Swiatgwiazd.pl
Strasburger_dziecko

Facebook / Karol Strasburger

Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Jak wyglądało jako dzieciństwo?

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Karol Strasburger należy do najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy. Prowadzący ,,Familiady" dziś obchodzi 74 urodziny, niedawno opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa. Dziennikarz także wspomina dzieciństwo w rodzinnym Konstancinie.

  • Karol Strasburger obchodzi dzisiaj 74 urodziny

  • Niedawno w szczerym wywiadzie opowiedział jak wyglądało jego dzieciństwo

  • Dziennikarz wrócił do rodzinnego Konstancina, skąd pochodzi wielu członków jego rodziny

Niewielu widzów ,,Familiady" wie o tym, że prowadzący wywodzi się z bardzo starej rodziny z tradycji. Z okazji urodzin wspominamy korzenie Karola Strasburgera, do których ten niedawno zdecydował się powrócić. Przeprowadził się do Konstancina-Jeziorny, gdzie pracuje nad kolejnym projektem.

Karol Strasburger wspomina dzieciństwo

Karol Strasburger znany jest szerszej publiczności przede wszystkim z prowadzonego przez niego od lat teleturnieju ,,Familiada". Program w którym w każdym odcinku inne drużyny zmagają się na znajomość opinii Polaków od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Prowadzący raczej nie jest typowym celebrytą i nie udziela zbyt często wywiadów, jedynie rzadko i na ważne tematy (więcej tutaj).

Niedawno prezenter został ojcem i zdecydował się powrócić do rodzinnego Konstancina-Jeziorny. Wyznał, że to właśnie tam się wychowywał i stamtąd właśnie pochodzi jego rodzina. Nic dziwnego, że dziennikarz jest bardzo związany z tym miejscem i to właśnie tam postanowił zamieszkać.

- Wróciłem do swoich korzeni. Czuję się tutaj dość dobrze. Razem ze społecznością koleżeńską staramy się zachować styl Konstancina jako miejsca pełnego zieleni, gdzie można zaznać spokoju - wyznaje.

Dziennikarz wspomina również beztroskie dzieciństwo w Konstancinie. To tam się wychowywał w eleganckiej willi otoczonej zielenią. Jego ojciec, Edward Karol był wybitnym tłumaczem z języka angielskiego, który specjalizował się w tłumaczeniu tekstów medycznych. Strasburger wyznaje również, że istotną postacią dla niego była ukochana babcia Hania, która prowadziła w Konstancinie własną kawiarnię z pysznymi ciastami i lodami.

Żyła-Zietek

Marcelina Ziętek mierzy się z krytyką. Odpowiedziała internautce

CZYTAJ DALEJ

Rodzina Karola Strasburgera

Okazuje się, że dziennikarz wywodzi się z bardzo starej rodziny z wieloma sukcesami. Rodzina Strasburgerów wywodzi się ze Szwarcwaldu, jednak 300 lat temu jeden z przodków prowadzącego ,,Familiady" zdecydował się przenieść do Wilanowa, dając początek polskiej gałęzi rodziny.

Do dziś w dużej rodzinie Strasburgerów jest wielu wybitnych członków - botanik, sędzia, profesor prawa czy dyrektorzy przedsiębiorstw. Karol Strasburger wyznaje, że tak znamienici członkowie rodziny są dla niego nieustającą inspiracją. Przyznaje, że chciałby kiedyś im dorównać.

Okazuje się, że prywatne decyzje Karola Strasburgera są powiązane z jego planami zawodowymi. Szczęśliwie to właśnie w Konstancinie odbywają się zdjęcia do nowej produkcji z jego udziałem - ,,Miłość na zakręcie". Ma wcielać się w postać ciekawego mężczyzny, Wiktora, który mimo wieku wciąż osiąga sukcesy w świecie romansów i miłostek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Interia, Facebook / Karol Strasburger

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >