Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marianna Schreiber pręży się w kuchni, a internauci pytają: "Nowe mieszkanko i już bez męża?". Wymowna odpowiedź
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 02.02.2024 09:33

Marianna Schreiber pręży się w kuchni, a internauci pytają: "Nowe mieszkanko i już bez męża?". Wymowna odpowiedź

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber, fot. KAPiF/Instagram

Marianna Schreiber to osobistość, która jest dość kontrowersyjna ze względu na swoje poglądy i styl życia. Mieszane uczucia wzbudza również to, z jakiej partii politycznej wywodzi się jej mąż. Kiedy ostatnio pochwaliła się zdjęciem z mieszkania, fani zaczęli spekulować, gdzie się podział jej ukochany. 

Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber popularność zyskała dzięki udziałowi w dziesiątej edycji “Top Model”, emitowanej na głównej antenie TVN jesienią 2021 roku. Duże kontrowersje wzbudza swoimi poglądami oraz faktem, że jest żoną Łukasza Schreibera, polityka PiS, z którym wspólnie wychowują córkę Patrycję.

Kiedy wzięła udział w “Top Model” przypomniano jej homofobiczną wypowiedź, którą opublikowała na platformie X (Twitterze) w 2018 roku. Przypomnijmy, że Schreiber wstawiła zdjęcie dziewczyny z tęczową torbą i napisała “Won z mojego miasta”. Za każdym razem kiedy przywoływany jest ten tekst, Schreiber za niego przeprasza.

Nie byłam wtedy osobą medialną (którą uczyniły mnie media) i przyznałam również w programie Kuby Wojewódzkiego [...] oraz wydałam oświadczenie [...] na ten temat – temat chwilowego braku człowieczeństwa z mojej strony. Tak, zachowałam się paskudnie (nie było to skierowane personalnie do danej osoby, a zdjęcia nie wykonałam ja). Odpokutowałam, wielu z Was dało mi drugą szansę. Tylko ten, co nie żyje, nie popełnia błędów – tłumaczyła się Schreiber.

Teraz Marianna bierze udział w walkach freak fightowych MMA. Te decyzje przyniosły jej wielu zwolenników, ale jeszcze więcej hejterów. Jak radzi sobie z falą krytyki?

Marianna Schreiber pozywa Tomasza Dedka. Aktor obraził jej męża Marianna Schreiber o rozwodzie. "Dla małżeństwa jest to sprawa przegrana"

Marianna Schreiber o hejcie

Niedawno Marianna Schreiber udzieliła wywiadu dla Świata Gwiazd, w którym opowiedziała o hejcie, z jakim musi się mierzyć. Mówiła o strasznych groźbach, jakie ją spotykają. Ludzie życzą jej najgorszego. Schreiber wspomniała, że nie zamierza się poddawać i ulegać hejterom, bo tylko ona może decydować o swoim życiu. 

Osiągam swoje małe marzenia, bo się nie poddaję. Ja naprawdę mam codziennie rzucane kłody pod nogi. Mam i życzenia śmierci, i w prywatnych wiadomościach, i w komentarzach. Wysyłane mam zdjęcia sznurów. „Zg*ałcimy Cię pod domem. To zrobimy, tamto”. Ja bym mogła się milion razy już wycofać, ale tego nie robię, ponieważ ci ludzie nie będą decydować o moim życiu – mówi nam Marianna.

Stwierdziła, że ma prawo robić, co tylko chce ze swoim życiem. 

To jest moje życie. Dostałam je jako dar od Boga i chcę je wykorzystać tak, jak ja chcę. Tak, jak ja to czuję. Ja jestem wolnym człowiekiem, żyję w wolnym kraju i mam do tego prawo. Ja bym chciała dzisiaj rozebrać się na środku, pod tym budynkiem Q22, bym to zrobiła po prostu – wyznaje nasza rozmówczyni.

Opowiedziała też o tym, jakie ma odczucia po hejcie w “Top Model”. Zwróciła uwagę na to, że ludzie zawsze będą zazdrośni o sukces, więc nie ma co się nimi przejmować. 

To jest tak, że trzeba się z tym pogodzić, że gdy coś ci się udaje, gdy coś osiągasz, to ludzie, którzy są źli na to, że u sąsiada jest trawa bardziej zielona, będą ci to pokazywać. A ja wiele razy mówię tak: słuchajcie, ja się za to nie obrażam, oczywiście jest mi przykro, ale ja już przepracowałam to w swojej głowie, złapałam do tego dystans, nie biorę tego do siebie, że jestem nic niewartym człowiekiem. Ale chcę wam pokazać, że wy na przykładzie czyjegoś sukcesu, tego, że ktoś coś osiąga, wy możecie sami budować swój sukces, a nie kogoś negować. Życie nie polega na tym, żeby siedzieć na kanapie, być sfrustrowanym człowiekiem i komuś napisać jakiś hejt, czy jakieś chamstwo – wyjaśnia Schreiber.

Opowiedziała również o tym, jakie życie chciałaby promować i jaki wzór dawać ludziom. 

Polega na tym, żeby: okej, jesteś sfrustrowanym człowiekiem, to zrób coś, zobacz, ona z niczego coś zdobyła, to wie też, że to może udać, tylko to samo nie przylatuje, to samo nie przychodzi, pieniądze same też do drzwi nie pukają. Więc trzeba się narobić, trzeba się napracować, trzeba coś zrobić. Ludziom się wydaje, że mąż z PiS-u, to mi wszystko łatwo przyszło. Wręcz przeciwnie, ja miałam wszędzie utrudnione przez to, wszędzie miałam utrudnioną drogę, w każdej mojej kwestii zawodowej czy mojej aktywności i nawet w wojsku. I jakby to chcę właśnie pokazać, że to nie jest tak, jak się ludziom wydaje – ogłosiła Marianna.

Marianna Schreiber wyprowadziła się od męża?

Marianna Schreiber wstawiła zdjęcie na swojego Instagrama, na którym pozuje w kuchni. Jest tam ubrana dość nieoczywiście. W jednym z komentarzy odpowiedziała, że srebrne imprezowe kozaki do ubrania domowego dobrała jej córka. 

Marianna Schreiber - kucharka. Bo z ładnej miski się najesz. Tak, umiem i lubię gotować. Tak, zawsze w butach – podpisała post. 

Niektórzy fani pisali uszczypliwe komentarze. Jeden z internautów, zapytał, czy do nowego mieszkania Schreiber przeprowadziła się już bez męża. 

Jaka potrawę nasza miss polecą. Nowe mieszkanko i juz beż męża? – napisał jeden z fanów.

Marianna długo nie myślała nad odpowiedzią, ponieważ krótko i dosadnie zawarła swoje myśli w jednym zdaniu. Tym komentarzem powinna uciąć wszelkie spekulacje.

zawsze z mężem – napisała dodając emotikon serca. 

Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF