Swiatgwiazd.pl
Strasburger_dziecko

Facebook / Karol Strasburger

Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Jak wyglądało jako dzieciństwo?

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Karol Strasburger należy do najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy. Prowadzący ,,Familiady" dziś obchodzi 74 urodziny, niedawno opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa. Dziennikarz także wspomina dzieciństwo w rodzinnym Konstancinie.

  • Karol Strasburger obchodzi dzisiaj 74 urodziny

  • Niedawno w szczerym wywiadzie opowiedział jak wyglądało jego dzieciństwo

  • Dziennikarz wrócił do rodzinnego Konstancina, skąd pochodzi wielu członków jego rodziny

Niewielu widzów ,,Familiady" wie o tym, że prowadzący wywodzi się z bardzo starej rodziny z tradycji. Z okazji urodzin wspominamy korzenie Karola Strasburgera, do których ten niedawno zdecydował się powrócić. Przeprowadził się do Konstancina-Jeziorny, gdzie pracuje nad kolejnym projektem.

Karol Strasburger wspomina dzieciństwo

Karol Strasburger znany jest szerszej publiczności przede wszystkim z prowadzonego przez niego od lat teleturnieju ,,Familiada". Program w którym w każdym odcinku inne drużyny zmagają się na znajomość opinii Polaków od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Prowadzący raczej nie jest typowym celebrytą i nie udziela zbyt często wywiadów, jedynie rzadko i na ważne tematy (więcej tutaj).

Niedawno prezenter został ojcem i zdecydował się powrócić do rodzinnego Konstancina-Jeziorny. Wyznał, że to właśnie tam się wychowywał i stamtąd właśnie pochodzi jego rodzina. Nic dziwnego, że dziennikarz jest bardzo związany z tym miejscem i to właśnie tam postanowił zamieszkać.

- Wróciłem do swoich korzeni. Czuję się tutaj dość dobrze. Razem ze społecznością koleżeńską staramy się zachować styl Konstancina jako miejsca pełnego zieleni, gdzie można zaznać spokoju - wyznaje.

Dziennikarz wspomina również beztroskie dzieciństwo w Konstancinie. To tam się wychowywał w eleganckiej willi otoczonej zielenią. Jego ojciec, Edward Karol był wybitnym tłumaczem z języka angielskiego, który specjalizował się w tłumaczeniu tekstów medycznych. Strasburger wyznaje również, że istotną postacią dla niego była ukochana babcia Hania, która prowadziła w Konstancinie własną kawiarnię z pysznymi ciastami i lodami.

Żyła-Zietek

Marcelina Ziętek mierzy się z krytyką. Odpowiedziała internautce

CZYTAJ DALEJ

Rodzina Karola Strasburgera

Okazuje się, że dziennikarz wywodzi się z bardzo starej rodziny z wieloma sukcesami. Rodzina Strasburgerów wywodzi się ze Szwarcwaldu, jednak 300 lat temu jeden z przodków prowadzącego ,,Familiady" zdecydował się przenieść do Wilanowa, dając początek polskiej gałęzi rodziny.

Do dziś w dużej rodzinie Strasburgerów jest wielu wybitnych członków - botanik, sędzia, profesor prawa czy dyrektorzy przedsiębiorstw. Karol Strasburger wyznaje, że tak znamienici członkowie rodziny są dla niego nieustającą inspiracją. Przyznaje, że chciałby kiedyś im dorównać.

Okazuje się, że prywatne decyzje Karola Strasburgera są powiązane z jego planami zawodowymi. Szczęśliwie to właśnie w Konstancinie odbywają się zdjęcia do nowej produkcji z jego udziałem - ,,Miłość na zakręcie". Ma wcielać się w postać ciekawego mężczyzny, Wiktora, który mimo wieku wciąż osiąga sukcesy w świecie romansów i miłostek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Interia, Facebook / Karol Strasburger

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >