Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ostrowska-Królikowska cztery lata po śmierci męża jest gotowa na związek? Niespodziewanie otworzyła się nt. nowej miłości
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.02.2024 16:06

Ostrowska-Królikowska cztery lata po śmierci męża jest gotowa na związek? Niespodziewanie otworzyła się nt. nowej miłości

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski, fot. KAPiF

Przez ostatnie lata życie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej nie było usłane różami. Przeżyła śmierć ukochanego męża i liczne skandale z udziałem syna. Teraz postawiła na swój rozwój i pragnienia. Potwierdziła to zgodą na udział w tanecznym show. Teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznała prawdę, czy przyszła już pora również na nową miłość. 

Problemy w rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Przez długi okres Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspierała męża w bardzo ciężkiej chorobie. Cztery lata temu Paweł Królikowski odszedł. Aktorka w żałobie również nie zaznała jednak spokoju. Najpierw w mediach trwała burza, dotycząca rzekomego nieślubnego dziecka Pawła. Następnie jej syn Antek Królikowski co chwilę znajdował się w centrum nowego skandalu. Jednym z najgłośniejszych był konflikt z matką jego dziecka Joanna Opozdą.

Rodzina martwi się o mnie trochę. Tyle mieliśmy przez ostatnie lata problemów - mówiła “Faktowi” Ostrowska-Królikowska.

Jak się okazuje aktorka wielokrotnie dostawała propozycję udziału w “Tańcu z Gwiazdami” jednak za każdym razem odmawiała.

Widziałam, że ten projekt wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Zawsze od razu mówiłam "nie, dziękuję". Gdy teraz dostałam telefon z produkcji, też od razu odmówiłam - wyjawiła.

Co się wydarzyło, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska zgodziła się na udział w tegorocznej edycji tanecznego show?

Przełom w relacjach Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Joanny Opozdy? Gwiazda "Klanu" mówi o świętach z wnukiem Pilne wieści z rodziny Królikowskich! Poruszona Małgorzata Ostrowska-Królikowska o wszystkim napisała post. "Tatko patrzy z góry"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w "Tańcu z Gwiazdami"

Wszystko zmieniło się za sprawą jej córki Julii. Kobieta słyszała rozmowę matki z produkcją. Później użyła konkretnych argumentów przeciw decyzji mamy. Julia chciała, żeby Małgorzata zatańczyła w Polsacie.

Powiedziała mi tak: Przecież ty lubisz tańczyć. "Dobrze by ci to zrobiło. Wróci ci radość życia". […] Córka uświadomiła mi, że warto to zrobić, poruszać się. Julka powiedziała mi, że muszę to zrobić dla siebie, żeby poczuć te endorfiny i radość życia. Spojrzałam na nią i wiedziałam, że ma rację - wspominała.

Kiedy zadzwonił kolejny telefon Ostrowska-Królikowska za namową córki zgodziła się od razu. Po czasie bardzo ucieszyła się z tej decyzji.

Gdy zadzwonili po raz drugi, zgodziłam się. […] Ostatnie lata to był trudny czas i rozumiem, co Jula miała na myśli, mówiąc: musisz znów poczuć radość życia - wyznała "Faktowi".

Oprócz aktorki w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami” wystąpią m.in. Maffashion, Dagmara Kaźmierska czy Roksana Węgiel. Najnowszy sezon rozpocznie się już 3 marca w Polsacie.

Zostając w temacie nowych doświadczeń, jakie niesie ze sobą udział w programie, Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznała, co chciałaby zyskać dzięki udziałowi w nim. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o nowej miłości

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z “Plotkiem” wyznała, że chciałaby czerpać bardzo dużo z udziału w “TzG”. Marzy, aby znowu uwolnić swoją kobiecość, tym razem za pomocą tanecznych ruchów. 

Bardzo bym chciała. Chciałabym odkryć pewne rzeczy, które mam wrażenie, bardzo głęboko gdzieś zniknęły, schowały się w jakiejś szufladzie. Chciałabym je wyjąć - powiedziała “Plotkowi” przed kamerą. 

Wspomniała też o swoich wrażeniach dotyczących ubrań, jakie będzie musiała zakładać na siebie podczas występów.

To mnie przeraża. To wszystko, co jest związane z wyglądem, ciuchami, to mnie przeraża. Mnie inne rzeczy interesują – mówiła Ostrowska-Królikowska. 

Powszechnie wiadomo, że uczestnictwo w programie Polsatu nie tylko pozwala rozwijać umiejętności taneczne, ale także otwiera nowe perspektywy życiowe. Po czterech latach od śmierci męża, Ostrowska-Królikowska przestała kategorycznie odrzucać myśl o nowym związku. Czy otworzyła już swoje serce na poznanie nowego partnera?

 Nie wiem. W ogóle o tym nie myślę. Jestem na takim etapie, że w ogóle mnie to nie interesuje. Mam tyle obowiązków, tyle spraw na głowie, tyle tego życia, by je przeżyć, podzielić się nim z innymi, a jest tych ludzi dużo, że w ogóle tak o sobie nie myślę. Na razie ten program uruchamia mnie do tego, żeby o sobie pomyśleć – mówiła “Plotkowi”. 

I co wy na to?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF