Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda "DDTVN" zepsuła niespodziankę Chylińskiej! W odpowiedzi ta ją wypunktowała. Wszystko na oczach widzów
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 28.03.2024 19:13

Gwiazda "DDTVN" zepsuła niespodziankę Chylińskiej! W odpowiedzi ta ją wypunktowała. Wszystko na oczach widzów

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF/Instagram

Agnieszka Chylińska mimo tylu lat działalności na scenie muzycznej dalej zachwyca słuchaczy. Jednak podczas ostatniego wywiadu zdarzyła się wpadka. Otóż dziennikarka zrujnowała niespodziankę artystce! Czy Chylińska miała powód do złości?

Działalność muzyczna Agnieszki Chylińskiej

Przez ponad trzydzieści lat Agnieszka Chylińska występuje na scenie, najpierw jako wokalistka zespołu O.N.A., a później jako solowa artystka. Już jako nastolatka rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie. Obecnie poza koncertowaniem można ją zobaczyć w popularnym programie rozrywkowym TVN "Mam Talent!".

To jest 30 lat mojego sukcesu polegającego na tym, że ja przetrwałam. […] Przeżyłam bardzo twarde lądowanie w show-biznesie. Przeżyłam wszystkie te pokusy, które czyhają na dziewczynę, która prosto ze szkolnej ławki wskoczyła nagle do świata dorosłych - wyjaśniła w wywiadzie dla "Vivy!".

Mimo pozornej pewności siebie i charyzmy przed kamerami Agnieszka Chylińska skrywa wiele tajemnic. Rzadko mówi o swoim życiu osobistym, a niektóre fakty ujrzą światło dzienne dopiero po latach. 

Jak wygląda jej życie prywatne?

Agnieszka Chylińska otworzyła się na temat rodziny. Smutne wyznanie gwiazdy. Przez lata musiała mierzyć się z problemami Huczało o rozstaniu Agnieszki Chylińskiej z mężem. W końcu nie wytrzymała. Ujawniła jak jest

Życie prywatne Agnieszki Chylińskiej

W latach 90. Agnieszka Chylińska nie miała zamiaru angażować się w długotrwałe związki. Nie ufała mężczyznom i nie planowała tworzyć stałego partnerstwa z żadnym z nich. W 1996 roku poznała Krzysztofa Krysiaka, menedżera w dziale marketingu wytwórni Sony Music. Początkowo oboje planowali jedynie romans, ale los postanowił inaczej, trzymając ich razem na dłużej.  

Agnieszka i Krzysztof zawarli związek małżeński 20 kwietnia 2002 roku w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie. Jednak po zaledwie 16 miesiącach ich drogi rozeszły się. Piosenkarka obecnie przyznaje, że główną przyczyną rozstania był późniejszy mąż, Marek. Agnieszka i Marek wzięli ślub kościelny w 2010 roku. Obecnie są rodzicami trojga dzieci: syna Ryszarda oraz córek Estery i Krystyny.

Agnieszka Chylińska odnosi sukcesy w dziedzinie muzyki do dziś. Właśnie omyłkowo zepsuto jej niespodziankę.

Dziennikarka zepsuła niespodziankę Chylińskiej

Na instagramowym profilu “Dzień Dobry TVN” ukazało się krtótkie nagranie, w którym dziennikarka stacji przeprowadza wywiad z Agnieszką Chylińską.

Czy Agnieszka Chylińska spodziewała się tego, że ostatni krążek, który wydała, zrobi taką furorę wśród sympatyków muzyki? Wokalistka mogła liczyć zarówno na wierność swoich odbiorców, jak i na pomoc agentki, która potrafi przewidzieć sukces nowych numerów artystki. Link do rozmowy znajdziecie jak zwykle w naszym BIO – napisano.

Jak się okazuje dziennikarka TVN zdradziła przedwcześnie wokalistce, że na scenie zostanie wręczona jej diamentowa płyta. Całość rozgrywała się ma na jej koncercie na warszawskim Torwarze. 

Zepsułam niespodziankę niestety, ja muszę o tym powiedzieć, dlatego, że Pani Agnieszka miała otrzymać tę diamentową płytę na scenie i miała się o tym, wcześniej nie dowiedzieć, ale niestety ja zepsułam – powiedziała dziennikarka. 

Agnieszka Chylińska szybko wyjaśniła, że nie jest to dla niej problem i odnalazła pozytywy w zaistniałej sytuacji. 

Ja bardzo się cieszę, że mogę to przedpremierowo państwu pokazać. Coś, na co bardzo ciężko się pracuje, ale nie tylko ja, zespół, ekipa i ludzie, którzy mnie wspierają też od strony technicznej. Chcę państwu powiedzieć, że osiąganie sukcesu po trzydziestu latach pracy jest naprawdę czymś jeszcze chyba bardziej ekscytującym, bo kiedy dzieje się ten debiut i dzieje się u nas coś po raz pierwszy, mam te 18 lat i wie Pani zdobywam tę popularność powiedzmy te 30 lat temu. Czym innym jest zaś zasmakować tego jeszcze raz z jakimś takim impetem jeszcze i to jest piękne uczucie – mówiła Chylińska. 

Myślicie, że wokalistce należało się to wyróżnienie?

Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF