Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Chylińska nagle zaczęła mówić o swoich córkach. Pierwsze tak szczere słowa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.04.2024 11:40

Agnieszka Chylińska nagle zaczęła mówić o swoich córkach. Pierwsze tak szczere słowa

Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska, która zdecydowanie unika w wywiadach opowiadania o swojej rodzinie i życiu prywatnym, zdecydowała się na ujawnienie kilku szczegółów z życia córek. Fani wokalistki mogą być w szoku.

Agnieszka Chylińska i jej dzieci

Agnieszka Chylińska od zawsze stała na straży swojej prywatności, unikając nadmiernego zwierzania się mediom z tematów dotyczących jej rodziny. Wiadomo jednak, że wraz z mężem piosenkarka doczekała się trzech pociech.

Najstarszy syn Ryszard jest już pełnoletni. Jego dwie młodsze siostry mają kolejno 14 i 11 lat. O Esterze i Krystynie wokalistka wspominała w swoich mediach społecznościowych w czasie, gdy w polskich miastach trwały protesty związane z zaostrzeniem prawa aborcyjnego.

Zdradziła wówczas, że dwoje jej dzieci jest “dzieciakami szczególnej troski”. Wyjawiła też, że jako matka nie mogła liczyć na wsparcie państwa, o którym tak chętnie mówią niektórzy politycy.

Do tej pory nikt nie wiedział, jak wygląda mąż Chylińskiej. Gwiazda w końcu uchyliła rąbka tajemnicy Gwiazda "DDTVN" zepsuła niespodziankę Chylińskiej! W odpowiedzi ta ją wypunktowała. Wszystko na oczach widzów

Agnieszka Chylińska zachwycona tancerkami

Po raz kolejny o dzieciach Agnieszki Chylińskiej fani mogli usłyszeć podczas sobotniego odcinka “Mam talent!”, programu, w którym piosenkarka pełni funkcję przewodniczącej jury.

Na scenie show pojawiła się grupa tancerek, która nie kryła swojego zamiłowania do koreańskiej muzyki pop. Wokalistka była zachwycona ich występem, a tuż po nim nie szczędziła artystkom komplementów.

Występ piękny, kochacie to. Po drugie perfekcyjnie się prezentujecie na scenie. Za moich czasów by się powiedziało, zagranicznie - stwierdziła.

Agnieszka Chylińska wraca do tematu córek

Jak wyjawiła Agnieszka Chylińska, tematyka koreańskiej muzyki pop nie ma dla niej tajemnic, ponieważ jest to ulubiony gatunek jej córek, które najwyraźniej nie odziedziczyły po mamie zamiłowania do rockowego brzmienia.

Ja siłą rzeczy jestem w temacie, bo mam dwie córki, które kochają k-pop i bardzo muszę to lubić - zdradziła piosenkarka.

Przewodnicząca jury “Mam talent!” była przekonana, że występ uczestniczek zrobi ogromne wrażenie na jej nastoletnich córkach.

Na pewno by mnie utłukły, gdybym nie dała wam absolutnie szans - orzekła, przepuszczając artystki do kolejnego etapu programu.

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF