Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Prokop w ogniu krytyki. Widzowie "Mam Talent" zniesmaczeni: "To skandal"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.04.2024 11:43

Marcin Prokop w ogniu krytyki. Widzowie "Mam Talent" zniesmaczeni: "To skandal"

Mam Talent
fot.: Instagram

Marcin Prokop uchodzi za jednego z najbardziej cenionych przez widzów prezenterów. Tym razem fani nie mieli jednak dla niego litości. Wszystko przez to, do czego doszło w “Mam talent!”

Marcin Prokop w nowej roli

Marcin Prokop to dziś jedna z naczelnych postaci rozrywkowej części TVN-u. Widzowie nie potrafią sobie wyobrazić już braku jego obecności w śniadaniowym show stacji, które współprowadzi w parze z Dorotą Wellman.

Od niedawna gwiazdor ma jednak okazję spełniać się w całkowicie nowej roli. Powierzono mu bowiem funkcję członka jury “Mam talent!” - programu, w którym wcześniej sprawdzał się jako prezenter.

Tak jak dawniej w trzeciej edycji “Idola”, tak i teraz Marcin Prokop ocenia występy uczestników, którzy walczą o swoją szansę na sławę i sukces, prezentując całej Polsce swoje unikalne umiejętności.

Anna Kalczyńska o kulisach zwolnień w "DDTVN". Wbiła szpilę Prokopowi. Ale go podsumowała Marcin Prokop ma już serdecznie dość. Po tym pytaniu od Kuby Wojewódzkiego puściły mu nerwy

"Mam talent!". Jury zachwycone występem zespołu

W ostatnim odcinku “Mam talent!” jurorzy mieli okazję wysłuchać alternatywnego zespołu Widuto, składającego się z uzdolnionej wokalistki oraz dwóch gitarzystów. Grupa wykonała cover jednego z utworów formacji Portishead.

W pewnym momencie Agnieszka Chylińska zwróciła się do występujących z prośbą o to, by wykonali “coś swojego”. Nieco zestresowani muzycy przeszli zatem do autorskiej piosenki.

Ta wywołała ogromne emocje na twarzach jurorów, którzy sprawiali wrażenie zahipnotyzowanych. Szczególne wrażenie zespół wywarł na Marcinie Prokopie, który zdecydował się na wciśnięcie złotego przycisku.

Marcin Prokop w ogniu krytyki

Marcin Prokop nie ukrywał, że jest oczarowany zespołem, a decyzję o wręczeniu grupie przepustki do półfinałów zaaprobowała również Agnieszka Chylińska. Prezenter nie mógł się nachwalić występu grupy.

To jest moja pierwsza edycja w tej roli, jako jurora. Kiedy zapytano mnie, czego będę szukał tutaj powiedziałem, że będę szukał prawdy, będę szukał autentyczności, będę szukał nie odtwórców tylko twórców i to, co zagraliście przed chwilą, zaryzykuję to twierdzenie – było lepsze niż ten cover. Było bardzo dobrym numerem i gdyby to był wasz singiel to chciałbym usłyszeć resztę waszej płyty - orzekł gwiazdor.

Z decyzją Marcina Prokopa nie zgadza się jednak część fanów “Mam talent!”, którzy nie kryją w komentarzach pod postem na Instagramie programu, że ich zdaniem zespół nie zasłużył na złoty przycisk.

  • Co to jest, najgorszy złoty przycisk w historii.
  • To skandal.
  • Ale to było nudne.
  • Ten złoty przycisk to pomyłka.
  • Dostała złoty przycisk, beztalencie - piszą zirytowani internauci.
Marcin Prokop
Marcin Prokop, fot. KAPiF
Marcin Prokop
Marcin Prokop, fot. KAPiF
Marcin Prokop
Marcin Prokop, fot. KAPiF