Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marina w ciąży. Pokazała duży brzuszek! Musiała go ukrywać miesiącami
Anna Lipska
Anna Lipska 13.03.2024 16:02

Marina w ciąży. Pokazała duży brzuszek! Musiała go ukrywać miesiącami

Marina w ciąży
Marina w ciąży, fot. Instagram

Marina ogłosiła ciążę. Pięknym wpisem na Instagramie dała znać, że rodzina Szczęsnych się powiększy. Oto szczegóły. 

Marina i Wojciech Szczęśni

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna są parą od 2014 r. Początki ich znajomości nie były łatwe, a przyszłych małżonków dzieliły tysiące kilometrów. Ona wówczas mieszkała w Stanach Zjednoczonych, a on w Wielkiej Brytanii.

Wojciech zakochał się w artystce od pierwszego wejrzenia, ona była o wiele bardziej ostrożna. W końcu jednak wygrała miłość. W roku 2015 zostali narzeczeństwem, a 21 maja 2016 przypieczętowali swój związek. Wspaniałe uroczystości odbyły się w Atenach. Podczas ceremonii wystąpił James Arthur.

Od 2017 roku bramkarz reprezentacji Polski gra w Juventusie we Włoszech. Musi balansować między obowiązkami w drużynie narodowej a klubie. W wywiadzie dla „Vivy!” Marina opowiedziała, jak sobie radzą, żeby znaleźć jak najwięcej czasu dla siebie.

Gdy jesteśmy w Turynie, jeśli Wojtek akurat nie nocuje w hotelu, zawsze razem jemy śniadanie. Potem w drodze na trening mąż odwozi Liama do przedszkola. Popołudnia spędzamy razem we trójkę. Liam uwielbia golfa. Tą pasją zaraził go Wojtek, więc sobie razem grają. Czasem idziemy na basen, a czasem na lody włoskie. Spacerujemy po parku z naszym psem. Liam szaleje na hulajnodze albo na rowerze – opowiadała Łuczenko.  

U Mariny i Szczęsnego już świątecznie: "Może za wcześnie". Gwiazda pokazała kapiącą złotem choinkę Marina kupiła w Zarze dwie rzeczy na wyprzedaży. Za 99 ZŁOTYCH stworzyła look jak z wybiegu

Pierwsze dziecko Szczęsnych

Marina i Szczęsny wychowują pięcioletniego synka Liama, dla którego tata jest prawdziwym autorytetem. Szczęśni starają się chronić prywatność swojego syna – od chwili jego narodzin ukrywali jego twarz. Świat miał okazję zobaczyć, jak wygląda Liam dopiero podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Od tego momentu Marina coraz chętniej publikuje zdjęcia ze swoim synkiem.

Podczas Mundialu w Katarze uwagę skradł synek Szczęsnych, którego zdążyły uchwycić kamery. Zapłakany chłopiec przytulał się do swojego ojca, który go pocieszał. Poruszające nagranie obiegło cały świat, a 4-letni syn piłkarza zyskał zainteresowanie fanów rodziny.  Od tamtego czasu Marina odważniej udostępnia nagrania i zdjęcia ze swoim synem. Jakiś czas temu zdecydowała się nawet pokazać film, na którym Liam tańczy. Chłopiec wykazywał tam energię i wykonywał ruchy w parterze. Wyglądało na to, że 4-latek pokochał breakdance.

Właśnie okazało się, że chłopiec wkrótce będzie miał rodzeństwo.

Marina jest w ciąży

Marina zaskoczyła swoich fanów na Instagramie i pokazała sporych rozmiarów brzuszek. Okazuje się, że musiała ukrywać ciążę długi czas.

Czekamy na Ciebie - napisała, pokazując cudowny rodzinny kadr.

Pod postem zaroiło się od gratulacji! Wiele znanych gwiazd skomentowało post Mariny, życząc rodzicom wszystkiego, co najlepsze. 

Gratulacje – napisała Wersow.

Takie same życzenia złożyła influencerka Andziaks.

Jej! Gratulacje – skomentowała Sylwia Przybysz.

Życzeniami podzieliła się również Paulina Krupińska.

Kochani gratulacje, wspaniała wiadomość.

Wśród komentarzy znalazł się też wpis od Julii Wieniawy.

Omg!!!! Wspaniale!!! – napisała aktorka.

Nie mogło zabraknąć również kolegi z branży Wojtka, Sławomira Peszko.

Gratulacje dla Was. 

To oczywiście nie wszystkie gwiazdy, które udzieliły się pod postem. Można dojrzeć tam również wpisy od Zofii Zborowskiej, Agaty Rubik czy też Jakuba Kosela.
 

Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram