Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wydało się, ile Agnieszka Chylińska zarobi na koncertach w USA. Przy okazji ujawniono jej gwiazdorskie wymagania
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.04.2024 10:40

Wydało się, ile Agnieszka Chylińska zarobi na koncertach w USA. Przy okazji ujawniono jej gwiazdorskie wymagania

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jak przystało na rozchwytywaną gwiazdę, regularnie występuje także dla rodaków za granicą. Wiemy, ile artystka zarobi na nadchodzących koncertach w Stanach Zjednoczonych. Podano również, jakie wymagania ma Chylińska. 

Początki kariery Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska odnosiła pierwsze sukcesy w połowie lat 90., kiedy to dołączyła do zespołu O.N.A. Razem z nim wydała pięć albumów, z których każdy osiągnął status złota lub platyny. Jednak największym sukcesem okazał się album "Bzzzzz", który zawierał przeboje takie jak "Kiedy powiem sobie dość" i "Krzyczę".  

Po rozwiązaniu zespołu O.N.A w 2001 roku, Chylińska rozpoczęła karierę solową. Pierwotnie kontynuowała swój styl muzyczny oparty na mocnych brzmieniach, aż do 2009 roku, kiedy to zaskoczyła branżę muzyczną, zmieniając kierunek na muzykę dance oraz zmieniając swój wizerunek na blondynkę w sukienkach i szpilkach. W późniejszych latach tłumaczyła tę transformację macierzyństwem oraz potrzebą "odzyskania kobiecości".

Chylińska do końca trzymała w tajemnicy, że jej małżeństwo się rozpadło. Smutne kulisy rozstania Huczało o rozstaniu Agnieszki Chylińskiej z mężem. W końcu nie wytrzymała. Ujawniła jak jest

Agnieszka Chylińska wyruszy w kolejną trasę koncertową po USA

Agnieszka Chylińska odniosła jeszcze większy sukces jako solistka niż jako członkini zespołu O.N.A. Każdy z jej albumów osiągnął status platynowy. "Forever Child" zakupiło ponad 90 tysięcy osób, co w dzisiejszych czasach, gdzie dominuje muzyka cyfrowa, wydaje się niemal nieosiągalne dla wielu artystów.  

W roku 2023 Agnieszka Chylińska rozpoczęła trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, co okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ bilety sprzedawały się jak świeże bułeczki, a sale były przepełnione. W jej podróż za ocean dołączyła cała ekipa licząca niemal dwadzieścia osób, w tym menadżerka, ochroniarz, prywatna makijażystka i fryzjerka.

Ile Agnieszka Chylińska zarobi za trasę po Stanach Zjednoczonych?

Ze względu na ogromne zainteresowanie ze strony Polonii, Agnieszka Chylińska szybko zdecydowała się na kolejną wyprawę za ocean. Tym razem planuje zagrać tylko trzy koncerty: 4, 5 i 6 października w różnych miejscach, takich jak Melrose Ballroom w Nowym Jorku, Breslin Performing Arts Center w Lodi (New Jersey) i Copernicus Center w Chicago. Bilety na jej występy kosztują od 85 do 150 dolarów, co przyniesie jej znaczne dochody. Oprócz tego, organizator ponownie pokryje koszty podróży, noclegu i wystawnych kolacji dla Chylińskiej i jej ekipy. Pomimo swojego sukcesu, Chylińska nie wykazuje nadmiernych wymagań gwiazdorskich, chociaż nadal zabiera ze sobą swoją ekipę. Jej konto po koncertach zasili kwota 100 tysięcy dolarów, czyli blisko 400 tysięcy złotych.

Agnieszka jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie gwiazdorzą. Poza tym, że przylatuje zawsze ze swoim ochroniarzem, makijażystką i fryzjerką, to nie ma specjalnych wymagań. Nie w głowie jej imprezowanie po koncertach, już się wyszalała i idzie grzecznie spać. Rano wstaje do kościoła, sama czasem z siebie żartuje, że jest już starszą panią – powiedziała osoba z otoczenia Agnieszki portalowi “ShowNews”.

Będzie to kolejna świetna okazja dla Polonii na zobaczenie Agnieszki Chylińskiej w pełnej okazałości.

Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF