Swiatgwiazd.pl
Marcin Hakiel

fot. .instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel robił zakupy z córką w centrum handlowym. Wyglądał inaczej niż zwykle

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Marcin Hakiel po ogłoszeniu rozstania z Kasią Cichopek spędził czas z dziećmi. Podczas zakupów z córką tancerz był nie do poznania. Nowy styl i fryzura mogą zaskakiwać.

W piątek aktorka i tancerz udostępnili w swoich mediach społecznościowych oświadczenie o rozpadzie ich związku. Nagła wiadomość zszokowała polskich internautów, którzy jak dotąd widzieli na Instagramie wspólne zdjęcia małżeństwa z ogromnymi uśmiechami.

Gwiazdorski duet inaczej radzi sobie z poważną decyzją. Kasia Cichopek rzuciła się w wir pracy, natomiast Marcin Hakiel postanowił odmienić swój wizerunek. Tancerz został przyłapany przed jednym z centrów handlowych w zupełnie zaskakującej stylizacji.

Marcin Hakiel zmienia swój styl po rozstaniu

Rozstania różnie wpływają na nasze samopoczucie. Jedni przeżywają trudne chwile, wspominając ukochaną osobę, a inni przechodzą niesamowite metamorfozy, by jak najszybciej zamknąć za sobą dawny etap w życiu.

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz skrytykowała Polaków, którzy oszukują Ukrainców. Padły mocne słowa

CZYTAJ DALEJ

Polski portal internetowy Pudelek ukazał zdjęcia odmienionego Hakiela. Podczas wspólnych zakupów z córką w centrum handlowym był nie do rozpoznania - nowy styl i fryzura kompletnie odmieniły jego wizerunek. Młodzieżowa stylizacja oraz platynowa blond czupryna sugeruje, że tancerz postanowił otworzyć nowy etap w swoim życiu.

Być może odmieniony wizerunek pomoże przemóc gwiazdorowi ciężkie chwile, które widocznie go trapią. Pomimo nowoczesnego wyglądu twarz mężczyzny nadal pozostaje zatroskana.Cichopek również musi radzić sobie z rozstaniem

Wiadomość o rozpadzie małżeństwa Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zaskoczyła polskie media. Jak dotąd para była jednym z ulubionych duetów w rodzimym show-biznesie. Historia miłosna tej dwójki sięga czasów drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". To właśnie tam gwiazdy połączyło prawdziwe uczucie.

Para przez czternaście lat była zgodnym małżeństwem. Wspólnie wychowywała dwójkę dzieci i dzieliła się codziennymi radościami w mediach społecznościowych. Po piątkowym oświadczeniu aktorka nie wrzucała nic na Instagrama, co zmartwiło jej wielbicieli. Dziś przerwała milczenie i powróciła do fanów z relacją. Uśmiechnięta aktorka rozpoczęła słoneczny poniedziałek pracą na planie "M jak miłość".

Na razie nie zostały podane przyczyny nagłego rozpadu długoletniego związku tancerza i aktorki. Wielbiciele tego gwiazdorskiego duetu mają nadzieję, że wspólnie dojdą do porozumienia, które zostawi ich w pozytywnych relacjach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Smutny dzień dla rodziny Gesslerów. Lara dodała przykry wpis, dziś miał obchodzić urodziny
2. Fani wściekli się na Idę Nowakowską. Niebywałe, z kim zobaczyli ją na mieście
3. Kasia Cichopek przerwała milczenie. Nagle zwróciła się do fanów, nieźle się zdziwią

Źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Co wiesz o zdrowym odżywianiu?

Pytanie 1 z 6

Ile posiłków dziennie należy spożywać?

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Kasia Cichopek

Życie Gwiazd

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel niebawem się rozwiodą. Co z majątkiem?

Czytaj więcej >
Marcelina Leszczak

Życie Gwiazd

Marcelina Leszczak podczas wakacji trafiła do szpitala. Co je dolegało?

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Tomasz Kammel chwali się efektami ćwiczeń. Fani są pod wrażeniem

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marianna Schreiber pozywa Tomasza Dedka. Aktor obraził jej męża

Czytaj więcej >
ANGELA WEISS/AFP/East News

Życie Gwiazd

"The Voice": Camila Cabello nową jurorką. Gwiazda zajmie fotel Kelly Clarkson

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Królowa Camille" rozniosła Amber Heard w sądzie. Była żona Deppa przyparta do muru

Czytaj więcej >