Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marta Kuszyńska oskarża muzyków Varius Manx. "Byli toksycznymi oprawcami"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 09.02.2022 01:00

Marta Kuszyńska oskarża muzyków Varius Manx. "Byli toksycznymi oprawcami"

161274515 772280330361549 1593614342151381010 n (1)
TRICOLORS/East News

Siostra wieloletniej wokalistki Varius Manx przerwała milczenie. Marta Kuszyńska napisała na Facebooku post, w którym oskarża muzyków zespołu o znęcanie się psychiczne i molestowanie. Opis sytuacji faktycznie świadczy o dużych nadużyciach.

Molestowanie, znęcanie psychiczne i... wypadek, który doprowadził wokalistkę Varius Manx do tego, że porusza się na wózku inwalidzkim. O tym wszystkim napisała dziś jej siostra, która nie może pogodzić się z zachowaniem muzyków w przeszłości.

"Świadek i ofiara" przerywa milczenie

Marta Kuszyńska, siostra Moniki Kuszyńskiej, odkarżyła muzyków Varius Manx o molestowanie i przemoc. Jak poinformowała, będąc nastolatką, stale towarzyszyła zespołowi w trasach koncertowych. Dopiero teraz jednak postanowiła zabrać głos.

Siostra wokalistki Varius Manx nawiązała do wypadku, który wydarzył się w maju 2006 r. To po nim u Moniki Kuszyńskiej stwierdzono przerwanie rdzenia kręgowego. Na skutek tego została sparaliżowana od pasa w dół, co wiązało się z koniecznością poruszania się na wózku inwalidzkim.

"Nie potrafię zapomnieć jak okrutnie męska część zespołu (mam na myśli stały skład) traktowała moją siostrę, jak jeszcze była jego częścią oraz po wypadku samochodowym spowodowanym przez lidera zespołu, w konsekwencji którego moja siostra jeździ na wózku inwalidzkim" - napisała Marta Kuszyńska na Facebooku.

"Molestowanie było na porządku dziennym"

To jednak nie wszystko. Marta Kuszyńska nazywa muzyków Varius Manx "toksycznymi oprawcami":

"Zamiast wspierać młodziutką, pełną ideałów dziewczynę, byli toksycznymi oprawcami. Znęcanie psychiczne, molestowanie było na porządku dziennym. Byłam tego świadkiem, jak również ofiarą. " Zaznacza również, że jako nastolatka nawet nie probówała oceniać zachowania swoich ówczesnych idoli. Dopiero po latach, będąc dojrzałą kobietą, zaczęła krytycznie patrzeć na muzyków.

Myślicie, że po tylu latach poniosą konsekwencje?

Zobacz cały post:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nagłe wieści o aktorce znanej z "M jak miłość". Polacy wstrzymali oddechy

  2. Przyłapali Idę Nowakowską, smutny widok. Ubrana cała na czarno prezenterka nie była sama

  3. Kurski zapadnie się pod ziemię? Zaraz po finale "The Voice Senior" wybuchła wielka afera

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Varius Manx