Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przełom w relacjach Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Joanny Opozdy? Gwiazda "Klanu" mówi o świętach z wnukiem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.12.2023 14:38

Przełom w relacjach Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Joanny Opozdy? Gwiazda "Klanu" mówi o świętach z wnukiem

Joanna Opozda i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Joanna Opozda i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Prezenty są już kupione, a wśród nich znalazł się również upominek dla wnuka Vincenta. Czy aktorce przyjdzie osobiście wręczyć podarek synkowi Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska gotowa na święta

Święta Bożego Narodzenia za pasem, stąd wiele gwiazd chętnie opowiada o swoich przygotowaniach do tego wyjątkowego czasu w roku. W rozmowie z serwisem Shownews.pl Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła, że wiadomo już wstępnie, kto pojawi się na wspólnej biesiadzie.

Jestem gotowa na święta z pogodą w sercu. Uwielbiam wszystkich gromadzić przy wspólnym stole, angażować w różne aktywności. Będą jedni i drudzy dziadkowie, moja mama Elżbieta i teściowie, którzy przyjadą ze Zduńskiej Woli - wyjawiła gwiazda.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spotkała się z wnukiem. Urocze wspólne zdjęcie trafiło do sieci Joanna Opozda pokazała swoją prawdziwą twarz. Tak wygląda bez żadnych ulepszeń. Szok!

Syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego będzie świętował z babcią?

Od dłuższego czasu trwa batalia pomiędzy Joanną Opozdą a Antonim Królikowskim i jego rodziną. Małżonkowie są w trakcie rozwodu, jednak Małgorzata Ostrowska-Królikowska bardzo chciałaby móc utrzymywać stały kontakt z owocem ich związku, małym Vincentem.

Z ustaleń serwisu Shownews.pl wynika, że aktorka wystąpiła do sądu o zabezpieczenie możliwości spotykania się z wnukiem. Fani zastanawiają się, czy chłopiec pojawi się obok babci przy świątecznym stole. Do kwestii tej, choć niechętnie, ustosunkowała się gwiazda “Klanu”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o wnuku

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma świadomość problemów, z jakimi mierzy się jej rodzina, zwłaszcza syn, który wciąż nie może dogadać się z byłą partnerką. Nie wahała się jednak, by na liście prezentów umieścić również ten dla swojego najmłodszego wnuka.

Nie chcę poruszać tego tematu. Zrobiłam już prezenty i oczywiście dla mojego wnuka Vincenta też mam upominek - wyznała.

Czy aktorka będzie miała okazję spotkać się z Vincentem w święta Bożego Narodzenia? Z pewnością wiele w tej kwestii zależy od Joanny Opozdy. Zwracając jednak uwagę na charakter świąt, jej teściowa ma nadzieję na zawarcie pokoju.

Główne marzenie to pokój i zgoda - nie ukrywała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Zobacz: Maryla Rodowicz dodała wpis i zaliczyła wpadkę. Po tym, co wrzuciła do sieci interweniowało TVP

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl