Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: OSTRO! Marianna Schreiber: „Życzono mi ŚMIE*CI, wysyłano zdjęcia SZNURÓW”. To wyznanie powoduje dreszcze
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.01.2024 18:16

TYLKO U NAS: OSTRO! Marianna Schreiber: „Życzono mi ŚMIE*CI, wysyłano zdjęcia SZNURÓW”. To wyznanie powoduje dreszcze

Marianna Schreiber
Wywiad z Marianną Schreiber, fot. Świat Gwiazd Exclusive

Marianna Schreiber od lat jest postacią kontrowersyjną. Gwiazda „Top Model”, żona ministra PiS, a ostatnio także zawodniczka walk MMA. W rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała, co spotyka ją od ludzi na co dzień.

Marianna Schreiber: afery, kontrowersje i przeprosiny

Marianna Schreiber stała się powszechnie znana w 2021 roku, kiedy wystąpiła w „Top Model”. Jednak jeszcze przed tym etapem kariery świat o niej usłyszał. W 2015 została żoną Łukasza Schreibera, polityka PiS, przez ostatnie cztery lata ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego i sekretarza Rady Ministrów. Para doczekała się córki Patrycji.

W 2018 roku o Mariannie zrobiło się głośno z powodu jej homofobicznej wypowiedzi w mediach społecznościowych. Na Twitterze zamieściła wtedy fotografię młodej dziewczyny w autobusie, mającej ze sobą tęczową torbę. Schreiber podpisała zdjęcie słowami „Won z mojego miasta”. Przypomniano jej to, kiedy startowała w „Top Model”. Od tamtego czasu wielokrotnie przepraszała za swoją wypowiedź.

Nie byłam wtedy osobą medialną (którą uczyniły mnie media) i przyznałam również w programie Kuby Wojewódzkiego [...] oraz wydałam oświadczenie [...] na ten temat – temat chwilowego braku człowieczeństwa z mojej strony. Tak, zachowałam się paskudnie (nie było to skierowane personalnie do danej osoby, a zdjęcia nie wykonałam ja). Odpokutowałam, wielu z Was dało mi drugą szansę. Tylko ten, co nie żyje, nie popełnia błędów – tłumaczyła się Schreiber.

Jej najnowszy etap kariery, czyli walki freak fightowe MMA, przyniosły jej sukcesy i sporą popularność, ale też potężną dawkę hejtu. Co wyznała w wywiadzie z naszą redakcją? Szczegóły poniżej.

Schreiber ostro o Derpienski: "Dziewczyna podstarzałego sugar daddy". Tylko czekać na ripostę Caroline Żona ministra PiS-u twierdzi, że została ZAATAKOWANA przez gwiazdę "Królowych życia". "Napluła, rozbiła telefon"

Marianna Schreiber na gali Clout MMA

Kiedy żona Łukasza Schreibera wystartowała w programie dla aspirujących modeli, wybuchł mały polityczny skandal. Jeszcze dziwniej zrobiło się teraz, kiedy małżonka polityka PiS dołączyła do federacji Clout MMA, by wziąć udział w pojedynku z dziennikarką Moniką Laskowską. W międzyczasie wdała się jeszcze w konflikt z Katarzyną „Laluną” Alexander, znaną z „Królowych życia”.

29 grudnia Marianna zadebiutowała w oktagonie. Walczyła z Laskowską w mieszanych sztukach walki na gali Clout MMA 3. Swoją rywalkę pokonała po trzech rundach, tym samym zaliczając pierwsze zwycięstwo podczas debiutu. Co mówi teraz o spełnianiu marzeń i tym, co codziennie staje jej na drodze? Jej słowa mogą wywołać potężny niepokój.

Marianna Schreiber dla Świata Gwiazd: groźby i hejt

W rozmowie ze Światem Gwiazd Marianna Schreiber dużo mówi o hejcie, jaki ją spotyka.

Osiągam swoje małe marzenia, bo się nie poddaję. Ja naprawdę mam codziennie rzucane kłody pod nogi. Mam i życzenia śmierci, i w prywatnych wiadomościach, i w komentarzach. Wysyłane mam zdjęcia sznurów. „Zg*ałcimy Cię pod domem. To zrobimy, tamto”. Ja bym mogła się milion razy już wycofać, ale tego nie robię, ponieważ ci ludzie nie będą decydować o moim życiu – mówi nam Marianna.

Schreiber podkreśla, że nikt nie będzie jej dyktował, co ma robić.

To jest moje życie. Dostałam je jako dar od Boga i chcę je wykorzystać tak, jak ja chcę. Tak, jak ja to czuję. Ja jestem wolnym człowiekiem, żyję w wolnym kraju i mam do tego prawo. Ja bym chciała dzisiaj rozebrać się na środku, pod tym budynkiem Q22, bym to zrobiła po prostu – wyznaje nasza rozmówczyni.

A jak czuje się ze wspomnianymi groźbami, które słyszy od czasu udziału w „Top Model”?

To jest tak, że trzeba się z tym pogodzić, że gdy coś ci się udaje, gdy coś osiągasz, to ludzie, którzy są źli na to, że u sąsiada jest trawa bardziej zielona, będą ci to pokazywać. A ja wiele razy mówię tak: słuchajcie, ja się za to nie obrażam, oczywiście jest mi przykro, ale ja już przepracowałam to w swojej głowie, złapałam do tego dystans, nie biorę tego do siebie, że jestem nic niewartym człowiekiem. Ale chcę wam pokazać, że wy na przykładzie czyjegoś sukcesu, tego, że ktoś coś osiąga, wy możecie sami budować swój sukces, a nie kogoś negować. Życie nie polega na tym, żeby siedzieć na kanapie, być sfrustrowanym człowiekiem i komuś napisać jakiś hejt, czy jakieś chamstwo – wyjaśnia Schreiber.

Jaki zatem wzór życia chce pokazać Marianna?

Polega na tym, żeby: okej, jesteś sfrustrowanym człowiekiem, to zrób coś, zobacz, ona z niczego coś zdobyła, to wie też, że to może udać, tylko to samo nie przylatuje, to samo nie przychodzi, pieniądze same też do drzwi nie pukają. Więc trzeba się narobić, trzeba się napracować, trzeba coś zrobić. Ludziom się wydaje, że mąż z PiS-u, to mi wszystko łatwo przyszło. Wręcz przeciwnie, ja miałam wszędzie utrudnione przez to, wszędzie miałam utrudnioną drogę, w każdej mojej kwestii zawodowej czy mojej aktywności i nawet w wojsku. I jakby to chcę właśnie pokazać, że to nie jest tak, jak się ludziom wydaje – ogłosiła Marianna.

Cały wywiad Świata Gwiazd z Marianną Schreiber możecie obejrzeć tutaj:

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber
Marianna Schreiber, fot. KAPiF