Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na imprezie balują z plejadą gwiazd. Nie uwierzycie z kim zrobili sobie selfie!
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 11.02.2024 08:38

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na imprezie balują z plejadą gwiazd. Nie uwierzycie z kim zrobili sobie selfie!

Cihopek i Kurzajewski
Cichopek i Kurzajewski na imprezie, fot. Instagram

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu pożegnali się z posadą w “Pytaniu na śniadanie”. Obecnie mają znacznie więcej wolnego czasu, co wykorzystują na nadrobienie życia towarzyskiego. Nie uwierzycie, z kim ostatnio imprezowali.

Cichopek i Kurzajewski zwolnieni z "Pytania na śniadanie"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przez 3 lata prowadzili wspólnie “Pytanie na śniadanie”. W 2022 roku kilka miesięcy po rozwodzie ulubienicy widzów z Marcinem Hakielem okazało się, że łączy ich nie tylko program, ale też życie prywatne. Ogłosili, że są w związku. Od tamtej pory minął już ponad rok, a ich życie prywatne kwitnie. Kasia pokazała pierścionek, potwierdzający tym samym zaręczyny.

Niestety, chociaż życie prywatne układa się doskonale, a uczucie kwitnie, to ostatnio musieli zmierzyć się z poważanym problemem. Zakochani podobnie jak pozostali prowadzący śniadaniówkę stracili swoje posady. Z widzami pożegnali się w social mediach. 

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu „Pytanie na Śniadanie”. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów. Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów.
 

Po tym, jak zakończyli pracę w porannym programie, korzystają z wolnego czasu. Wybrali się nawet razem na imprezę.

To on był przed Hakielem. Razem chcieli uciec z Polski. Oto pierwsza miłość Kasi Cichopek Kasia Cichopek po zwolnieniu z "PnŚ" już wróciła do TVP. Tak przywitała się z widzami

Kasia Cichopek imprezowała w nocnym klubie

Na początku stycznia okładki tabloidów zdobiły zdjęcia Kasi Cichopek, która bawiła się w nocnym klubie bez Macieja Kurzajewskiego u boku. Paparazzi wypatrzyli jednak, że nieustannie zagadywał ją nieznajomy przystojniak. 

 Była prawdziwą królow

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. Instagram
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. Instagram
Mateusz Gessler, Michał Szpak, Joanna Jabłczyńska, fot. Instagram
Mateusz Gessler, Michał Szpak, Joanna Jabłczyńska, fot. Instagram
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski i Mateusz Gessler, fot. Instagram
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski i Mateusz Gessler, fot. Instagram
Kasia Cichopek i Viola Piekut, fot. Instagram
Kasia Cichopek i Viola Piekut, fot. Instagram
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski i Michał Szpak, fot. Instagram
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski i Michał Szpak, fot. Instagram

ą imprezy. Bawiła się wyśmienicie. Tańczyła utwór za utworem - relacjonował świadek Super Expressowi.
 

Nie zabrakło też zdjęć z gorącej imprezy, które błyskawicznie obiegły media. 

Tym razem Kasia sama pochwaliła się kadrami z imprezy, na której bawiła się już w towarzystwie narzeczonego, ale też innych gwiazd show-biznesu. 

Kasia Cicopek i Maciej Kurzajewski na imprezie. Z kim się bawili?

Kasia i Maciej weekend zaczęli od zabawy. Nic dziwnego, ponieważ teraz nie muszą już bladym świtem budzić się do “Pytania na śniadanie”, dlatego w pełni wykorzystują wolny czas. 

W piątek zakochani pojawili się na imprezie u Mateusza Gesslera, który hucznie uczcił 7 lat jednej ze swoich warszawskich restauracji. Wieczór postanowił spędzić z przyjaciółmi z show-biznesu. Nie zabrakło wśród nich Kasi i Maćka, którzy chętnie chwalili się kolejnymi zdjęciami. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło oczywiście najbardziej znanych nazwisk show-biznesu. 

W lokalu Gesslera oprócz Kasi i Maćka bawili się: Joanna Jabłczyńska, Nina Terentiew, Lara Gessler, Viola Piekut, Katarzyna Wajda i Michał Szpak. To właśnie z ostatnim z wymienionych wspólny język złapali narzeczeni. W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Zdaje się, że Cichopek i Kurzajewski po zwolnieniu z “Pnś” otwierają się na zupełnie nowe znajomości. 

Zdjęcia poniżej.