Swiatgwiazd.pl
A Kaczorowska

Piotr Molecki/East News

Agnieszka Kaczorowska znów poruszyła temat piękna. Wywołała lawinę komentarzy

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

O Agnieszce Kaczorowskiej zaczęło się robić głośno, gdy postanowiła swoje zasięgi na Instagramie wykorzystywać do rozmowy na temat piękna w social mediach. Od tamtej pory jej fani są podzieleni, a i samej aktorce się oberwało. Okazuje się, że temat znowu powraca.

  • Agnieszka Kaczorowska to znana aktorka

  • Kaczorowska o "modzie na brzydocie"

  • Znowu na Instagramie poruszyła temat brzydoty

Choć niektórym gwiazdom udaje się poruszanie ważnych, społecznych tematów na social mediach, Agnieszka Kaczorowska w kwestii operowania takimi sprawami musi się jeszcze sporo nauczyć. Zamiast zainspirować swoich obserwatorów, podzieliła ich i naraziła się na nieprzychylne komentarze.

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska to lubiana aktorka. Jest również tancerką. W 2015 roku wygrała program taneczny Polsatu Dancing With The Stars. Kobieta dzieli czas pomiędzy życie publiczne a rodzinne. Ma męża i małą córeczkę.

Udało jej się zgromadzić na Instagramie niemałą publikę. Obserwuje ją 400 tysięcy użytkowników, a liczba cały czas rośnie. Gwiazda lubi dzielić się w postach swoim życiem prywatnym i przemyśleniami. Bez wątpienia takie zasięgi to spora odpowiedzialność.

Kaczorowska kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Agnieszka może pochwalić się sporych rozmiarów brzuszkiem. Na początku miesiąca odbył się baby shower, na którym Agnieszka zdradziła, że nazwie swoją drugą córkę Gabi.

Don Vasyl - ea

Don Vasyl będzie walczyć w MMA

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Kaczorowska i kontrowersyjny wpis

Jakiś czas temu pisaliśmy o kontrowersyjnym wpisie, który gwiazda opublikowała na swoim Instagramie. Chodziło o "modę na brzydotę" i prezentowanie niedopracowanego wizerunku w social mediach. Na Kaczorowską wylała się wtedy fala negatywnych komentarzy.

Jednak Agnieszka nie ustępuje i znów porusza ten temat. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym spokojna i uśmiechnięta zwraca twarz w kierunku słońca i obejmuje swój ciążowy brzuch. Opis postu otwierają hashtagi #dbamosiebie i #jestemważnadlasiebie.

Dalej gwiazda pisze, że każde słowo ma ogromny wpływ na to, jak postrzegamy siebie. Celebrytka zaczęła zwracać uwagę na sposób, w jaki o sobie mówi i jak siebie kreuje. Przyznała, że pracuje nad tym, aby zmienić to, jak siebie określa:

- Jakiś czas temu pracowałam nad tym, aby zamienić: "bebzol" na "brzuch", "pazury" na "paznokcie", "kłaki" na "włosy", "ryj" na "twarz", "brzydka" na "piękna", "nijaka" na "wyjątkowa", "zmęczona" na "silna", "zagubiona" na "poszukująca", "nielubiana" na "kochana", "wszystko mi jedno" na "dbam o siebie".

Zachęciła swoich obserwatorów, żeby dołączyli się do tworzenia wspólnej listy takich zastępczych słów. Jednak niestety fani, pamiętający wciąż jej wpis o "modzie na brzydotę", niechętnie dołączyli się do pomysłu tancerki. Zamiast tego w komentarzach znowu wylała się fala nieprzychylnych słów w stronę Agnieszki i tego, co uważa:

- Zastanawiam się, dlaczego Pani tak konsekwentnie odmawia ludziom prawa do bycia zmęczonym. Dlaczego? Zmęczenie jest naturalnym stanem fizjologicznym, no do diaska...

- O matko .... ile to można wałkować jeden temat, każdy już wie, o co chodzi. Stop.

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >