Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wybudzona ze snu, zmarnowana i bez makijażu. Dagmara Kaźmierska na treningu u Hakiela. Dał jej w kość
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.02.2024 12:38

Wybudzona ze snu, zmarnowana i bez makijażu. Dagmara Kaźmierska na treningu u Hakiela. Dał jej w kość

 Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF/Instagram

Ostatnio ogłoszono, że Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z Gwiazdami” zatańczy wraz z Marcinem Hakielem. Wyznała, że jest bardzo zadowolona z tego doboru. Marcin Hakiel wstawił na Instagrama relację z jednego z treningów. “Królowa życia” jest do siebie zupełnie nie podobna! Wygląda jakby dopiero, co wstała i nie zdążyła się nawet pomalować.

Autorski program Dagmary Kaźmierskiej

Informacja o udziale Dagmary Kaźmierskiej w nowym programie "Dagmara szuka męża" pojawiła się kilka miesięcy temu. W tym programie gwiazda miała mieć okazję odnaleźć swoją drugą połówkę, a w tym procesie miała być wspierana przez swojego syna Conana oraz przyjaciela Jacka.

Jedyne w swoim rodzaju trio sprawia, że wyprawa przeradza się w szaloną eskapadę, pełną komicznych perypetii, do których bohaterowie podchodzą z humorem i ogromnym dystansem do siebie – pisano w opisie programu.

Program wystartował na antenie Super Polsatu i od razu zdobył ogromną popularność, bijąc rekordy oglądalności. Dagmara Kaźmierska podzieliła się tą radosną wiadomością ze swoimi fanami, którzy natychmiast zaczęli przesyłać jej gratulacje. Pierwszy odcinek programu na antenie Polsatu odbył się za to 13 stycznia 2024 roku. Emisje odbywały się o godzinie 15:45 w soboty.

Pozwoliliśmy bohaterom pójść na żywioł i zaskoczyła nas skala tego, co się działo na planie, niewyczerpana inwencja i energia całej trójki. Ekipa telewizyjna musiała być wyjątkowo sprawna, by n dążyć za akcją. Choć trudno w to uwierzyć, to wszystko wydarzyło się naprawdę. Zarówno sytuacje, jak i wszyscy bohaterowie są autentyczni – mówił Wojciech Waśkiewicz.

Potem jednak do mediów trafiła informacja, że Dagmara wystartuje w jednym z najpopularniejszych programów Polsatu.

Niebywałe, jak Dagmara Kaźmierska potraktowała naszą reporterkę! W głowie się nie mieści! Ten wywiad nie przejdzie bez echa TYLKO U NAS: Dagmara pogodzi się z Edzią pod JEDNYM warunkiem! Mówi nam, co musi zrobić. Posłucha?

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska z pewnością zrobi furorę w nadchodzącym sezonie „Tańca z gwiazdami”. Podczas sesji zdjęciowej do nowej serii programu, Monika Maszkiewicz ze Świata Gwiazd porozmawiała z nią i z Marcinem Hakiem. Ta niezwykła para wywołała wiele plotek, jednak tancerz i Dagmara postanowili je rozwiać. Kaźmierska wyznała, że zawsze podziwiała talent Hakiela. Jej matka, wielbicielka tancerza, jest zachwycona, że to właśnie Marcin będzie jej trenerem. Dagmara pragnie doskonale tańczyć i osiągnąć wiele, aby później Hakiel mógł z dumą powiedzieć, że nauczył tańca nawet kogoś tak wyjątkowego jak ona.

Marcin natomiast wyznał, że na początku miał swoje obawy co do Dagmary, głównie związane z jej kontuzją, którą odniosła kilka lat temu w wypadku samochodowym. Wtedy doznała poważnych urazów stawów skokowych i pięt, a nawet groziła jej amputacja nogi, ale na szczęście do tego nie doszło. Teraz jednak obydwoje są pełni optymizmu, a ich wzajemna chemia jest zauważalna od pierwszych chwil.

Tancerz udostępnił na swoich mediach społecznościowych fragment treningu z Dagmarą. Gwiazda jest nie do poznania!

Dagmara Kaźmierska na treningu

Marcin Hakiel podzielił się na Instastory relacją, na której on wraz z Dagmarą Kaźmierską trenują do najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”. 

#Jedzieszkrólowa – napisał Marcin Hakiel.

Królowa życia zawsze kojarzona jest z pełnym, mocnym makijażem, perfekcyjnie ułożonymi włosami i drogimi stylizacjami. Na Instastory Marcina wygląda jednak zupełnie odwrotnie. Dagmara jest zupełnie bez makijażu i wygląda na bardzo zmęczoną, jakby Marcin wyrwał ją prosto ze snu. Na sobie ma za to komplet dresowy. Dagmara nie wygląda na zachwyconą, ale może to po prostu gorszy dzień.

 

 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram
 Dagmara Kaźmierska, Instagram