Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Dobrze być z powrotem". Odmieniona Magdalena Stępień wróciła do Dubaju. W nowej fryzurze podbija miasto
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.02.2024 11:37

"Dobrze być z powrotem". Odmieniona Magdalena Stępień wróciła do Dubaju. W nowej fryzurze podbija miasto

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień, fot. KAPiF/Instagram

Magdalena Stępień za sobą ma bardzo trudne przeżycia. Musiała poradzić sobie z medialnym rozstaniem i śmiercią synka. Teraz wydaje się, że wreszcie wyszła na prostą i próbuje odzyskać szczęście. Ostatnio opublikowała zdjęcie z wakacji. Fani dopatrzyli się ciekawego szczegółu.

Magdalena Stępień przeżyła tragedię

Magdalena Stępień, znana aktualnie głównie jako modelka i influencerka, wcześniej uczestniczyła także w programie Top Model. Jakiś czas temu media obiegła głośna historia jej związku z byłym piłkarzem Legii Warszawa, Jakubem Rzeźniczakiem. Niestety, ta historia miała bardzo smutne zakończenie, gdy to Rzeźniczak opuścił Stępień w trakcie ciąży. Jednak to nie jedyne nieszczęście, które dotknęło Magdę. Jej syn, Oliwier, zmarł w wieku zaledwie roku z powodu nowotworu wątroby. Przed tą tragedią Stępień musiała przejść przez kilka męczących miesięcy walki o życie swojego syna. Słowa, którymi opisywała swoje cierpienie po stracie Oliwiera, naprawdę poruszają i łamią serce:

Zaczęli go reanimować, mówię, żeby jeszcze go intubowali, ale on już nie chciał, on już chciał odejść […] Ja to wszystko widziałam, tylko krzyczałam: “Oliwier, walcz. Walcz synku, proszę cię, nie odchodź!” Tego widoku nie da się wymazać, całe piekło, które przeszłam przez osiem miesięcy… – mówiła w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Na początku tego roku synek Stępień i Rzeźniczaka skończyłby 2,5 roku. Rodzice w swoich mediach społecznościowych wspominają swoje dziecko.

Magdalena Stępień miała wypadek. Trafiła do szpitala. Wiadomo w jakim jest stanie Rzeźniczak i Stępień publicznie piorą brudy! Poszło o śmierć synka. „Ale co, prawda boli?”

Stępień i Rzeźniczak uczcili pamięć syna

Dzisiaj, gdyby żył, Oliwierek Rzeźniczak miałby dwa i pół roku. Magdalena Stępień podzieliła się na swoim Instastories krótkim nagraniem, na którym maluch rozmawia i uśmiecha się. Dodatkowo do filmiku dodała wpis, który przypieczętował ten wzruszający moment.

Brakuje mi tych naszych wspólnych porannych rozmów. Dziś skończyłbyś dwa i pół roku. Ostatnie dni potrzebowałam złapać oddech od social mediów. Nadal miewam słabsze dni, ale już pomału do was wracam - napisała Magda Stępień.

Na profilu Jakuba Rzeźniczaka, jednym z pierwszych przypiętych zdjęć jest uśmiechnięty Oliwierek. Jest to wyraźny gest, który świadczy o tym, że Rzeźniczak pamięta i tęskni za swoim synem.  Niestety, Magdalena Stępień nie utrzymuje dobrych relacji ze swoim byłym partnerem, który aktualnie buduje sobie nowe życie.

Dziś modelka też stara się ułożyć przyszłość. Uwielbia spędzać czas aktywnie, podróżując. Tym razem ponownie wybrała się do Dubaju. Fani dopatrzyli się ciekawego szczegółu.

Magda Stępień pochwaliła się zdjęciem z wakacji

Magdalena Stępień podzieliła się na swoich mediach społecznościowych zdjęciem z wakacji w Dubaju. Modelka pozuje przy basenie w stroju kąpielowym i okularach. W tle widać niesamowite wieżowce. 

Dobrze być z powrotem! – napisała Stępień po angielsku.

Jedna z internautek zwróciła uwagę na jeden ważny szczegół. Na opublikowanym zdjęciu Magdalena Stępień ma bardzo długie włosy.

Wow jakie włosy – napisała internautka.

Myślicie, że Magda Stępień przedłużyła włosy?

Magdalena Stępień, fot. KAPiF
Magdalena Stępień, fot. KAPiF
Magdalena Stępień, fot. KAPiF
Magdalena Stępień, fot. KAPiF
Magdalena Stępień, fot. KAPiF
Magdalena Stępień, fot. KAPiF