Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

Piotr Molecki/East News

Ida Nowakowska została prowadzącą „You Can Dance. Nowa generacja”. Ujawniono jeszcze jedno nazwisko

9 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Już wkrótce wystartuje program „You Can Dance. Nowa generacja”, w którym swoje umiejętności taneczne będą prezentować uczestnicy w wieku od 8 do 13 lat. Do dziś wiadome było, że w jury zasiądą Agustin Egurrola oraz Misha Kostrzewski. Teraz ogłoszono, że prowadzącą show będzie Ida Nowakowska. Trzecią jurorką została Klaudia Antos.

  • Ida Nowakowska została prowadzącą programu „You Can Dance. Nowa generacja”

  • Występy uczestników oceniać będą Klaudia Antos, Agustin Egurrola i Misha Kostrzewski

  • W programie udział będą brać uczestnicy od 8 do 13 roku życia

Ida Nowakowska przekazała uczestnikom, chcącym wziąć udział w programie kilka słów otuchy. Castingi rozpoczynają się dziś w Szczecinie i już wkrótce przeniosą się do innych miast.

Ida Nowakowska prowadzącą w „You Can Dance. Nowa generacja”

Kariera telewizyjna Idy Nowakowskiej nabiera coraz większego rozpędu. Prezenterka telewizyjna i była tancerka łapie doświadczenie w kolejnych programach i podejmuje nowe wyzwania zawodowe. Tym razem będziemy mogli ujrzeć ją w roli prowadzącej „You Can Dance. Nowa generacja”.

Telewizja Polska zdaje sobie sprawę, że ich hit taneczny „Dance Dance Dance” zdobył wielki sukces, zatem nie zamierzają hamować i podjęli decyzję o utworzeniu kolejnego tanecznego show, jednak tym razem dla nieco młodszej kategorii wiekowej. W programie będą mogły wziąć udział dzieci w przedziale wiekowym 8-13 lat.

Jakiś czas temu wiadome się stało, że w jury zasiądą popularny Agustin Egurrola, oraz choreograf i tancerz, a prywatnie brat Małgorzaty Rozenek Misha Kostrzewski. Trio uzupełniła uczestniczka ostatniej edycji programu „You Can Dance. Po prostu tańcz”, Klaudia Antos.

Adrianna Biedrzyńska - ea

Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu. „Dostałam wyrok”

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:O tym, że Ida Nowakowska obejmie rolę prezenterki nadchodzącego tanecznego show TVP poinformowano podczas środowego wydania programu „Pytanie na Śniadanie”. Wszystko rozpocznie się już jesienią bieżącego roku, jednak castingi ruszają od dziś, tj. 9 czerwca.

Jurorzy oraz reprezentanci Telewizji Polskiej wybrali się do Szczecina, gdzie sprawdzają umiejętności tamtejszej młodzieży. Następnie przeniosą się do Gdańska, Katowic, Wrocławia, Lublina i Warszawy.

Chętnych do wzięcia udziału w produkcji jest tysiące, jednak szczęśliwców, którzy dostaną szansę do kształtowania umiejętności w Akademii Tańca będzie jedynie 50. Spośród nich jury wybierze 16 do udziału w programie TVP.

Ida Nowakowska wspiera uczestników

Ida Nowakowska sama brała udział w pierwszej edycji słynnego „You Can Dance. Po prostu tańcz”. Kształtowała swoje umiejętności taneczne w najlepszych polskich teatrach, gdzie występowała także jako aktorka. Z uwagi na honor jaki jej przypadł, postanowiła wesprzeć i zachęcić uczestników do dania z siebie wszystkiego podczas nadchodzących castingów.

- Nie poddawać się. Pokazać, na co cię stać, ale to jest nieważne, co będzie dalej. (...) Z wielkim sercem, z wielką duszą. Niech to będzie taka pamiątka dla tych młodych ludzi - powiedziała dla TVP Szczecin.

Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz wideo:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >