Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pilne wieści z rodziny Królikowskich! Poruszona Małgorzata Ostrowska-Królikowska o wszystkim napisała post. "Tatko patrzy z góry"
Anna Lipska
Anna Lipska 29.10.2023 21:46

Pilne wieści z rodziny Królikowskich! Poruszona Małgorzata Ostrowska-Królikowska o wszystkim napisała post. "Tatko patrzy z góry"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przekazała pilne wieści
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPIF

Pilne wieści z rodziny Królikowskich! O wszystkim poinformowała poruszona Małgorzata Ostrowska-Królikowska na Instagramie. Co napisała?

Synowie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski zawsze marzyli o dużej rodzinie, dlatego też zdecydowali się na pięcioro dzieci. 

Antek urodził się w 1989 roku, Jan w 1992, Julia w 1999, Marcelina w 2002, natomiast Ksawery w 2007 roku. Po śmierci aktora sama wychowuje te pociechy, które nie osiągnęły jeszcze pełnoletności. Cały czas łączy to z pracą zawodową.

Czym zajmują się dorośli już synowie pary? O Antku Królikowskim jest najgłośniej. Nie tylko za sprawą tego, że poszedł w ślady rodziców. Ostatnio raczej mówi się o nim w kontekście konfliktu z żoną Joanną Opozdą, z którą rozstała się krótko po ślubie, zostawiając ją w zaawansowanej ciąży. 

Jan Królikowski to także artystyczna dusza, jest kompozytorem i autorem tekstów piosenek. Ma synka z aktorką Joanną Jarmołowicz. 

Poniżej piszemy, co robią córki słynnego Kusego z “Rancza”.

Pilna interwencja policyjna u Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jest nagranie! Co się stało? Małgorzata Ostrowska-Królikowska publicznie zwróciła się do byłej Antka. Napisała Wieniawie jedno słowo

Córki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego

Julia Królikowska, najstarsza córka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej również związała się z aktorstwem. Od najmłodszych lat występowała z mamą w “Klanie”. Oprócz tego wybrała studia medyczne. Wciąż pojawia się w serialu, ale rzadziej niż kiedyś. Prywatnie poślubiła starszego o 11 lat Jakuba Nowaka. 

Nie wykorzystuje nazwiska do robienia kariery w mediach społecznościowych, a poza tym stroni także od publicznych wydarzeń.

akpa20110511_klan_en_5415.jpg
Julia Królikowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. AKPA

Marcelina Królikowska całkowicie stroni od świata mediów. Gdy była młodsza, czasem chodziła z mamą na imprezy, chętnie uczestniczyła też w piknikach gwiazd. Obecnie całkowicie odcięła się od show-biznesu.

Julia Królikowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marcelina Królikowska, fot. AKPA
Julia Królikowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marcelina Królikowska, fot. AKPA

Właśnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska przekazała pilne wieści na temat jednej z córek.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przekazała ważne wieści

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie mogła nie pochwalić się sukcesem córki. Julia Królikowska jest studentką medycyny, a jej mama właśnie wzięła udział w uroczystej promocji Lekarzy Wydziału Lekarskiego z roku akademickiego 2022/2023. O wszystkim napisała na Instagramie.

Brałam dziś udział we wspaniałym wydarzeniu-uroczystej promocji Lekarzy Wydziału Lekarskiego z roku akademickiego 2022/2023 Koniec pewnego etapu.Nowa Droga #nowewyzwania córcia-radość,wdzięczność,miłość. Padły ważne zdania…,,bez wiary,nadziei, miłości nie ma Medycyny przez duże M..
 

I dodała:

Czy boty i AI są w stanie zastąpić empatię lekarza wobec chorego i jego rodziny?…Jak ważną rolę odgrywa język,słowo ,/gdy złe może zabić/ Otwartość,tolerancja,szacunek
#przyrzeczenielekarskie #dyplom #gaudeamusigitur Gaude Mater Polonia
Radujmy się więc - zakończyła.

Pod postem nie brakuje gratulacji:

  • Ależ cudnie!!! Gratulacje !!!! 
  • Pięknie gratulacje dla córeczki i dla Pani tatko patrzy z góry i też jest bardzo dumny z córeczki.
  • Wielkie gratulacje dla Julii.
  • Tata byłby dumy - piszą.

I my gratulujemy!

Julia Królikowska z mężem, fot. AKPA
Julia Królikowska z mężem, fot. AKPA
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPIF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPIF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPIF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPIF