Swiatgwiazd.pl

KAPiF

Marian Opania jest z żoną od ponad 60 lat. "Zakochałem się od pierwszego wejrzenia"

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Marian Opania jest jednym z tych nielicznych artystów, których związek nie tylko okazał się trwały, ale też pomimo upływu lat nieustająco jest pełen miłości. Aktor od ponad 60 lat jest zakochany w tej samej kobiecie. Jak poznał swoją żonę Annę?

Gwiazdor produkcji "Palec Boży", "Piłkarski poker", "Rozmowy kontrolowane" i "Bogowie" poznał swoją przyszłą żonę, kiedy oboje byli jeszcze w liceum. Do dziś świętują nie tylko rocznicę ślubu, ale też rocznicę pierwszego pocałunku.

"Małżeństwem jesteśmy od lipca 1967 roku, ale ja liczę nasz czas miłości od maja 1960 r., od naszego pierwszego pocałunku" wyznał kiedyś aktor w sieci. Ich miłość rzeczywiście jest niezwykła. Poznali się na zajęciach teatralnych, kiedy oboje mieli po 17 lat. Od tamtej pory są nierozłączni.

Zakochałem się w Ani od pierwszego wejrzenia Ona cieszyła się niebywałym powodzeniem, a ja byłem tylko "kurduplem". Tyle że dobrze recytowałem wiersze. Na szczęście oboje chodziliśmy na zajęcia kółka teatralnego i to nas do siebie zbliżyło – wspominał ten czas Opania w wywiadzie cytowanym przez portal Interia Świat Seriali.

W tej samej rozmowie gwiazdor wspomina, jak 3 maja 1960 roku odprowadzał ją do domu i po raz pierwszy odważył się pocałować. Rzecz miała miejsce w romantycznej scenerii, przy starym mostku. Sam pocałunek mu się nie podobał, ale miłość nie zelżała przez to ani trochę. "Do dziś rocznica tamtego pocałunku jest dla nas ważniejsza niż rocznica ślubu" dodał.

Marian Opania jest wciąż tak samo zakochany w żonie

Tajemnica naszego szczęścia kryje się po prostu w miłości. Wiadomo przecież, że miłość potrafi pokonać wszystkie przeszkody, jakie dla ludzi przygotowało życie. Nie wyobrażam sobie życia bez miłości i bez Ani – wyznał w wywiadzie. To, co szczególnie urzeka w ich relacji to fakt, że wciąż są w sobie tak samo zakochani, jak 63 lata temu. "Moja żona myśli, że to niemożliwe, że wciąż widzę w niej siedemnastoletnią dziewczynę, ale tak właśnie jest!" zadeklarował Opania w wywiadzie. Para ma dwójkę dorosłych już dzieci, Magdalenę i Bartosza . Ich syn poszedł w ślady ojca i od 1992 roku działa w branży aktorskiej. Zagrał w tak znanych produkcjach, jak "Wkręceni", "1920 Bitwa warszawska", "Blondynka", "Teraz albo nigdy!", "Na dobre i na złe" i "Historia kina w Popielawach".

Zobacz zdjęcie:

Marian Opania
Marian Opania z żoną Anną, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Wszyscy się rozstają, a oni będą mieć dziecko. Uwielbiana wokalistka właśnie wszystko ogłosiła

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Interia Świat Seriali

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]