zadzwonili po raz drugi, zgodziłam się. […] Ostatnie lata to był trudny czas i rozumiem, co Jula miała na myśli, mówiąc: musisz znów poczuć radość życia - wyznała "Faktowi".

Na oficjalnym profilu “Tańca z Gwiazdami” pojawiły się wpisy zapowiadające uczestników czternastej edycji. Już wiosną będziemy mogli zobaczyć, jak na parkiecie poradzą sobie: Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Belaja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot oraz Aleks Mackiewicz. Polsat może spodziewać się powrotu do dawnej świetności. Start czternastej edycji "Tańca z Gwiazdami" już w niedzielę, 3 marca o godzinie 20:00.

Ujawniono, z kim zatańczy Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Kim jest Kamil Gwara – partner taneczny Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej?

Na oficjalnym profilu “Tańca z Gwiazdami” pojawiła się informacja o partnerze tanecznym Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Będzie to Kamil Gwara, który może poszczycić się świetnymi wynikami w mistrzostwach tanecznych.

Razem z @malgorzata_ok w programie zobaczycie @kamil_gwara. Wieloletni kadrowicz naszego kraju. Osiągnął status finalisty otwartych Mistrzostw Polski oraz Hiszpanii. Kamil posiada światową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Jak myślicie co z Gosią zaprezentują w 1. odcinku? #tanieczgwiazdami #polsat

Fani stwierdzili, że znaleźli już faworytów oraz pochwalili wygląd Ostrowskiej-Królikowskiej.

  • Moja ulubiona para!!!
  • Jak pani KWITNIE kochana pani Małgosiu 
  • Najlepsza para, trzymam kciuki – pisali internauci.

Będziecie kibicować Małgorzacie i Kamilowi w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF