Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zdjęcie Agnieszki Chylińskiej ze szpitala trafiło do sieci. Przykry widok. Kto jej to zrobił?
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 11.04.2024 15:37

Zdjęcie Agnieszki Chylińskiej ze szpitala trafiło do sieci. Przykry widok. Kto jej to zrobił?

Zdjęcie Chylińskiej ze szpitala
fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska trafiła do szpitala? Zdjęcie aktorki przykutej do łóżka krąży po internecie, a o sprawie rzekomo ma pisać wyborcza.pl. Ktoś perfidnie zakpił z wokalistki, by czerpać korzyści finansowe.

Niegasnąca popularność Chylińskiej

Agnieszka Chylińska od samego początku swojej długoletniej kariery w show-biznesie mocno wyróżniało się na tle innych popularnych artystek. Jako wokalistka O.N.A. słynęła ze swojego mrocznego wizerunku oraz bezkompromisowych wypowiedzi, które często wywoływały medialną burzę.

Lata mijają, a wykonawczyni przeboju “Królowa łez” wciąż nie schodzi z nagłówków tabloidów, kolorowych magazynów i najpoczytniejszych serwisów internetowych. Jak wszystko, ma to swoje plusy i minusy. O szczegółach piszemy poniżej.

Wydało się, ile Agnieszka Chylińska zarobi na koncertach w USA. Przy okazji ujawniono jej gwiazdorskie wymagania Agnieszka Chylińska nagle zaczęła mówić o swoich córkach. Pierwsze tak szczere słowa

Agnieszka Chylińska wciąż na językach

Charyzmatyczna piosenkarka i jurorka programu “Mam talent!” zaliczy się do dość wąskiego grona gwiazd show-biznesu, które nie afiszują się swoim życiem osobistym. O jej sprawach prywatnych wiadomo stosunkowo niewiele - dwukrotnie wychodziła za mąż, ma syna i dwie córki. Nigdy jednak nie pokazuje się z nimi publicznie nie robi sensacji ze swoich codziennych spraw.

Mimo tego, że Chylińska po zejściu ze sceny czy planu zdjęciowego stara się wieść zwyczajne życie, co jakiś czas i tak wmanewrowywana jest w mniejsze lub większe afery i skandale. Szczegóły poniżej.

Chylińska została zaatakowana i trafiła do szpitala?

Jak większość znanych i lubianych artystów, piosenkarka jest niestety regularnie wykorzystywana przez internetowych oszustów. W serwisach społecznościowych natknąć można się ostatnio na fałszywe zdjęcie Agnieszki Chylińskiej na szpitalnym łóżku

Pod zmanipulowanym obrazem widnieje dodatkowo sensacyjny nagłówek o następującej treści:

Agnieszka Chylińska została zaatakowana po głośnym oświadczeniu w telewizji na żywo – głosi napis.

Co gorsza, link kieruje do witryny sprytnie podszywającej się pod serwis internetowy “Gazety Wyborczej”.

W tym miejscu możemy was jedynie przestrzec przed klikaniem w tego typu fałszywki, które mogą grozić zainfekowaniem sprzętu wirusami internetowymi, a w konsekwencji nawet kradzieżą waszych wrażliwych danych.

Pamiętajcie, że sprawdzone informacje ze świata celebrytów znajdziecie zawsze na swiatgwiazd.pl oraz naszych oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

chylinska .jpg
Fake news na temat Agnieszki Chylińskiej, fot. Facebook
KAPIF_1000pix_K1132154F.jpg
Agnieszka Chylińska na planie “Mam talent!”, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1092024F.jpg
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1132143F.jpg
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF