Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

fot. Piotr Molecki/East News

Ida Nowakowska zdradziła kilka faktów dot. imienia dziecka

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Już wkrótce Ida Nowakowska z Jackiem Herndonem poprowadzą swoją nowo narodzoną pociechę do chrztu świętego, jednak w dalszym ciągu nie zdecydowali się zdradzić imienia. Podczas konferencji prasowej, niedawno odświeżonej edycji programu „You Can Dance” udzieliła wywiadu dla „Jastrząb Post”, w którym opowiedziała o ich decyzji. Dodała jedynie, że synek nosi polsko-zagraniczne imię.

  • Ida Nowakowska będzie prowadzącą programu „You Can Dance”

  • Tancerka wciąż nie zdradziła imienia swojego dziecka

  • Ujawniła jedynie, że nosi imię międzynarodowe

Po ostatniej fali krytyki, jaka spłynęła na Idę ze strony „Instamatek” za rzekomy brak zainteresowania dzieckiem, kosztem swojej kariery Nowakowska dalej pozostaje aktywna zawodowo oraz w sieci, niczym się nie przejmując.

Ida Nowakowska o imieniu dla swojego dziecka

We środę, 30 czerwca odbyła się konferencja prasowa programu „You Can Dance”, którego prowadzącą zostanie laureatka jednej z wcześniejszych edycji Ida Nowakowska. Jak wiedzą wszyscy jej fani, gwiazda niedawno powitała na świecie swoją pierwszą pociechę.

Wraz z małżonkiem Jackiem Herndonem w dalszym ciągu nie zdecydowali się na ujawnienie publiczne imienia syna, chociaż już niejednokrotnie pokazywali jego wizerunek w mediach społecznościowych.

Prezenterka telewizyjna pojawiła się na wcześniej wspomnianej konferencji, gdzie udzieliła wywiadu dla „Jastrząb Post”, komentując swoją decyzję, a raczej jej brak ws. ogłoszenia, jakim imieniem będzie się przedstawiać w przyszłości Herndon junior.

I Nowakowska IG

Ida Nowakowska zdradziła, dlaczego dotychczas nie zdradziła imienia synka

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
- Jakoś tak wyszło. To nie było zaplanowane. Tak jak było z moją ciążą. Nie miała być sekretem przez tak długi czas, tylko jakoś tak wyszło. Jakoś tak prywatność jeszcze trzymamy, ale wiadomo, że imię będzie też niedługo wszystkim znane - powiedziała Ida Nowakowska.

Jakie imię dla dziecka wybrała Ida Nowakowska?

Niestety tancerka w dalszym ciągu zwleka z ujawnieniem imienia swojego synka, jednak zdecydowała się na ujawnienie kilku szczegółów. Wiadomo, że jej dziecko będzie nosić polsko-zagraniczne imię. Już jakiś czas temu wypowiedziała się, że podjęcie tej decyzji nie było proste.

Zarówno dla niej, jak i dla małżonka priorytetem było, by oboje byli usatysfakcjonowani ze swojego wyboru. Już wkrótce odbędą się chrzciny dziecka, zatem niewykluczone, że niedługo po uroczystości świat dowie się, jak ma na imię Herndon junior.

Zobacz wideo:

Powyżej zobaczycie wypowiedź Idy Nowkowskiej na temat imienia dla swojego synka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >