Swiatgwiazd.pl
Fakty YT

youtube.com/tvnpl

Marta Warchoł pokazała zdjęcie z partnerką. Uraczyła ją siarczystym pocałunkiem

3 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Coraz więcej osób decyduje się na coming out, czyli publiczne przyznanie się do swojej orientacji seksualnej. Wśród nich nie brakuje również gwiazd. Tym razem na odważny krok zdecydowała się Marta Warchoł, jedna z reporterek Faktów TVN. Kim jest jej partnerka?

  • Właśnie skończył się Pride Month, czyli Miesiąc Dumy

  • Marta Warchoł to czołowa dziennikarka Faktów TVN

  • Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym całuje swoją partnerkę

I choć decyzja o coming oucie wydaje się trudna, z jeszcze większą krytyką muszą liczyć się osoby pracujące w showbiznesie. Są narażone na nieprzychylne komentarze swoich obserwatorów. Jak było w przypadku Marty Warchoł?

Właśnie zakończył się Pride Month

Czerwiec jest okrzyknięty Miesiącem Dumy (Pride Month). Na całym świecie świętuje się wówczas różnorodność. W Warszawie w czerwcu organizowana jest Parada Równości oraz wiele marszy w innych miastach. Ze względu na pandemię koronawirusa zeszłoroczne celebrowanie na ulicach nie odbyło się.

W Polsce podczas Miesiąca Dumy mogliśmy dostrzec na bilbordach reklamy wielkich firm, które promowały solidarność z mniejszościami seksualnymi. Na Instagramie aż roiło się od celebrytek, które pozowały z tęczowymi flagami, okazując przy tym wsparcie dla swoich kolegów i koleżanek o innej orientacji.

Największym echem odbił się głośny coming out Andrzeja Piasecznego, który dokonał go za pośrednictwem swojej nowej płyty "50/50". W utowrze "Miłość" śpiewa o uczuciu do mężczyzny. Fani nie kryli zdziwienia, ale mimo wszystko gratulowali Piaskowi odwagi i ważnego kroku. Dla samego Piaska teledysk do piosenki miał być ukłonem w stronę społeczności LGBT+.

Okazuje się, że Andrzej Piaseczny to nie jedyna postać ze świata mediów, która dokonała coming outu.

pjimage (5)

"Pytanie na śniadanie": internauci krytykują wpis na Facebooku

CZYTAJ DALEJ

Marta Warchoł zrobiła coming out

Marta Warchoł to dziennikarka Faktów TVN. Związana jest z programem newsowym od 8 lat. Początkowo była jedynie asystentką, ale szybko dostrzeżono jej zapał i stała się jedną z głównych reporterek telewizyjnych. Od wielu lat możemy oglądać przygotowane przez nią materiały w Faktach.

Marta opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z okazji swoich urodzin. Obejmuje swoją partnerkę na tle Mostu Świętokrzyskiego. Panie łączy czuły pocałunek. Bez wątpienia chciała również w ten sposób uczcić ostatni dzień Miesiąca Dumy.

Reporterka opatrzyła fotkę opisem: "Pride month for sure, but it’s my birthday #loveislove". Na odpowiedź fanów nie trzeba długo czekać. W komentarzach wylała się fala serdecznych życzeń i gratulacji:

- Wszystkiego najwspanialszego!

- Najlepszego Kochana - bądź bardzo szczęśliwa

- 1000 lat! foto SZTOOOOS

- Wiecznej miłości!

Ale kim jest wybranka Marty? Okazuje się, że kobieta nie musiała szukać miłości daleko! Wyszło na jaw, że pracują w tej samej redakcji. Iwona Widomska to producentka Faktów.

Dociekliwi fani od dawna myśleli, że coś jest na rzeczy, bo Marta często wrzucała na Instagram zdjęcia z Iwoną. Jednak dopiero ostatnia fotka potwierdziła domysły, bo panie pierwszy raz pokazały, jakim czułym uczuciem darzą siebie nawzajem.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >